Poměrně svižná komedie ve které ovšem Matt Damon lehce zastiňuje svoje dvojče avšak i Greg Kinnear je sympatický a oběma to spolu náramně šlape. Scéna ze začátku, kdy oba dělají sehraně hamburgery patří k tomu nejlepšímu z celému filmu. Příjemným překvapením je také štěk Meryl Streep, která zde hraje sama sebe. Průměrný film, který ničím zvlášť nezaujme ale ani nenudí. Dvě a půl až tři hvězdy..(6.1.2009)

Možná to znáte - máte sourozence, a naprosto přesně víte jak mu je, jak se cítí a co dělá. To platí stoprocentně i o Bobu a Waltovi Tenorových (Matt Damon a Greg Kinnear), kteří to celé mají zjednodušeno tím, že jsou siamská dvojčata - srostlá od ramen k bokům. Celý život se tedy od sebe nemohou vzdálit, což jim přináší určité komplikace, hlavně co se týče jejich milostného i pracovního života. A když se Walt chce vydat do Hollywoodu, aby se stal hercem, musí Bob - chtě nechtě - s ním. A to netuší, že právě tam i on potká svoji lásku, se kterou si zatím jen psal... Tak já vám nevím - chvilkama vtipné (natáčení seriálu se "schovaným" bráchou), chvilkama ne. Scénárista se sice vyřádil, ale řekl bych, že většinou je osud siamských dvojčat daleko tragičtější - ale to by asi nebylo tak divácky zajímavé, že. Greg Kinnear se komikem už narodil, ale Mattovi Damonovi tato role nějak nešla přes prsty - zdálo se mi, že se v této roli trošku trápil. Eva Mendes se mi moc nelíbí, a tady se mi nelíbila dvakrát - navíc s příšerným českým dabingem, hrůza. Na druhou stranu si zde samy sebe zahrály Meryl Streepová a hlavně Cher (perfektní). Konec byl trochu (dost) předvídatelný ... Film určitě nezklame, ale zase nijak extra nenadchne ...(6.1.2009)

Aj keď doba vydania tohto filmu patrí, už dobrých pár rokov dozadu, musím povedať, že vložené ambície na mňa pôsobili čerstvo a úspešne. Oproti tuctovým komédiám, kroté sú nasýtené prízemným a stupidným humorom v tomto filme vládne humor prameniaci z skutočného života, bez výrazných prifarbení. Toto vyrozprávanie príbehu zrastených dvojčat prínáša len "optimistické zrkadlo" v ktorom stále vidieť len zábavný obraz bez náznaku ľútosti akoby žiadny handicap nemali a dokonca dokážu žiť aj sexuálny život, či splnenie vysnívaného, "nemožného" sna. Herecké obsadenie ma tiež prekvapilo, keďže Matta Damona v komédiách často nevidieť. V porovnaní s Blbým a blbším to bolo podstatne menej bláznivé a skôr som sa smial na výrokoch a dialógoch ako na ich bláznivých kúskoch aj keď zopár sa ich našlo, hlavne pri športe, keď sa do hokejovej bránky postavili dvaja, či boxovali s dvojnásobným počtom rúk. 70%(13.1.2013)

• sedm.1

Peter a Bobby Farrellyovi.Co film,to pro mě kult.Blbý a blbější,Kingpin,Něco na té Mary je,Já,mé druhé já a Irena.Vše naprosté bomby,exploze smíchu.Humor nejdrsnějšího rázu.Autoři,kteří se nebáli udělat si srandu z ničeho a nikoho.A pak přijde tohle?Totální sešup.Bratři jak se patří nejsou ani trochu vtipný a přitom je námět vybízel k natočení té největší šílenosti a bláznivosti.Je to divný film s menší dávkou romantiky,ale celkově neuvěřitelně nudný a nezábavný.Jakoby se Farrelyové najednou začli bát cenzorů a natočili bezduchou slátaninu,krčící se někde v koutku.Ani ústřední herecké duo příliš filmu nepomáhá,a tak snad jedinou pozitivní vzpomínkou na Stuck On You je pohled na kozy Evy Mendes a to je na toto kdysi nedostižné bratrské režisérské komediální duo zatraceně málo.(23.3.2009)

Ale jo, tohle bylo snesitelné a dokonce místy i hodně vtipné. Nic moc jsem od toho popravdě nečekal, ale co z toho páni režiséři dokázali vytřískat, to je příjemné překvapení. Tahle komedie rozhodně neurazí a já jsem se u ní i královsky pobavil. Pánové Damon a Kinnear to odehráli na výbornou a nic tam výrazně nezkazili a překvapila i Cher v docela zajímavé roli.Takže výsledkem je potěšující dílko, které rozhodně má mezi ostatními filmy své místo a na které se dá jednou za čas kouknout. Uděluji tři hvězdičky, což si myslím, že je dostatečné hodnocení pro tuhle ulítlou komedii, která pobaví...(2.1.2008)

• - Do dnešního dne nebylo provedeno žádné oddělení dospělých siamských dvojčat, při kterém by obě přežily. Zatím nejstaršími dvojčaty, kde obě přežily oddělení byly dvojčata z Utahu Kendra a Maliyah Herrin, kterým bylo 4,5 roku a byly rozděleny 8 srpna 2006. (Galadriel)

• - Ve scéně, kdy Walt (Greg Kinnear) říká Bobovi (Matt Damon), že chce být hercem, je střapec na Bobově (Matt Damon) čepici v záběrech z přední kamery vpředu, v záběrech z boční kamery je však vzadu. (Mr.Hudson)

• - Na začátku filmu, kdy Bob (Matt Damon) a Walt (Greg Kinnear) připravují jídlo, má Bob (Matt Damon) nad levým okem náplast. Ve scény, kdy krájejí zelí, ji však nemá, a poté je zase zpět na svém místě. (Mr.Hudson)