• Mantegna

Arbitrární stupidita plná tvůrčího flákačství pokračuje. První "nápad" se bere ihned jako ten nejlepší,ať je sebestupidnější na myšlení je málo času, tak vezmu to první, co mě napadne. Idiotský vizuální bublifuk plný poletujících koulí různých textur, kouřících výfuků, chrastících zvuků, to vše režirované chovancem domova pro přestárlé. Jediný opravdový nápad, žádná přidaná hodnota tu není. Pokaždé, když vidím byť vteřinu TPR, okamžitě to ve mně evokuje skautské tábory, foglarovky, domovy důchodců, zkrátka věci bez vkusu jen s jakousi urputnou snahou splnit bobříka. Je to pohled na idioty zblízka, kdy se na ně díváte a říkate si:,,žije to ještě?" Tohle jsou pětihvězdičkáři i samotný David Lynch. Nejsou to odzbrojující spontánní děti, ale nepříjemná, hovadská ,vlezdoprdelkující liščata. Je to Mirek Dušín a jeho banda ze Stínadel. Tvůrčí svoboda je tu synonymem pro tvůrčí drzost! Dějová nahodilost a lhostejnost je to, co nejlépe vystihuje projekt TPR. Je u prdele, co se tu děje. Dejte tu naprosto něco jiného a výsledek bude ten samý. Podstata TPR je nahodilost. Agent Cooper je otcem Sarah Palmer a ta je babička Bushnella Mullinse, kdo o tom na chvíli pochybuje může se o tom dočíst v Tajné historii análního vchodu Laury Palmerové, která vyjde už na podzim. Pro skalní fandy a pětihvězdičkáře zásadní publikace! Kdo vyšel z jejího černého vigvamu, a kdo tam zůstal uvězněn? Pravý mindfuck!!!Pro hovado jako jsi ty krokove zcela určitě, co nepozná kus hovna TPR od Aelberta Cuypa. Pro takovou piču to musí být největší mistrovské dílo v dějinách. To je jasné.👌👌👌😉🤣😂😂😅😅😅🤣😁😄😃😃😀😀😅😃😄😁😆😁😄😃😀😅🙂🤣☺️Hlavně to nezapomeň Krokove ještě ohvězdičkovat coby fanda351, ať je to co nejvíc objektivní. A nepiš mi Krokove do pošty pořád, že máš malýho čuráka!! Jsi fakt dotěrnej!!(4.9.2017)

Je to fakt hodně ulítlé, spíš šílené - co mě ale hodně překvapilo byl návrat do minulosti s Laurou v této epizodě. To bylo velice originální kombinovat staré záběry s novámi a chtít změnit minulost. To se mně tedy hodně líbilo. Vysvětlení, jak vzniklo jméno Judy je ale příšerně křečovité.. . Jinak mně tam hodně chybí trpaslík ve vigwamu- Obr (Hasič) ani jednoruký Mike ho plnohodně nenahradili. První série a část druhé série byla o vraždě Laury Palmerové. Druhá část druhé série byla o Cooperovi a jeho bývalém kolegovi Windomovi Earlovi. Vše okořeněné místním koloritem a rázovitými a podivnými obyvateli městečka Twin Peaks. O čem byla vlastně třetí série byla ? Ví to někdo ???... tím nemyslím odpověď ve stylu - je to čistý a krystalický surrealismus :-) ... protože to je odpověď o ničem....Tomuto dílu dávám 5 bodů za Lauru :-)(4.9.2017)

Co vznikne, když se už tak bezduchý Mantegna podívá na Twin Peaks Return? Foglar na smrtelné postelii s vygumovanou palicí morfiem! Co vznikne, když natočí David Lynch novou sérii Twin Peaks? Jedno z největších uměleckých děl v dějinách lidstva, na jehož mentální zpracování je Mantegna na opiátech prostě krátký! 17. a 18. díl je totální mindfuck!(4.9.2017)

Jestli tohle byl předposlední díl, tak jsem neskutečně zvědavý na ten závěrečný. Zanechal ve mně spoustu pocitů, které ani nedokážu popsat. Převažuje silné znepokojení, napětí, nostalgie, nervozita. Tohle všechno nám sedmnáctá část servíruje v takové formě, která mě napřímo zasáhla a zarazila do pohovky takovou silou, že jsem se stačil pouze na začátku nadechnout a až po závěrečných titulkách vydechnout. Naprostá paráda.(1.11.2017)

Zakladatelia bohovského seriálu - „Zlynčovaný mráz” , sa s nami, ako divákmi, pekne zahrávajú, dostávajú nás do maximálne možného nemého úžasu !!! Miesilo sa to so starým - pôvodným Twin Peaks, a tak je povinnosťou orientovať sa v minulých súvislostiach, lebo nepoznám takého človeka, ktorý by si trúfol na pravidelné sledovanie moderného Mestečka, bez toho, aby absolvoval predchádzajúce dve série, alebo zaujímalo by ma, koľko ľudí pozerá tento kultový seriál v obci, z ktorej našťastie, nie som rodákom ? Som si 100 % istý, že minimum, lebo toto fakt nie je pre široké masy ! Je to najmä určité HOBBY prívržencov tvorby Zlynčovaného, ktorí ju automaticky poznajú, a tí, ktorí nemajú ani šajnu, kto je “Zlynčovaný” , tak majú veľkú smolu, lebo budú tak stratení a znudení, že si to ani nevedia vôbec predstaviť... Tomuto mágovi skladám poriadnu poklonu !(6.9.2017)