Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je animovaný crossover podle komiksu od DC Comics a IDW. Želvy Ninja přichází do Batmanova Gotham City zjistit, co plánuje Foot Klan a jejich vůdce Trhač společně s ligou Assassínů a Jokerem. Dokáží společně Batman a Želvy Ninja porazit nejzběsilejší lotry obou dimenzí? (Agent24)

oveckaoa

3 hvězdy za pasáž v Arkhamu a konec jinak nic více. Z Robina tam udělaly úplného kreténa humorově je to slabé (jde vidět, že to dělal NIckelodeon stejně retardované vtipy pro 3 leté děcka bez mozku bez vkusu bez vtipu a bez smyslu pro humor jak na tom programu) a má oblíbená Poison Ivy je třeba bohužel nevyužitá. + za to, že želvy nevypadají tak postiženě jak nyní v té nové verzi. Do dalšího dílu bych klidně šel. ()

hroubek

Cool, cool. Už od dětství mám rád Želvy ninja, mám rád i Batmana a jeho svět. A když se tyto dvě věci spojí dohromady, tak to může dopadnout jen dvěma způsoby. Buď to bude tragická blbost, a nebo to bude skvělá a zábavná podívaná, která bude čerpat to nejlepší z obou světů. A já mám radost, že druhá varianta je pravděpodobnější, a v mém případě se i stala. Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je nahláškovaná, akční podívaná, která baví svou akcí, přepáleností a hlavně funkčním humorem. Super tempo, vyprávění, odkazy a celkové pojetí. Z mého pohledu to mohlo být trochu kratší, využít více záporáků od Batmana, když už tam jsou. A taky vzhled želváků měl být lepší, protože jsou takový hnusnější. Nicméně to nic nemění na tom, že jsem hodně spokojený. ()

Timak

Tohle je pro mě obrovské překvapení. Naprosto jsem si to užil. Jako náročný fanoušek obou komiksů jsem maximálně spokojen. Vlastně ono to asi ani lepší být nemohlo. Toto spojení funguje skvěle a Michelangelo si ukradl všechny scény pro sebe. Dýchla na mě nostalgie jako prase a chci víc. Mnohem víc :) ()

zigíš

Dvacet minut klidně vyhodit a dát někam do bonusů na Blučko. Jinak nahláškovaná akční jízda, co jako přidanou hodnotu -ke comicsové alternativě- může nabídnout povedený voice casting. Klidně bych si dal pokračování (vznikne li, někdy). ()

iXtr3m3

Nakoniec to bolo celkom fajn, úderná hudba, úderná akcia, len v konečnom dôsledku mi predsa len vadilo, že sa Batman musel prispôsobiť šialenosti nindža korytnačiek, pretože to strašne bilo do očí, že to nesedí. Ešte s inými hrdinami napr. s Flashom, by si rozumeli viac, ale s temnou postavou typu Batman to jednoducho moc nesedelo. Ale vo výsledku to bolo pozerateľné, akčné, bolo tam xy zloduchov, celkom fajn to zvládli, lepšie sa asi ani nedalo. ()

666Carnage

Tohle je jeden z nejlepší komiksových, animovaných filmů co jsem viděl. Ten komiks doma mám a tohle bylo ještě lepší. Roztažené na hodinu a půl. Mělo to temnotu Batmana a skvělou odlehčenost a vtip Želv. Za mě tam bylo opravdu vše a já si to parádně užil a skoro celý film se tetelil protože moje dětství takhle pěkně v jednom je fakt nářez. Cowabunga dude. 95% ()

Renfield

Po přečtení názvu filmu, jsem měl o sloučení těchto světů pochyby, ale ty se vytratily prakticky hned, přesněji soubojem Trhač/Batman. Akční scény jsou výborné a právě tahle snad nejvíce (i když její opakování je opět úchvatné), navíc jsou v ní dvě nejzajímavější postavy. Tedy, Batman je klasický Batman, což mu ovšem k zajímavosti stačí, ale Trhač je v tomto provedení dokonalý, čímž si krade nejednu scénu, možná dokonce film pro sebe. Spojení temnoty jednoho světa a vtipu druhého, vyšlo velmi dobře, i když ano, ne každý vtip se povedl, ale to už je věc jiná. Více mě mrzely mutace jednotlivých "padouchů", některé opravdu směšné... a vlastně i jejich větší nevyužití v příběhu. Ten je skutečně akční, prakticky bez přestávky, takže na nějaké větší představení postav není příliš čas, také se nekoná. Pravděpodobně to bylo záměrem, ostatně, všechny známe z jiných filmů. Vše by případně napravilo několik minut navíc a byl bych za ně rád, protože tahle akční jízda, navíc podpořena dobrou hudbou, skončila až příliš rychle. 75% ()

Zombi

Velmi slušnej animák s želvama a Batmanem, občas trochu drsnější akce, fungující příběh a vztahy. Akce pěkně natočená, dost hlášek. Spokojenost. ()

ViktorEl

Takéto rozprávky ma hádam nikdy neomrzia a to mi je už cez 30. Kto dokázal spojiť úplne odlišné postavy a dostať ich do jedného filmu a ešte z toho neurobiť totálnu blbosť si zaslúži medailu. Batman + Ninja korytnačky = Super nadupaná hláškujúca rozprávka. Chcelo by to pokračovanie a najlepšie rovno dve. ()

Aurus

7,5/10. Tak tohle bylo docela dost dobrý animovaný akční film který jsem si moc užil. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou kreativně a dobře udělané, animace je perfektní a kamera filmu je výborná. Za mě fakt solidní a zábavný film který musí každý alespoň jednou vidět. ()

Raziel_cz

Tenhle film mi přinesl do života tolik radosti! Nejlepší superhrdinská věc od Thor: Ragnarok a nejodvážnější superhrdinská věc od Logana. Seriózně. Už ve skoro úvodním duelu Batman/Shredder je jasné, že koukáte na něco výjimečného, ale to ještě nevíte, jak moc výjimečné to bude a co se to chystá provádět se dvěma zavedenými vesmíry. Nebojí se je to výrazně měnit ani zábavně dekonstruovat v tom nejlepším stylu. Nebere se to příliš vážně, ale bere to velmi vážně postavy a situace, jež musejí řešit. K tomu si připočítejte plynulé přecházení od dramatické akce (při které teče krev, sekají se končetiny, lámou se kosti a lidé umírají zleva zprava) k plně komediální pasážím (samozřejmě hlavně díky želvám), od těch zase k plně hororovým a od těch k hluboce emočním. A všechno je to boží. Akce je adrenalinová a nápaditá a hraje si s kamerou podobně jako Timo Tjahjanto, humoru je dost verbálního i vizuálního (pro změnu podobně jako u Edgara Wrighta) a Batman i (opět hlavně) želvy zde mají fungující charakterové archy. A nakonec nesmím zapomenout ani na pěknou animaci a stylovou hudbu. A Michelangela. Michelangelo na Hrad! Jediná vada na kráse je, že se téhle historické události nezúčastnili Conroy s Hamillem. Ale myslím, že Troy Baker se obou rolí zhostil více než dobře. Superhrdinská věc, kterou jste nevěděli, že potřebujete. A já si teď jdu objednat komiks, abych viděl, kdo z dvojice Tynion IV/Halpern-Graser na tom má větší zásluhu. Komiksové filmy už každopádně nikdy nebudou jako dřív a doufám, že sequel dorazí co nejdřív! ()

Wlastik

Poprve si me tento film ziskal hned na zacatku, kdy Batman pil z hrnicku na kterem bylo jiny symbol nez jeho. :) Jinak je to docela cowabanga! Bojove nevsedni chvaty, stare dobe gagy z obou svetu a jeste lepsi duel mezi Trhacem a Netopejrem! A Mikey? Proste Mikey! :D Nejlepsi crossover, co jsem videl! Zadny sentimentalni omacky jak ma v posledni dobe DC ve zvyku. Akce, dobrodruzstvi, zabava. A na animak i tak trochu vice krve. :D ()

MartinTerran

Spojení těchto hrdinů v jednom filmu mě na první pohled zaujalo a těšil jsem se na něj a výsledek mě rozhodně nezklamal. Objevují se zde všichni známí padouši a přesto film nepůsobil přeplácaně. Příběh není ničím extra speciální, což jsem ani nepředpokládal. Animace, akční sekvence a hlášky jsou luxusní a dost jsem se nasmál hlavně kvůli želvám, na což jsem si u nich již zvykl. Za mě skvělý animák, který rozhodně stojí za shlédnutí, pokud fandíte těmhle "zeleným potvůrkám" a taky "temnému rytíři". Hodnocení: 86/100. ()

Víteček

Moc jsem se na to těšil, ale když ony jsou ty želvy tak strašně ošklivé a celé je to takové moc dětinské. Co oceňuji je velmi kvalitní dabing, hlavně většiny DC postav. 60% ()