Epizody(3)

Posádka Červeného trpaslíka se po desetileté odmlce vrací s třemi novými díly. Lister, Rimmer, Kocour a Kryton se setkají s hologramem bývalé vědecké pracovnice Kateriny Bartikovské, která zbaví Rimmera velení a objeví způsob, jak otevřít dimenzionální bránu a poslat Listera do jiné dimenze pro ženu, s jejíž pomocí by obnovil lidskou rasu. Náhodou se celá parta dostane branou na Zemi. Tam její členové zjistí, že jsou hlavními postavami seriálu Červený trpaslík... (Weissik)

Sekmen

Bohužel to není ten starý dobrý trpaslík kterého jsem očekával a byl zvyklý a ani se moc nezasmál. Ale bylo fajn po letech vidět kluky z trpaslíku a jako velký fanoušek nemůžu dát míň jak 4* ()

Prochy38

A já myslel, že přichází comeback! Tyto tři díly sice nebyly špatné, ale já prostě čekal víc. Chybělo mi to a příchod této minisérie mi akorát dodal falešnoou naději, že se blíží pokračování. Škoda! ()

G_I_S_M_O

Mně se to líbilo. Samozřejmě hodnotím až po českém dabingu, který je dle mě u Red Dwarf nutností. (ne, že by originál byl špatný, ale tu jsou dabéři prostě úžasní) No, herci odvedli své standartní kousky, ale příběhově to bylo slabší, což by se ještě dalo pominout. Nejvíce mě však zklamalo odebrání umělého smíchu, jehož odstranění je podle mě hlavní příčinou toho, že se u Back to Earth budete pouze pousmívat a ne hlasitě smát. ()

Hyb_rid

Pánové už nám dozráli a předvedli, že umí hrát i na city. Tahle nostalgická mini série sice nemá téměř nic z toho, kvůli čemu miluji RD, ale to ve finálním bilancování vůbec nevadí. Se slzou v oku jsem se opět rád setkal s kluky z Trpaslíka. ()

Vejrrr

Po 1. dílu ------------------- Jsem skalním fanoušekem seriálu.. Třeba říct úvodem... A po shlédnutí prvního dílu.. No nemá cenu předstírat, že mi nechybí náš vynikající český dabing. Za ta léta co mi nedělalo problémy opakovat si seriál znovu a znovu.. mi naši dabéři vážně chybí... vždycky jsem tvrdil, že tomu dokonce tím dabingem něco přidali... dotvořili charaktery postav.. Ale budiž, titulky museli stačit a jaký je teda verdikt..? Asi neprozradím mnohé, když prozradím, že se naši hoši z Trpaslíka vracejí na Zem. Jak jinak by taky měl serál pokračovat.. takže téma naprosto v pořádku. A co sranda? Vrátí se trpaslík přesně tam, kde jsme ho měli tak rádi? Ale joooo.. smál jsem se a to je to důležitý... Pár vynikajících scének co mě dostalo jako vždycky.. :) Abych byl úplně objektivní, tak musím napsat, že sem zaznamenal trošku opakování starejch fórů, ale to nebylo to, kvůlli čemu hodnotím první díl 80 procenty... Zarazilo mě, že se v seriálu objeví nová postava... Tak nějak jsem si představoval, že to bude stejná partička, stejný potloukání se vesmírem, ale nečekal jsem, že se objeví někdo, kdo jim dopomůže ke kýženému návratu na Zem. Jistě by to nějak zvládli sami, no ne? Snad jakoby to mělo nalákat oko mužského diváka, což by mě na trpaslíkovi trošku vadilo... Ale jinak jsem moc rád za nové díly a nemůžu se dočkat dalších... ---------------------- Po 2. dílu - Well, well, well... Začíná se mi to tuze zamlouvat a druhý díl už je na hvězdiček pět. Humor Červeného Trpaslíka je označovaný jako inteligentní a druhý díl to slovo jedině podtrhuje... Smál jsem se znatelně víc než u prvního dílu a už teď je mi líto, že jsem právě spatřil předposlední díl Červeného Trpaslíka... --------------------- po 3. díle. Myslím, že mě právě napadla oliheň beznaděje, protože jsem právě dokoukal nejlepší seriál co kdy byl natočen. Úctyhodné rozloučení, se vší noblesou, opět tak propracované až zůstává rozum stát. Smíchu v poslední části ubylo, (vyjímku tvoří určitě scénka se psacím strojem) za to přibilo smutných dramatičtějších okamžiků... Poslední a nejposlednější část tohoto díla považuji za krásnou tečku za nesmírně dlouho a krásnou větou. ()

rossi001

pokracovani nedopadlo uplne tak jak jsme cekal,dost me to pobavilo ,ale cekal jsme fakt trochu vic,snad jeste zmenim nazor po zhlednuti cesky dabovane verze,kterou jsme mel vzdycky tak rad! ()

