Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skunkiee
  ***

  Poměrně svižná komedie ve které ovšem Matt Damon lehce zastiňuje svoje dvojče avšak i Greg Kinnear je sympatický a oběma to spolu náramně šlape. Scéna ze začátku, kdy oba dělají sehraně hamburgery patří k tomu nejlepšímu z celému filmu. Příjemným překvapením je také štěk Meryl Streep, která zde hraje sama sebe. Průměrný film, který ničím zvlášť nezaujme ale ani nenudí. Dvě a půl až tři hvězdy..(6.1.2009)

 • lennyd
  ***

  Možná to znáte - máte sourozence, a naprosto přesně víte jak mu je, jak se cítí a co dělá. To platí stoprocentně i o Bobu a Waltovi Tenorových (Matt Damon a Greg Kinnear), kteří to celé mají zjednodušeno tím, že jsou siamská dvojčata - srostlá od ramen k bokům. Celý život se tedy od sebe nemohou vzdálit, což jim přináší určité komplikace, hlavně co se týče jejich milostného i pracovního života. A když se Walt chce vydat do Hollywoodu, aby se stal hercem, musí Bob - chtě nechtě - s ním. A to netuší, že právě tam i on potká svoji lásku, se kterou si zatím jen psal... Tak já vám nevím - chvilkama vtipné (natáčení seriálu se "schovaným" bráchou), chvilkama ne. Scénárista se sice vyřádil, ale řekl bych, že většinou je osud siamských dvojčat daleko tragičtější - ale to by asi nebylo tak divácky zajímavé, že. Greg Kinnear se komikem už narodil, ale Mattovi Damonovi tato role nějak nešla přes prsty - zdálo se mi, že se v této roli trošku trápil. Eva Mendes se mi moc nelíbí, a tady se mi nelíbila dvakrát - navíc s příšerným českým dabingem, hrůza. Na druhou stranu si zde samy sebe zahrály Meryl Streepová a hlavně Cher (perfektní). Konec byl trochu (dost) předvídatelný ... Film určitě nezklame, ale zase nijak extra nenadchne ...(6.1.2009)

 • cukorek
  ****

  Aj keď doba vydania tohto filmu patrí, už dobrých pár rokov dozadu, musím povedať, že vložené ambície na mňa pôsobili čerstvo a úspešne. Oproti tuctovým komédiám, kroté sú nasýtené prízemným a stupidným humorom v tomto filme vládne humor prameniaci z skutočného života, bez výrazných prifarbení. Toto vyrozprávanie príbehu zrastených dvojčat prínáša len "optimistické zrkadlo" v ktorom stále vidieť len zábavný obraz bez náznaku ľútosti akoby žiadny handicap nemali a dokonca dokážu žiť aj sexuálny život, či splnenie vysnívaného, "nemožného" sna. Herecké obsadenie ma tiež prekvapilo, keďže Matta Damona v komédiách často nevidieť. V porovnaní s Blbým a blbším to bolo podstatne menej bláznivé a skôr som sa smial na výrokoch a dialógoch ako na ich bláznivých kúskoch aj keď zopár sa ich našlo, hlavne pri športe, keď sa do hokejovej bránky postavili dvaja, či boxovali s dvojnásobným počtom rúk. 70%(13.1.2013)

 • sedm.1
  **

  Peter a Bobby Farrellyovi.Co film,to pro mě kult.Blbý a blbější,Kingpin,Něco na té Mary je,Já,mé druhé já a Irena.Vše naprosté bomby,exploze smíchu.Humor nejdrsnějšího rázu.Autoři,kteří se nebáli udělat si srandu z ničeho a nikoho.A pak přijde tohle?Totální sešup.Bratři jak se patří nejsou ani trochu vtipný a přitom je námět vybízel k natočení té největší šílenosti a bláznivosti.Je to divný film s menší dávkou romantiky,ale celkově neuvěřitelně nudný a nezábavný.Jakoby se Farrelyové najednou začli bát cenzorů a natočili bezduchou slátaninu,krčící se někde v koutku.Ani ústřední herecké duo příliš filmu nepomáhá,a tak snad jedinou pozitivní vzpomínkou na Stuck On You je pohled na kozy Evy Mendes a to je na toto kdysi nedostižné bratrské režisérské komediální duo zatraceně málo.(23.3.2009)

 • freddy
  ***

  Ale jo, tohle bylo snesitelné a dokonce místy i hodně vtipné. Nic moc jsem od toho popravdě nečekal, ale co z toho páni režiséři dokázali vytřískat, to je příjemné překvapení. Tahle komedie rozhodně neurazí a já jsem se u ní i královsky pobavil. Pánové Damon a Kinnear to odehráli na výbornou a nic tam výrazně nezkazili a překvapila i Cher v docela zajímavé roli.Takže výsledkem je potěšující dílko, které rozhodně má mezi ostatními filmy své místo a na které se dá jednou za čas kouknout. Uděluji tři hvězdičky, což si myslím, že je dostatečné hodnocení pro tuhle ulítlou komedii, která pobaví...(2.1.2008)

 • - Do dnešního dne nebylo provedeno žádné oddělení dospělých siamských dvojčat, při kterém by obě přežily. Zatím nejstaršími dvojčaty, kde obě přežily oddělení byly dvojčata z Utahu Kendra a Maliyah Herrin, kterým bylo 4,5 roku a byly rozděleny 8 srpna 2006. (Galadriel)

 • - Ve scéně, kdy Walt (Greg Kinnear) říká Bobovi (Matt Damon), že chce být hercem, je střapec na Bobově (Matt Damon) čepici v záběrech z přední kamery vpředu, v záběrech z boční kamery je však vzadu. (Mr.Hudson)

 • - Na začátku filmu, kdy Bob (Matt Damon) a Walt (Greg Kinnear) připravují jídlo, má Bob (Matt Damon) nad levým okem náplast. Ve scény, kdy krájejí zelí, ji však nemá, a poté je zase zpět na svém místě. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace