rt12

Vždy máte nějaký díl raději a jiný méně. Třetí díl je rozhodně povedený a vyšperkovaný Hrzánem, přesto se mi předchozí líbí o něco víc. ()

topi

Závěrečný díl trilogie a rodině Homolkových, který doladil k dokonalosti Jirka Hrzán v roli kulturního referenta. KLASIKA!! ()

Duotone28

Skoda ze aj tento, v poradi treti dielik u mna zaostava skoro az o dve triedy, co sa tyka zabavy a skveleho zazitku...keby to mal porovnat s takmer dokonalou Ecce Homo Homolka ()

Aleee89

Do třetice všeho dobrého. Rodina Homolkových zajišťuje vtip a zábavu. Téma je všem lidem téma tak blízké - rodina a rodinné zážitky a trampoty. Tendenčnost v tomto případě docela ráda odpouštím. ()

radomiil

Téměř celá5* bezkonkurenční trilogie,završená opět lidově živelným humorem neuvěřitelně poskládaného rodinného Šebánkova týmu, rovnajícímu se snad pouze ten Hoštický . ()

Anglie

Homolkovi na horách rozhodně neztrácejí vtipnost - což se na humoristickém a satirickém poli počítá. S klidným svědomím doporučuji!!! ()

kagemush

Dávám 70% ,hlavně proto,že pokud zapomenu na předcházející Homolkovi , tak v porovnání s průměrnou českou komedií je tohle ještě zcela určitě nadprůměr. ()

rakovnik

Prostředí se mění, postav je zase trochu více, ale charaktery zůstávají. U mě je to možná nejoblíbenější Homolkovina, i když režisér Papoušek už tento film údajně vůbec nechtěl točit, nelíbil se mu scénář. Ale dobře, že tento film vznikl, ať už jen kvůli postavě Jiřího Hrzána či dvojici Janžurová - Jegorov. O Homolkových ani nemluvě. Film má spád, i když už rozhodně tolik netepe charaktery, jedná se o čistější zábavu. ()

Martin741

Treti film Homolka a Tobolka je asi tak na urovni dvojky. Stale je tu buranska povaha a kopa skvelych hlasok. Ovsem, Ecce Homo Homolka je suverenne najlepsia. 75 % ()

Hennes

Poprvé barevně a pro mě zase o stupeň lepší, než-li díl druhý. Hlášky typu: "když někdo tluče....., mámo hlavně neotvírej oči štípe to jak čert.....za tu bych taky klečel...... a další jsou dnes již klasikou. Já se na tyto komedie vždy rád podívám a myslím, že v době vzniku byly určitě něčím výjimečným. ()

roorybacky

Oddechová veselohra to podle mě opět není, pořád je zde dosti neskutečně příšerných situací (hlavně Hrzánova postava je snadno vnímatelná jako výsostně tragická). Ke konci už to vypadá, že rozloučení s Homolkovic rodinou bude přívětivé a ono stejně ne - film končí opět jejich hádkou - jsou prostě nepoučitelní. Skladba "Buďme na sebe hodní" není sice bůhvíjak skvělá, ale jakožto poselství celé trilogie funguje výborně. ()

lebowski!

Homolkovi mají jediný problém, a sice ten, že vybroušený první díl už žádný jiný ani nemohl překonat, tudíž ikdyž je dvojka dobrá, je o třídu horší a trojka dokonce o dvě. Tahle rodinka je a vždycky bude vtipná, ale svůj stín z prvního dílu nikdy překročit nemohla. ()

Rodriguez

I třetí pokračování má svůj šmrnc! Přidala se barva do obrazu a ejhle rodina Homolkova vyrazila na hory na rekreaci. Hodně emotivní jsou z dnešního pohledu zasněžené hory "klasickým" sněhem! "Víš co ti řeknu? Co? Že děda má poměrně čistý nohy." :-D 75% ()

DruidKarel

Kdo jinej by mohl udělat na horách takový rozruch, než právě Homolkovi. Nejdříve se pohádají s rádoby umělcem, pak s lidmi, kteří si s nimi chtějí prohodit pokoje a pak i mezi sebou. Homolkovi já mám skutečně rád a myslím si, že je to jedna z nejpovedenějších seriálových rodin, které se zrodily na našem území. 5* si film zaslouží, protože je podobně jako ostatní dva filmy výborný a hlavně vtipný. 5* ()