Philly
Režie:
Greg BeemanScénář:
Tom SzentgyörgyiKamera:
Sharone MeirHudba:
Mike PostHrají:
Kim Delaney, Tom Everett Scott, Rick Hoffman, Diana Maria Riva, Kyle Secor, Steven Culp, Robert Harper, John Patrick Amedori, Donald Gibb, Kimberly Huie, John Cothran Jr., Lisa Darr, Pat Healy (více)Hrají
Kim Delaney
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Tom Everett Scott
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Rick Hoffman
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Diana Maria Riva
USA
Nejlepší seriály:
Studio 60 (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Kyle Secor
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Ve službách FBI (2009) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Steven Culp
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Waco (2018) (seriál)
Svět podle nás (2022) (seriál)
Robert Harper
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Možná už zítra (1998) (seriál)
John Patrick Amedori
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Hindsight (2015) (seriál)
Donald Gibb
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Kimberly Huie
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Prváci (1993) (seriál)
John Cothran Jr.
USA
Nejlepší seriály:
The Norm Show (1999) (seriál)
Advokát (2022) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Pat Healy
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
David Von Roehm
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Conor O'Farrell
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Alexandra Bokyun Chun
Korea
Michael Wiseman
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Gonzalo Menendez
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Miguel Pérez
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Andy Morrow
USA
Nejlepší seriály:
Arrested Development (2003) (seriál)
Býk (2000) (seriál)
Rocket Power (1999) (seriál)