Mikeel

Jsem skalní fanda Trpaslíka a na tyhle tři nové díly jsem se těšil jako malé děcko! Pravdou je, že čtyři hvězdičky dávám jen proto, že starého Trpaslíka miluji. Neříkám, že tohle bylo špatné, ale teď daleko víc prahnu po dalších dílech protože doufám, že se vrátí zpátky ten typický humor. Dost mi u toho chybí náš český dabing, který je dle mého názoru daleko lepší, než originální znění. Chybí mi tu umělý smích, zásadní prvek sitcomu! Zůstávají tu zadní vrátka pro možná pokračování, ale jestli už další pokračování nebudou, proč to nemohlo skončit tak, že se vážně vrátili na zem? Tajně se modlím, že ještě něco přijde. Ale není to už ten starý Trpaslík! (Ale aspoň byla ukojena má touha spatřit mojí srdcovou záležitost znovu) ()

MkSallam

Na papíře to muselo vypadat dobře, takový nápad se prostě jen tak nevidí, ale při samotném natáčení se něco zvrtlo. Blade Runnerovská linka je sice velmi nápaditá a zábavná, ale je doplněna takovou hromadou vaty až to bolí. Z celé hodinky (zhruba) tak funguje jen 15-20 minut, zbytek tvoří dost slabé výplňové dialogy a celkové provedení bolí (z "příletu" na Zem mohla být úchvatná scéna, náběh na to byl). Samotný konec navíc celé myšlence dost podráží nohy. Neutrální tři pro kultovní čtyřku. ()

Bucounit

Nemám pocit, že by to bolo menej zábavne ako časti zo starých sérii, nápady a hlášky su fajn aj český dabing ostal pri starom a dodáva tomu tu správnu chuť, akurát nechápem prečo len 3 časti ?! Tie predsa nemôžu nikoho dostatočne uspokojiť. Ale aj tak veľká spokojnosť a príjemne zaspomínanie. ()

fastum

Příjemné ohlédnutí za legendou. Samozřejmě že nedosahuje kvality původního seriálu, ale já si ho užil jak se patří. Naštěstí se vrátila i stará dabingová parta, což zvedá hodnocení ještě o hvězdičku. ()

Ukko

Je zvláštní, že se mi tento triptych začal líbit až při druhém zhlédnutí. Zřejmě je to doobjevováním skrytých a malých vtípků. Navíc si zvyknete na starší tváře herců. Jako fanda Červeného trpaslíka a Blade Runnera vřele doporučuji, sice se nebudete chlámat tolik jako u předchozích serií ale myslím, že i tak je to poměrně zdařilá minisérie. ()

Martin_W

Zajímavý mini seriál, který je bohužel vtipný pouze jen z jedné čtvrtiny. První epizoda geniální, druhá o něco slabší, třetí už hodně slabá. Byl to nezvyk sledovat Red Dwarf bez umělého smíchu, ale vzhledem k poměru scén a vtipů by ho tam stejně moc dát nešlo. 52% ()

Saintes

Po počátečním zklamání z prvního a druhého dílu jsem byla trojkou velmi příjemně překvapena. Všechno do sebe zapadlo a pointa byla více než typická :). Přesto tomu však chybí švih a humor předchozích řad. ()

JoVanGogh

Toto už nieje ono. Príliš zmodernizované, dynamickejšie zábery, veľa špeciálnych efektov, už aj Robíci sú naanimovaní čisto na počítači, čiže všetko, čo starý Red Dwarf postrádal. Ale práve v tej vizuálnej nedokonalosti vidím čaro tohto seriálu, samozrejme okrem neprekonateľných dialógov. Lenže, tam, kde starý Trpaslík zaostával, nový Trpaslík pridal a zas naopak. V nových častiach už nie tak zaujímavý dej, vidno, že "creatorovi" už nejako dochádza inspirejšn a hefty sú tiež nemastné-neslané ale už len z nostalgie, z určitej snahy a za pekný Star Bug nedávam najhoršie hodnotenie. ()

Eva_D666

Ach, trhá mi to srdce. V těchto dílech naprosto zaniklo pravé kouzlo Red Dwarfa. Ukradli mu jeho eleganci, vycucali z něj jeho šarm. Ztratil svoji grácii, svůj elán a balanc ;-). Ale i přesto musím dát 4*. Byl by to hřích dát mít. ()

maty39

Zklamání. Někomu se to líbí, ale z jiného důvodu než z jakého se líbil seriál. Možná, že kdybych se dokázal odprostit od původního seriálu, tak by si to užil. Jelikož jsem seriál viděl více jak 10krát tak to asi nezvládnu. Škoda ()