Série(3) / Epizody(31)

Je to už desítky let, co jeden hrdina z hvězd zanechal tenhle svět v míru. Teď musí povstat Ultramanův syn a ochránit Zemi před novou hrozbou z vesmíru. (Netflix)

Recenze uživatele iXtr3m3 k tomuto seriálu (4)

Ultraman (2019)

Štýlová animácia, fajn akcia, fajn triky a efekty, len by som doplnil ešte nejakú tú fyziku pri kontaktoch postáv s prostredím. Ultraman odhadzuje autá ako nič, hodia ho do jedného z nich a na aute ani škrabanec. Ale inak fajn oživenie starého ale neustále žijúceho kultu. ()

Season 1 (2019) (S01)

Season 2 (2022) (S02)

V podstate vyslyšali moje prosby z prvej časti, takže už sme dostali viac fyziky, viac Ultramanov a menej častí, v podstate o polovicu kratšia stopáž, z čoho vyplýva, že to bol vlastne taký dlhší celovečerný animák. S Ultramanmi rôznych typov sa vrece roztrhlo, takže bolo na čo pozerať. ()

Final (2023) (S03)

O niečo pokles oproti druhej sérii, ale to má na svedomí opäť dvojnásobná dĺžka, takže sme dostali aj viac vaty, ktorá mi k tomuto formátu moc nesedí. Na druhú stranu demolácia a demolícia tu valí na plné pecky, Ultramani zvádzajú neskutočné zápasy, dostali sme ich zasa viac a finále bolo veru nabúchané. Škoda, že seriál končí, resp. oficiálne končí, nakoľko otvorené vrátka na ďalšiu sezóny by boli. ()