Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

CHYREN

Začínalo to jako nehorázně nudná pičovina? Ani HOVNO! :D Hned hustej nářez a ačkoliv jedna bloncka si nechá rozhodit xicht hned na začátku kulkou rovnou do palice, ta druhá to lovcům vrátí i s úroky. Betty Gilpin má s obličejem nějakej problém, kterej se mi moc líbí. Je to úplně nový styl nonverbální komunikace. Koukejte se na děj, kterej je klasickej a hraničí s až absurdní parodií, ale v provedení (kamera, herecké výkony a scénář) nikoho nenechá na pochybách, že se bude bavit. A královsky.! Jasně, občas je to přehnaný, ujetý, perverzní, ale to je jen lízačka. Já objevil potenciál nové akční hrdinky. Bylo to ke konci až kulervoucí. Díky! :D ()

Martens14

Po delší době pro mě další výborný thriller s napínavým dějem, výborná Betty Gilpin, kterou jsem až do tohoto filmu neznal. ()

endymion

Po prvotním seznámení s neposlušnou lovnou zvěří v letadle se na scéně asi po pěti minutách objevila Emma Roberts se slušivým roubíkem a já hned věděl, kdo bude hlavní hrdinkou. A v tom jí - pozor spoiler!!! - ustřelili palici a na scénu nastoupila nevlastní sestra nevěsty z Kill Billa. Sice úplnej magor, ale to jsem řešil jen do chvíle, než sundala tu hnusnou košili. Pak už mi to bylo jedno. A to bylo po šoku z Emčiny rozkřáplé kebule první a rozhodně ne poslední příjemné překvapení tohoto filmu. IMHO dokážu si tuto mstitelku představit jako protivnici predátora nebo vetřelce. Doufám, že na ni budou producenti myslet. ()

Pavelkedar

Za mě 3 a 1/2 *. Z počátku to vypadalo jakou klasické, prachobyčejné a tuctové béčko. A v době, kdy jsem to chtěl jako potencionální srágoru dost předčasně ukončit, se to postupně začalo zajímavě a netuctově odvíjet. Rozhodně mě zaujala zajímavá a netuctová Betty Gilpin se svým často nečtitelným výrazem v obličeji . Domnívám se, že o ní "uslyšíme" v budoucnu častěji. Pode mě má slušný herecký potenciál. DD 5.1 tak akorát. Celkově velmi dobré béééčko. ()

Artin

Geniální a zábavné. Jeden z mála filmu, kde každá minuta je zajímavá. Hlavní hrdinka si jde sympaticky za svým a s ničím a nikým se nesere. The Hunt má ovšem i kvalitní dokumentární rozměr. Až se za 20-30 let někdo bude zajímat o dobu, kdy se západní svět rozpadl na dvě extrémní půlky, tak tohle bude lepší materiál, než se brodit twitterovým smetím. Celé to začíná odkazem na Hillaryin "Basket of deplorables" a dále ukazuje, jak permanentně akcelerovaný progresivismus za přispění vitue signalingu, nakonec vždy požere své děti. Soudobé narážky na Second Amendment, klima alarmismus, politickou korektnost, veganství, víru, rasu aj. jsou skvěle umístěny do fyzického střetu dvou světů, které se reálně protínají pouze ve virtuálním prostředí. Zatímco progresivní liberálové z velkých měst a akademická levice proměňují svobodu v nekonečné osvobozování, rovnoprávnost na skupinová privilegia, kvóty a antidiskriminační šílenství, otevřenost cizím vlivům za povinnou diverzitu, individualizované právo na azyl převrací v masovou migraci, z antirasismu udělali posedlost rasou, tak prostým deplorables z rezavého pásu je tohle obvykle u prdele. Protože nemají akademické, mediální ani korporátní pokrytí, jeví se jejich vzdor jako dětsky naivní a hloupý. Na své si prostě v tomhle snímku přijde každý. Geniální a zábavné. ()

RavenSpector

Nečtěte komentáře,(rozhodně ne od přebodovaného narciska tady) nehleďte na hodnocení a mrkněte a udělejte si obrázek sami. Já se královsky bavil. ()

Rastamania

Jo, tak tohle se teda povedlo.. Akční / Thriller / Horor / Komedie - fakt to sedí, to je snad poprvé :) Prvních deset minut bylo, přiznávám, minimálně sporných, ale postupem času se to rozjelo jak v příběhu, tak v akci, ale co mě posadilo na prdel nejvíc, byl výkon hlavní herečky .. hlavně její mimika a celkový chování viditelný v těch nejmenších detailech - až jsem si některý scény pouštěl znova. Prostě mi to kurevsky sedlo, parádní překvapení ()

