Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dale
  **

  Typickí Farrellyoví - dementné a čo je ešte horšie - vôbec nie vtipné. Síce netuším, z akého dôvodu prijali ponuku hrať v tomto filme takí kvalitní herci ako Greg Kinnear a Meryl Streep, ale aspoň vďaka nim sa na to dalo pozerať. Greg predviedol (vzhľadom na kvalitu filmu) naozaj skvelý výkon a prehral Damona o niekoľko tried a aj keď sa tam Meryl objavila len na pár sekúnd, dokázala svojou charizmou a herectvom výrazne pozdvihnúť úroveň celého filmu. V konečnom dôsledku je to jeden z najlepších F+F filmov, hneď po "Niečo na tej Mary je".(10.7.2005)

 • milka
  ****

  Tak tohle byla komedie z kterou bratři Farrellyovi dokonale překvapily.Už žádný fekální humor ale komedie plná lidskosti(tedy aspon podle bratrů Farrelyů a mě) a dobrého humoru.I když pravda asi by to nebyla taková sranda kdyby v tom nehrála tak sehraná dvojka jako je Damon a Kinnear.Ti dva to opravdu zahráli skvěle.Stejně jako Cher která si ze sebe nádherně utahuje.Prostě jedna ,,neFarrellyovská" komedie na kterou jentak nezapomenu.(8.8.2004)

 • Rousse
  **

  Znáte písničku od Jarka Nohavici Velká voda? V refrénu zpívá "a ona mlčela, stála a hleděla, ani ryba ani rak, prostě jen tak." No a přesně tak jsem si připadala při sledování této komedie. Oceňuji záměr tvůrců podat tělesné postižení humorným způsobem. Oproti předešlým filmům bratrů Farrellyových je tohle nejspíš jejich majstrštyk. Ale už jen to, že jedno siamské dvojče vypadá asi o deset let starší než to druhé, je hodně velký úlet. Scény, které měly být vtipné mi přišly spíše trapné a místy jsem si připadala, že potřebuju hostesku, která nese obrovskou ceduli s nápisem "potlesk" nebo "smích", abych se alespoň trochu zasmála. 2 hvězdy za Evu Mendesovou: Hele a ty játra potřebuješ? Můj kámoš třeba nemá slepý střevo...(30.12.2007)

 • LucTheGreat
  **

  Farrellyové byli při tvorbě tohoto snímku zjevně unaveni. Cher jim nejspíš při pokusu restartovat svou hereckou kariéru dala při castingu v posteli značně zabrat. A je to znát... Bráchové jsou zde sice překvapivě docela lidští, na druhou stranu dostal pořádně na hubu humor... Jde o téma s obrovským komediálním potenciálem, takže je nepřijatelné, aby nejlepší fórek zněl takto: "Zvoní telefón a siamské dvojče A říká svému siamskému dvojčeti B: 'Nejsem tady..' Nato siamské dvojče B zvedá telefón. 'Tady pán XY. Je to siamské dvojče A?' ptá se hlas ve sluchátku a siamské dvojče B odpovídá: 'Kdepak, tady siamské dvojče B, siamské dvojče A tady není...' " Pokud vám tohle připadá jako hrozně originální ftípek, který daný potenciál naplňuje, pak jste dementní, ale alespoň vám tento snímek přijde k popukání...(1.9.2011)

 • freddy
  ***

  Ale jo, tohle bylo snesitelné a dokonce místy i hodně vtipné. Nic moc jsem od toho popravdě nečekal, ale co z toho páni režiséři dokázali vytřískat, to je příjemné překvapení. Tahle komedie rozhodně neurazí a já jsem se u ní i královsky pobavil. Pánové Damon a Kinnear to odehráli na výbornou a nic tam výrazně nezkazili a překvapila i Cher v docela zajímavé roli.Takže výsledkem je potěšující dílko, které rozhodně má mezi ostatními filmy své místo a na které se dá jednou za čas kouknout. Uděluji tři hvězdičky, což si myslím, že je dostatečné hodnocení pro tuhle ulítlou komedii, která pobaví...(2.1.2008)

 • - Během natáčení potkal Matt Damon v baru svou budoucí ženu Lucianu Barroso. Ta tam pracovala jako servírka. [Zdroj: iPrima.cz] (Bioscop)

 • - Když jsou Bob a Walt poprvé v Hollywoodu, procházejí se kolem kin, která zrovna dávají Star Trek: Nemesis (2002), Pán Prstenů: Dvě veže (2002) a Krásná pokojská (2002). (Galadriel)

 • - Na začátku filmu, kdy Bob (Matt Damon) a Walt (Greg Kinnear) připravují jídlo, má Bob (Matt Damon) nad levým okem náplast. Ve scény, kdy krájejí zelí, ji však nemá, a poté je zase zpět na svém místě. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace