solskjaer

Ještě stále nadprůměrná a to hodně nadprůměrná česká podívaná, která je nesmírně zábavná a i když jde o nejslabší Homolkovi , je stále na co se dívat a po pravdě řečeno je zde i pár scén, které jsou stejně nezapomenutelné jako scéna u vody či scéna u latrýn jako byli v předchozích dílech. ()

Sdoom

O něco lepší než druhý díl, ale stále o poznání slabší než jednička. Bohužel, situace, které by teoreticky měly být vtipné, mi nepřijdou nikterak originální, takže jsem se maximálně sem tam pousmál. A to je na komedii málo. ()

SG-1

"No přeci každej civilizovanej člověk ví, že když tluče a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto, aby netlouk. Tomudle bouchání přeci rozumí každej magor, ne? A Vám jako extra magorovi to extra říkám ale naposledy." -Homolka- ()

netahlo

O nic slabsi nez predchozi dva dily. V urcitych aspektech mozna vubec nejzabavnejsi. Vic nez dustojne zakonceni cele genialni trilogie. ()

herr_carter

Homolkovi jsou naposledy zpět ve vrcholné formě a ještě ke všemu nám servírují skvělého Jirku Hrzána....."a kolik by prosím vás stála tadyta poškozená?"..................moje hodnocení = 9 z 10. ()

insurgentes

Homolkáči vůbec nejsou o humoru, to je snad jasný, ne? Kdo to bere jako komedii, je sice o krůček dál než ten, kdo to bere jako odpad, ale pořád si nejspíš není schopen připustit, že Homolkáči jsou o každém z nás, o nás všech bez výjimky. ()

Maynard.

Barevný Homolkovi? To jako vážně? :o) Barvama se z Homolků něco vytratilo, přecijen už to vypadá uplně jinak, když není tahle famílie černobílá. Dávají si to dobře i takle na horách. Ale co mi tam tak trochu vadilo, tak že už nejsou uplně tím středem filmu. Namíchala se tam další rodina, pak i ten „umělec“, takže Homolci se dostali krapet do pozadí. Na jedničku a ani na dvojku to prostě už nemá, takže za mě jednoznačně nejslabší díl. A to nemám rád černobílý filmy… ()

Billie777

"To bude horor!" Naopak byla to docela zábava. Své udělal i Jiří Hrzán, Věra Křesadlová a Janžurka. Rozhodně to má větší spád než ostatní díly. ()

Zagros

Za úspěch prvních dvou filmů si Homolkovi zasloužili odměnu, a proto vyrazili na dovolenou na hory. :-) Stylem se to vrací spíše k prvnímu dílu, kdy jsou opět středem pozornosti dialogy a hádky hlavních představitelů. Na dovolené člověk většinou potká spoustu postav a také tady jich přibylo, což se ukázalo jako dobrá volba. Není problém je zahrnout do svých hádek a rázem je více zábavy. Jiří Hrzán se pro role podobných tragédů narodil a tady mu to sedlo. Perfektní menší roli si střihl i neherec Stanislav Dytrich, který exceloval jako vedoucí zotavovny. Všechny postavy mě bavily a v hádkách si našly své místo. Rád se vracím ke čtyřem hvězdám. Prý soudruzi hodně natočeného materiálu zakazovali, ale režisér byl tak šikovný, že to vlastně ani není nijak poznat… možná by to bylo ještě lepší, ale to už jsou zbytečné řeči. Dobré je to i tak. ()

Paity

Naprostá špica. Homolkovic RULEZ, tentokrát na horách aneb jak vydělat na přestěhování šesti lidí do pokoje pro tři. Spousta zlidovělých hlášek, legrace pitvoření se jedné české rodinky, retrospektiva 70. let jak vyšítá. Plný počet! ()

Wishkah

Tenhle díl podle mě tak trochu odbočuje od původních dvou dílů. První díl byla studie maloměšťáctví, druhý díl navazoval na první díl. Třetí díl už není tak hořká komedie, jako předchozí dva, ale spíš jen odlehčená rodinná komedie o jedné svérázné hádávé rodince. I tak se jedná o výbornou českou komedii s vynikajícími herci-neherci ()

Disease

Je to určitě nejslabší z "trilogie", ale i přes vcelku prvoplánový humor a dialogy, které se po prvních dvou dílech už tak nějak v podstatě opakují, je to pořád zábavné. ()

Pauling

Inspirace: budeme na sebe hodní, ale jak jde o peníze, tak neznám příbuzného - jak typické a nestárnoucí i po letech. Určitě je škoda, že Homolkovi neměli pokračování, protože zcela určitě zráli počtem pokračování a takové zrání by v roce 2007 mohlo vypadat dost dobře, třeba Homolkovi na sobotním výletě v centru Zličín... ()