Reklama

Reklama

Recenze (12)

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle byla dost zvláštní epizoda i na poměry toho, co jsem v téhle sérii už viděl. Tady se totiž odehrálo fakt mnoho a nejspíš se toho i mnoho uzavřelo, aspoň v to teda doufám. Já to nechci moc spoilerovat, tady se toho totiž stane opravdu hodně, ale něco málo nastíním - odhalí se nám identita bezoké ženy, Chad se zachová zase jako kretén, proběhne finální bitva mezi dobrem a zlem (kam se na ni hrabe Marvel) a Dale Cooper vejde do dveří. Každopádně tahle epizoda má dost zvláštní atmosféru. Chvíli je to vtipné, chvíli totálně šílené, chvíli absolutně surrealistické, celou dobu je to ale strašně wtf a tahle kombinace dohromady, už zase, geniálně funguje. Každopádně, když se většina podstatných věcí odehrála v předposledním díle, tak mě fakt zajímá, co bude v tom posledním. Obávám se nějakého podrazu, tak uvidím. 5* ()

Qer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jestli tohle byl předposlední díl, tak jsem neskutečně zvědavý na ten závěrečný. Zanechal ve mně spoustu pocitů, které ani nedokážu popsat. Převažuje silné znepokojení, napětí, nostalgie, nervozita. Tohle všechno nám sedmnáctá část servíruje v takové formě, která mě napřímo zasáhla a zarazila do pohovky takovou silou, že jsem se stačil pouze na začátku nadechnout a až po závěrečných titulkách vydechnout. Naprostá paráda. ()

Reklama

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zakladatelia bohovského seriálu - „Zlynčovaný mráz” , sa s nami, ako divákmi, pekne zahrávajú, dostávajú nás do maximálne možného nemého úžasu !!! Miesilo sa to so starým - pôvodným Twin Peaks, a tak je povinnosťou orientovať sa v minulých súvislostiach, lebo nepoznám takého človeka, ktorý by si trúfol na pravidelné sledovanie moderného Mestečka, bez toho, aby absolvoval predchádzajúce dve série, alebo zaujímalo by ma, koľko ľudí pozerá tento kultový seriál v obci, z ktorej našťastie, nie som rodákom ? Som si 100 % istý, že minimum, lebo toto fakt nie je pre široké masy ! Je to najmä určité HOBBY prívržencov tvorby Zlynčovaného, ktorí ju automaticky poznajú, a tí, ktorí nemajú ani šajnu, kto je “Zlynčovaný” , tak majú veľkú smolu, lebo budú tak stratení a znudení, že si to ani nevedia vôbec predstaviť... Tomuto mágovi skladám poriadnu poklonu ! ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Já se tedy myšlenkově znásilněný necítím a přesně nevím, zda se mám radovat nebo bát. Na rozdíl od Lynchovy tvorby kolem sedmdesátých a osmdesátých let, tak tahle řada Twin Peaks dává dokonalý smysl a nesmírně si tuhle snovou show užívám. Mám pocit, že jsme byli svědkem naprostého vrcholu seriálové tvorby. 60 minut jsem měl husí kůži a hltal každou další minutu. Lynch je genius a Twin Peak je neuvěřitelně chytlavá, inteligentní a těžce nadčasová zábava. Směsice milionu nálad a žánrů a skvěle namazané a dokonale běžící soukolí. Moc se těším a netěším současně na závěrečnou rozlučku. [92 %] ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bobby z Dallasu se svojí sprchou může jít definitivně zahrabat, protože v Twin Peaks se opět děli věci, které přepisují historii TV vysílání. Mysleli jste, že první část finále přinese postupně nějaké odpovědi, které byli během seriálu nastoleny? BLBOST! Lynch s klidem místo toho klidně naservíruje několik otázek, které svým rozsahem a složitostí překonávají všechny ostatní. Snad jediné, co se dá s jistotou říci, že Bob byl konečně poražen. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (1)

  • Epizóda je venovaná Jackovi Nancovi (Pete Martell), ktorý zomrel ešte v roku 1996. V tejto epizóde ho možno vidieť vďaka použitiu archívnych záberov z pilotnej epizódy (1990). (koba)

Reklama

Reklama