poster

BONDING (TV seriál)

 • USA

  Bonding

Komedie / Drama

USA, 2019–2021, 4 h 23 min (Minutáž: 14–22 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (43)

 • Enšpígl
  ***

  Vůbec si neumím představit, že bych přišel k domině a v té místnosti by jí hlídal teplej chlap a ještě ke všemu takovej smeták jako tady hlavní hrdina. To jsem byl docela v šoku, že to klienti akceptovali, jinak postavy napsaný dobře, šlo to udělat určitě vtipněji, ale nakonec mám dojem, že tam prioritně nešlo o humor, ale o to přiznat si kdo jsem a jak se s tím ve společnosti vyrovnat. Čili tuctové téma.(4.5.2019)

 • Toren
  ****

  7/10. Svérázná jednohubka, která klame tělem a umí velmi solidně vystavět osobnější příběh postav a peprnější zápletku. Možná to není TAK uvolněné, jak bych si přál (sexuální zpestření tu klouže po povrchu) ale pořád to funguje v rámci krátké minisérie, jenž stihne uspokojivě odvyprávět vše, co má na srdci. To, že to občas nedává smysl a je to lehká limonáda? Ale no tak! Více: https://www.youtube.com/watch?v=id2yzhjQUWo(21.6.2019)

 • novoten
  ***

  1. série - 80% - Tam, kde by s delší minutáží nebo větším počtem epizod přišel nevyhnutelný útěk do nimrání se v roztodivných klientských praktikách, tam má Bonding čas adekvátně říznout charakterům do povah, rozházet je na pole vztahů, kariér, cílů a mindráků a ještě občas trefně, občas nechutně a občas klidně i příjemně mimózně diváka rozesmát. Jednohubky od Netflixu jsou sázka do nepředvídatelně loterie témat i kvality, tentokrát jde ale o trefu téměř do čistého středu. 2. série - 40% - Snad za to může téměř dvouletá pauza, ale tohle není ten seriál, který jsem doporučoval jako nečekanou trefu. Ústřední školící linka je křeč, která ani nedává smysl, ze sympaťáka Douga je trouba a Pete je místo dějového tahouna podivnou kombinací narcise a degradované postavičky s pár pokusy o vtip. Na to, kolik jsem si od pokračování sliboval, jsem ho v důsledku dosledoval téměř na sílu.(23.6.2019)

 • choze
  ****

  Sexy, vtipné a velice pohodové.(25.4.2019)

 • Spiker01
  *****

  Začíná to nenápadně, ovšem po několika dílech se Bonding rozjede do sympatické dramatické linky, kterou bych od seriálu podobného ražení nečekal. Samozřejmě, že si tuto minisérii většina lidí pustí kvůli zvrhlostem, jež tvůrci naznačili v traileru. A taky se nějakého toho strkání prstu do zadku dočkáme, ovšem popravdě má ale novinka Rightora Doylea atmosférou blíže k End of the F*cking world nebo Sex Education, dokonce bych i věřil, že se příběh odehrává v Londýně - na výpravu se tu ovšem příliš nehraje, tak budu věřit škarohlídům, jež purytánskou Ameriku obviňují ze svázanosti (haha) i ve snímku (krásná hodina padesát) tohoto ražení. PS : Brendan Scannell s pokrývkou hlavy mi strašně připomíná Tophera Grace. PPS : Zoe Levin je prostě bohyně!(15.5.2019)

 • D.Moore
  ***

  Zdálo se mi, že jsem po čtvrthodinách sledoval jeden lehce nadprůměrný televizní film nebo pilotní film seriálu, ale rozhodně ne, že jsem se díval na celý seriál. Přitom hlavní hrdinové byli dobří, námět originální a mělo to často příjemný komediální švih. Akorát nějaký pořádný příběh mi scházel.(29.4.2019)

 • dO_od
  ***

  // What was I masturbating to?(14.5.2019)

 • Cappuccino
  **

  Praktiky v rámci Tiffinej a Peteovej práce ma žiadnym spôsobom nepohoršili, ale na druhej strane ani veľmi nerozosmiali (česť výnimkám). Za krátku chvíľu som začal mať nepríjemný pocit, že Bonding okrem mnohých dialógov o sexe a samotného predstavenia jednotlivých praktík nebude mať čo ponúknuť.V tretej a štvrtej časti sa ale začne seriál snažiť prepájať jednotlivé postavy a vytvárať medzi nimi hlbšie vzťahy. V tejto rovine ale pôsobí skutočne odfláknuto a urýchlene. Každá jedna časť má totiž približne iba 15 minút a prvá séria obsahuje 7 epizód. Svojím spôsobom sa tu teda viac-menej nerozprávame o seriáli, ale o jednoduchej celovečernej komédii s originálnym námetom a priemerným spracovaním. 5/10(25.4.2019)

 • Ivoshek
  **

  Byly tam věci, které mě pobavily (třeba spolubydlící, který tak dlouho žadoní o prst v zadku, až ho dostane), ale jako celek to vlastně žádný zázrak nebyl. Ono to možná souvisí s tím, že mi ty dvě postavy přišly příliš nereálné a asi i nesympatické, takže jsem se s nimi nijak zvlášť nesžil. Boření tabu samo o sobě na dobrej seriál nestačí.(13.7.2019)

 • Thomick
  ****

  Po letech dělání všeho a zároveň ničeho pořádně, se zdá, že si Netflix našel svý niche - boření sexuálních tabu. Po Sex Education další bomba. A Zoe Levin mi koneckonců herectvim dost připomínala Emmu Mackey, stejně jako Tiff sdílí nějaký znaky s Maeve. Druhá série bohužel o dost níž, klesá do netflixovýho podprůměru.(25.4.2019)