DeLonge

Survival vyvražďovaček je už spousta, tak jak z toho vytřískat co nejvíc peněz? No, páni filmaři to vymysleli vskutku fikaně. Zaměřili se totiž na nejslabší, ale zároveň i nejpočetnější skupinu obyvatelstva. Na cvičené mloky. Přesně jako těch 12 bulíků, které v háji zeleném nečekalo sbírání lysohlávek, ale odběr krevní plazmy. Recept je prostý, jako samotné veledílo. Děj musí být jednoduchý jako kafemlejnek, aby ho pochopil na první dobrou i prosťáček s IQ sýrové topinky. Celý film pak musí být lehce předvídatelný, aby i ta největší humpolácká brzda vytušila pointu max do 15 minut. Najmeme ty nejnadanější neherecká kopyta, která se snad ani nedají najít v ústavu pro choromyslné. S povolením, že si na place mohou dělat co chtějí, ale hlavně ať se nesnaží o seriózní herecký výron. Pak je potřeba napsat úplně trapné a ubohé dialogy na urovni chovanců Jedličkova ústavu. Vše proložit několika těžce dětinskými vtípky, aby se mloci nepřestali smát. Mezery pak vyplnit narážkami na vše možné, které ovšem na vše možné nesmí narážet. To aby měl film kurva taky nějakou hloubku, ne? Hlavní postava musí být babochlap s velkejma kozama a výrazem jako zlý výrostek Hugo. To, aby to bylo genderově vyvážené. Jo, ale nesmíte ji (ho) ukázat hned v prvním záběru kamery, aby jsme naše zvířátka zmátli. Tak a mloci se nyní mohou tetelit blahem. Ovšem pro normálního a alespoň krapet náročnějšího diváka je to pouze upocená jednorázovka, jako když na svatbě své sestry vojedete nejprsatější družičku. Bylo to sice fajn, ale druhý den už ji telefon nezvedáte. A to je v kostce konec příběhu, jak totálně slaboduchá píčovina díru do světa udělala. PS: 1 * pro Hilary Swank, která jako jediná měla odvahu výše zmíněná pravidla porušit. Bravo holka..!! ()

WugWugs

Polroka nič nepozerám a hneď druhý film začne tým najlacnejším použitím úvodu Mahlerovej šiestej, well fuck my life a fuck Nathan Barr, či kerý bastard to tam tak nepokryte nacopypastoval. ()

jardas

Ale jo, dobré to bylo :-) Hlavní hrdinka je sympaťačka a hezky to končí. Děj je maličko krvavý, ale příběh to má koukatelný :-) ()

Carcooli

Říkám si : Jééé, Emma Roberts! Super... aha, tak ta nebude hlavní hrdinka. Jééé, to je ten fešák z Matky na tahu... aha, tak ten taky nebude hlavní hrdina.. Jééé Ethan Suplee, nový vytuněný, super... aha, tak ten taky nebude hlavní hrdina :D nejlepší byl stejně začátek, kdy ti lidi napíchlí na kůly pořád žili, to mě fakt bavilo. Takové kočky s devíti životy. Jako jo - bavilo mě to :) ()

godhand

No já jsem se hodně bavil, nebýt toho mírně trapného souboje na konci, dal bych asi pět hvězd. Pro mě milý překvapení, díky Verbale. ()

Bogrant

Relatívne dobre pozerateľná hororová vykopávka, v ktorej nie je štipka serióznosti, ale zato slušná dávka zábavy, spolu s výdatnou porciou nápaditej krvavej brutálnosti, ktorá je navyše vcelku nepredvídateľná a väčšinu svojich postáv odrovná skôr, než si na ne človek zvykne, čoho zásluhou však podrží diváka dostatočne v napätí. A to aj napriek tomu, že to celé vlastne nedáva nijak zvlášť veľký zmysel a záverečné rozuzlenie si to vycucá niekde z prsta. Ešte že to vynahradí ten fight a vynikajúca drsňáčka Betty Gilpin. ()

Bragi66

Téma "lov na lidi" se dá brát jako podskupina žánru "vyvražďovačka". Z filmů o lovu na lidi, které jsem viděl, patří tenhle patrně do první ligy. Sem tam sice nějaké to klišé, ale akce jsou řízné (ale bez samoúčelného hnusáctví), děj je svižný a s ostrými výkruty. Závěr filmu mi trochu připomněl Killbillovky, ale není to ani zdaleka tak pohádkově překrvavené. Vřele doporučuji. Jo a ještě - chápu, proč se říká "lovec" nebo "polovník", ale proč "myslivec"? ()

vinducha

Klasika , když už někdo začne vypadat schopně , tak samozřejmě zařve , nicméně za mě  tahle směska žánrů je pořád velmi zábavná. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)