Tentokrát je mužem, který se vydá na cestu, z níž není návratu, slavný představitel odvážných a tvrdých mužů Chuck Norris. Na počátku všeho stojí zrada, jejíž obětí se stane newyorský policista Cliff Garret. Při jedné akci je zákeřným kolegou zdánlivě zabit. Toho se rozhodne využít vedení protidrogové agentury. Finguje Garretovu smrt, aby oklamala zločince a po třech letech tvrdého výcviku se policista vrací na scénu jako neúprosný likvidátor Danny Grogan. Jeho tajným úkolem je proniknout do nejsilnějšího rodinného klanu, který organizuje zločin v Seattlu, aby mohl působit v lokálních válkách francouzské mafie. Když však nečekaně vstoupí do hry iránský gang, karty se zamíchají a odvážný muž se ocitá v nové, mnohem nebezpečnější situaci. (oficiální text distributora)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jako by sis chtěl uchcat do gatí! Na to si musíš, hochu, dávat pozor! Velkej pozor!" Chuck Norris jako polda, který byl před lety zdánlivě zabit svým zkorumpovaným parťákem a nyní pracuje v utajení jako zabiják mafie. Dát pěstí přes sklo a zlomit frajerovi nos, přičemž nerozbít sklo je scéna, která je tu asi nejlepší. Jinak slaboučký akčňák, kde moc nechápu ten zavádějící název českého distributora. - 40%. ()

Idaho

36 %? Ale no tak! Chuck natočil hromadu prachšpatných filmů, ale tohle mezi ně rozhodně nepatří. Myslím, že se to s averzí vůči Norrisovi skutečně přehání. Jasně že v tom filmu „nehraje“, on nehraje v žádném z filmů, ale tohle má celkem solidní scénář, dokonce i jeho bráška se snad poprvé snažil režírovat. Protestní ****. (IMDB aritmetický průměr 55 %) ()

Xmilden

V Hitmanech je celkem solidní bordel. Možná by kluci z Moviezone mohli vydat nějaký speciál, ve kterém by dokázali vysvětlit, proč zrovna film s Chuckem Norrisem někoho napadlo pojmenovat Hitman 3. Film se překvapivě nese ve velmi temném duchu, což je pro Norrisovku hodně neobvyklé. Některé scény jsou téměř až hororové. Potěšila chuckova krátká výchova stylem otec/syn. Ano, přesně takový Chuck je, správňák každým coulem. 50% ()

Wacoslav1

Hmm další neprávem podhodnocená pecka, ale co už všichni holt hejtujou Norrise, to víme... Já mu toho Hitmana likvidátora žral. Některý scény jako jeho vystoupení v Íránské restauraci nebo jak dát pěstí přes sklo, zlomit frajerovi nos a nerozbít sklo jsou dokonalý. Slizký Michael Parks jako záporák je výborný. Trochu zbytečná je tu jenom ta dojímavá linie o svobodný negerský matce a fakanovi kterým Norris pomáhá, ale zase je zdrojem moji oblíbený hlášky : Jako by sis chtěl uchcat do gatí, na to si hochu musíš dávat pozor! velkej pozor!75% ()

sniper18

Je to celkom dobrý akčný film s Chuckom Norrisom, ktorý patrí medzi jeho priemerné filmy. Má dobrý príbeh o policajtovi, ktorý bol pred rokmi zdanlivo zabitý svojim skorumpovaným partnerom a teraz pracuje v utajení ako zabijak službách jednej mafie a okrem problémov s konkurenčnými klanmi si ho znovu nájde aj minulosť. Spracovanie nie je zlé, až tak moc film zaujať nedokáže, hlavne tempo je pomerne pomalé a Chuck Norris sa tu až príliš drží na uzde, ale zase tématika je aj tak zaujímavá, vzťahy medzi mafiami nie sú najhoršie podané a navyše poteší aj línia s trénovaním šikanovaného chlapca, ktorá síce nemá moc priestoru, ale k Norrisovi mi to sedí a pre film je to rozhodne plus. Akcie tu moc nie je a nie je zlá, ale skôr len priemerná. Aj to málo sa väčšinou venuje len rôznym mafiánskym vraždám, Norris tu má len dva kratšie súboje, v ktorých toho moc nepredvedie a nanešťastie ani moc nestrieľa, má tu len jednu väčšiu prestrelku. A práve táto záverečná akcia v skladisku je na celom filme najlepšia a z nej zaujme hlavne zaujímavé prestrelenie nôh. Herecké obsadenie je iba priemerné, Chuck Norris v hlavnej úlohe je samozrejme výborný, ale mimo neho tu už nikto výraznejšie nezaujme. Réžia a technická stránka sú len priemer. Hitman 3: Likvidátor je film, ktorý nemá žiadnu výraznejšiu slabinu a bez problémov sa naň dá pozerať, ale zároveň ani jeho klady nie sú moc výrazné a tak to vychádza len na dobrý film na jedno, možno dve pozretia. Objektívna kvalita filmu- 58%, film sa páči mne na 62%. ()

• Príbeh o týraní, ktorý postava Garret (Chuck Norris) rozpráva je pravdivý. Chuck bol v detstve týraný svojím otcom. (m.a.t.o.)
  • Natáčalo sa od 19. decembra 1990 do 2. marca 1991 v mestách Seattle (USA), Coquitlam a Vancouver (obe Kanada). (m.a.t.o.)
  • Upilovaná brokovnice, kterou ve filmu používá Grogan (Chuck Norris), je tzv. kozlice, vyznačující se dvojící hlavní nad sebou. (HectorHagman)