 • Kaluž
  **

  Někde u třetí epizody jsem to chtěl zapíchnout, ale nakonec jsem to dokoukal. Kdybych šel ven, udělal bych asi líp.(15.11.2019)

 • Laxik
  ****

  Docela prča s docela fajn hlavními hrdiny. Pojetí 7 x cca 11–20 minut je navíc ideální, protože delší stopáž bych asi nevydržel. Takhle jsem to ale schramstnul jako fajn jednohubku.(25.4.2019)

 • petrsv
  **

  Mohlo by se to charakterizovat různými slovy, ale nejspíš postačí jen jediné - je to prostě americký. Natočit seriál z oblasti sexu tak, aby tam vlastně žádný sex nebyl či nedejbože byla vidět odhalená část nějakého těla, to už chce chvíli namáhat hlavu, uznávám. Bodíky tedy za herecké výkony a občasnou legraci. Určitě by nebylo špatný natočit seriál z tohoto prostředí, ale musel by se toho ujmout někdo jiný a mělo by to být víc komedie a méně drama. Update po 2. sérii - ještě více vztahové, začíná to připomínat telenovelu.(2.5.2019)

 • Houbiczska
  ***

  Začíná to jako strašně vtipná komedie s absurdním nápadem a spoustou věcí, co se dají vymyslet, ale po druhém díle už je to čistě vztahové drama, které se o komedii moc neopře a o původní nápad taky ne. Paradoxně mi to ale až tak moc nevadilo, postavy jsem si oblíbil a vlastně jsem se i tak bavil, ale kdyby se to drželo svého původního motivu, byl bych spokojenější. Zoe Levin je výborná a přirozeně krásná, takže se na seriál dobře dívá, a 15minutové díly jsou dalším pozitivem, proč do toho jít. Určitě většinu nenadchne, ale vyloženě ani nezklame.(14.1.2021)

 • Chen
  ****

  Vtipné, místy možná trochu moc vizuálně odvážné, ale jinak zábavné a svižné. Taková ta fajn podívaná, kdy si nechcete pouštět nic, co trvá 40 minut, ale ještě se vám nechce spát.(26.4.2020)

 • hansel97
  ***

  Seriál, který mě prvními díly rychle navnadil a pak zklamal. Nebýt krátké stopáže, asi bych i přestal sledovat, ale takhle mě nestihl až tak nudit. Je to fresh a rozhodně zajímavé, na poli komedie prakticky neobjevený žánr, což hlavně táhnou skvělé duo v hlavních rolí (za mě tedy převážně Brendan Scannell, který se osvědčil už podruhé od Heathers). Fajn vtipná jednohubka, jejíž zápletka se však brzy omrzí.(28.4.2019)

 • dubinak
  ***

  1. série se v podstatě jen živí na tématu, které pravděpodobně přitáhne dostatek milleniálů na to, aby se z něj stal hajp na Netflixu. Začátek vypadal docela slibně. Hlavní herečka mi přijde sice docela toporná, ale ten její kamarád to tam tak nějak drží a on je asi důvod, kvůli kterému mě to celé baví. Jednotlivé díly jsou sice moc krátké na to, aby rozvíjely nějaký obsáhlejší děj, takže spíš jen sledujeme takové epizodické příhody a někdy se i ležérně zasměju. Podle mě ale tenhle seriál moc budoucnost nemá, takže uvidíme, kam se vrtne dál. Zatím velmi průměrná seriálová jednohubka. 2. série, přesně jak jsem předpokládala čelí velice tvrdému pádu a vlastně nenabízí absolutně nic záživného, takže vlastně buďme rádi, že jsou ty díly tak krátké a dá se to sfouknout za chvilku. Tahle řada je především o sledování vztahů dvou hlavních protagonistů, jejich strastí v lásce a v hledání životního smyslu. Ani jedna epizoda mi nepřišla ničím výjimečná, humor je na bodě mrazu, postavy mi jsou ukradené. Škoda, že to skončilo smutným závěrem, ale já bych to takhle důstojně nechala ukončené a myslím, že třetí série už by neměla smysl.(3.2.2021)

 • M.i.k.e
  ***

  lehce zábavné,místy úsměvné a do jisté míry bizarní.Jako jednohubka celkem ok.Větší/delší formát by to neuneslo...60%(27.4.2019)

 • Trevor
  **

  Ako na hojdačke. Niektoré epizódy boli ozaj vydarené, niektoré nestáli vôbec za nič. Predposledná epizóda bola asi zo všetkých najlepšia, ale inak sľubný úvod sa od tretej do spomínanej predposlednej epizódy niekam vytratil. Samostatnou kapitolou je nepochybne skvelá hudba, za tú by si seriál zaslúžil absolutórium. Herecké výkony boli biedne, Netflix sa samozrejme držal svojich rasistických zásad a biela bondýnka ktorá navšteuje spolu s Tiff školu je úplne blbá, všetci úchylaci sú muži bielej farby pleti a homosexuáli sú úplným vzorom dokonalosti. Na to sme si už na Netflixe zvykli, aj keď zvyknúť si na xenofóbiu a predsudky sa asi nedá. Herecké výkony boli sotva priemerné, ale celkovo sa jednalo o celkom dobrú jednohubku z relatívne málo známeho prostredia.(4.11.2019)

 • IceQueen
  ***

  Nasúkala som sa do latexovej kombinézy, natiahla čižmy s 15 centimetrovými ihlami a nasadila ostnatý obojok. Zo skrine som vybrala deväťchvostú mačku, sadu vibrátorov rôznej veľkosti a nejaké lano, aby som si precvičila viazanie uzlov. