Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

hasacisko

na tej herecke v hlavnej ulohe si mohli dat viac zalezat, sice sa na nu celkom dobre pozera ale ta jej mimika...no hroza...a ten zaverecny fight, no k tomu sa ani nevyjadrujem, asi som na taketo hovadiny uz stary... ()

jack_scott

Originální snímek o levičácích, lovících pravičáky - a o holčině, co se z kořisti stane lovcem, a všechny ty "liberální" záporáky uloví. Má to občas hluchá místa, občas dobrá místa, fajn začátek a místy originální a vtipné hlášky - ale není to tak dobré, jak by člověk doufal. Špatné tedy taky ne, ale je to takový crossover všeho možného...Až je toho nakonec moc. Kvůli závěrečnému duelu nakonec dávám slabší **** a 70%. ()

wowylgu313

Tak jsem si to po dvou letech dal ještě jednou ... Když si vzpomenu na své poprvé u tohoto snímku, viděl jsem jasných pět hvězd. S odstupem času musím přiznat že už to nebylo tak nadpřirozene funkční ale to na "podruhé" asi žádný film. Každopádně nebojím se švihnout čistých 80% ... Herečka Betty Gilpin, není až tak extrémně známá ale zamiloval jsem se a to do její osobnosti, kterou zde hrála, vzhledu a její mimika byla precizní! Na začátku to působí že dostanete pořádnou nálož známých tváří ale .... No je to správná šílenost! (hra o přežití) S jemným nádechem humoru. ()

Nikolas__

Ve stejném měřítku jak se Hunt dobře rozbíhal, se ve finále pokazil. Opravdu jsem si první třetinu filmu myslel, že to půjde do topky roku 2020, nicméně, vůbec mi nakonec nebyla sympatická hlavní postava (počáteční hrátky s divákem, pomocí nejistoty spojené s tím, kdo vlastně tou hlavní postavou je, vydrželi asi deset minut), navíc všechny konfrontace/útoky už potom nebyly tolik záživné/nečekané. To mě na tom zaráží nejvíc, prostě to vypadalo hodně nepředvídatelně, potom to bylo o to předvídatelnější, jestli mi rozumíte. A finální souboj už byl nuda a běs. Navíc jsem tak nějak netušil, proč se scénář vyvíjel, tak jak se vyvíjel. Zase to mohlo být primitivnější ale lepší, v polovině byl ten film ještě dost fajn, ale poslední třetina mě už nebavila vůbec, není to rozhodně špatnej film, je v pohodě, nicméně nechci ho už asi vidět znovu, sakra proč to muselo být ze začátku tak cool. ()

ScarFace_V8

U málo takových filmů se dá stěží odhadnout zda to může být dobré nebo to bude úplná sračka, ale jako šoupnout Betty Gilpin na náhled filmu bylo ohromné lákadlo. A nelituju. Prostě v současné době plné feministických hrdinek najít něco takového je prostě unikát a Betty… Ona je prostě redefinice silné ženské postavy ve filmech. Srát nějakou Mackenzie Davis nebo Brie Larson, Betty je Linda Hamilton současnosti! I když v případě tohoto filmu spíš jako Uma Thurman v Kill Bill……….. Prosím, obsaďte jí do více takových rolí ať už vážných nebo vtipných a já ji prostě budu žrát všude! Každopádně Betty probraná, teď zpátky k filmu… Tedy tu není moc co říct. Užil jsem si ho od začátku do konce. Předepsané obsazení hnalo k tomu, že to ty postavy někam snad dotáhnou, ale dotáhly? Možná jo, možná ne… Kéž bych mohl spoilovat :-( … K úplné dokonalosti filmu chybělo fakt málo, ale utvrdil mě v tom, že chci víc Betty v akčních filmech! ()

Brodequin

Čekal jsem klasiku tohoto žánru, ale nakonec jsem byl překvapen, že to šlo trochu jiným směrem. Nebo tedy spíše podáním. A to se mi zalíbilo. Navíc Betty Gilpin tomu dala opravdu šmrnc. Ta byla fakt výborná. :-) Je to tak trochu napůl komedie, tak bacha. ;-) ()

hony23

Téma už několikrát použité, skupina lidí je vysazena do lesa, aby se stala kořistí lovců. Zpracování nadchne od prvních minut, tvůrci se drželi pravidla ,,čím víc krve, tím větší zábava'' a porážku nevinných obětí naservírovali v zábavném stylu. Bohužel dobré tempo nevydželo až do konce, ale s přimhouřením oka 4 hvězdy dám, byť si je zalouží jen první půlka filmu. ()

Kushina

Těžko říct, jestli jsem film bral více jako seriozní krvárnu, nebo spíše parodii na krvárnu a komedii v jednom. Každopádně některé "killy" měly hezké grafické efekty a člověk co miluje násilí a krev ve filmech si rozhodně přišel na chuť tomu svému. V celku to určitě byla luxusní bojová, krvavá a survival prasečina a nedělalo by mně problém se na to podívat znovu. Ten kdo si pohrál s grafikou zaslouží palec nahoru, ať už se jedná o úvodní podpatek zapíchnutý do oka, nebo téměř konečný masakr v bunkru, tak vše mělo ty správné grády. 55% ()

Saxos

Holky, které se neperou, jak holky. Jedna dlouhý trénink, druhá praxe v Afgánu. Komu fandit je dilema, netovým trolům, vytočeným obětem, jednomu blonďatému omylu, k jaké straně se připojit. Klady: krátké; rychlý spád; nechybí černý humor; killovaný dokonce lítaj vzduchem úplně na kousky; na schránce u "zámečku" český nápis POŠTA. Závěr: doporučuji na pobavení. Update 2022_03: podruhé jsem se bavil ještě víc, tak přidám ☆ ()

KukulienkaHO

Kto pozná čierne komédie produkované štúdiom Blumhouse má približne predstavu, čo zač bude film "The Hunt". Žánrovo sa to dá porovnať so snímkami ako "Happy Death Day", "Ready or Not", atď. Takže kto má rád takéto žánrovky, určite nebude sklamaný. Dokonca vo veľa ohľadoch "The Hunt" prevyšuje zmienené dva filmy. Pre niekoho môže byť sklamaním, že "Lov" neobsahuje absolútne žiadnu plnohodnotnú hororovú scénu alebo sekvenciu. Občas sú nejaké náznaky, ale to je slabota a častokrát z tých náznakov ani nič nevzíde. Čo sa týka príbehu: je jednoduchý, avšak trefný a funguje na výbornú. A čo sa týka postáv.... tak pri nich sa ukáže, že buď sú lovení kladní a loviaci záporní alebo naopak. Každopádne hlavná postava je na stopro kladná, navyše aj výborne zahraná. ()

Catella

:-) vim jak..... Tý bloncky na začátku mi bylo docela líto, ale jak se říká, nešikovný maso musí pryč. Takže když se to tak hezky vytřídilo a zbyla frajerka Crystal s dědou, kterej už si nepamatuju, jak se jmenoval, začalo to hezky nabírat otáčky. Scéna v bunkru byla výborná a v zámku ještě lepší. Prostě na lesní naháněčky a vyvražďovačky se dobře kouká. Docela se mi i líbilo, že oproti jiným lesním hororo vyvražďovačkám zde nebylo tolik využito lesa a chybělo spousta klišé, typu proražená noha větví, vypíchnutý oči, různý pasti na zvěř atd. ()

bonovox

Kvalitná vyvraždovačka s dobrým nápadom, svižným spracovanim, sympatickou hlavnou hrdinkou a skvelým záverečným battlom dvoch báb. ()

Ronkar

Jednohubka, co nenadchne ani neurazí. Pobavilo. Druhej den jsem na to úplně zapomněl. Plus je Betty Giplina její "přednosti" a Hilary Swank. Jen nechápu, proč kolem toho amíci dělali takovej tiátr. Kontroverzní? Ale prosím vás... Kdy už si lidstvo konečně vytáhne hlavu ze zadku? ()

Kenji

Tak toto ma vôbec nedostalo. Celý čas som spomínal na filmy ako Síla pomsty s Dudikoffom, alebo Hra o přežití s Ice-T a Rutgerom Hauerom, alebo Živý terč s JCVD, ktoré som dral na VHSkách v mladosti a ktoré si rád pozriem znovu. Hunt vsadil na silenú brutalitu ( hneď úvod v lietadle s okom na opätku), akože čierny humor ( Za jediný vtipný moment považujem military advisora a "Slzy slnka") všetko ostatné ma otravovalo, hlavne ksichty nesympatickej hlavnej hrdinky, ktorá mi bola celý čas vrcholne ukradnutá. Rýchle riedenie lovených malo zrejme jediný účel a to použiť nejaké nevtipné hlášky. Odkazy na spor liberáli vs. konzervatívci vs. konšpirátori mi tam vôbec nesadlo a rušilo možnosť vybudovať nejakú atmosféru. Odrovnalo ma "Chorvátsko" o ktorom americkí scenáristi nemajú ani páru, možno tak vygooglili občiasnu vojnu v 90tych rokoch a tak nejak si to pospájali, pripomenulo mi film s JCVD kde americkí scenáristi rovnako videli Bratislavu. Tvorcovia spoliehali na druhú polovicu, kde došlo na objasnenie motívu ale celé mi to už bolo vlastne ukradnuté. ()

Velislav

Vydarená "takmersatira". Skôr, ako kvalitná sociálna kritika, to je zábavná (a krvavá) irónia z ľudí z dvoch frontov, ultraliberálneho (neoliberálna "elita") a ultrakonzervatívneho (vidiecky "rozum"). A takýto výsmech z extrémistov z obidvoch strán barikády je u mňa vítaný. Je to ako baviť sa na politickej diskusii sfanatizovaných ľudí na fb, teda fanklubov rôznych politických strán. Thrilleru vládne doteraz menej povšimnutá Betty Gilpin (z ktorej budem nadržaný ešte dlho). Každú jej scénu si divák oprostený od vlastných mentálnych obmedzení proste musí užiť, takto ma žena v (ne)komediálnej úlohe už dávno nerozosmiala. Spoiler: Betty nakoniec vlastne nepatrí ani k jednému názorovému táboru. A ten súboj s pani herečkou Hilary Swank je veľmi výrazná bodka na záver. Videné v kine. 8/10 ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)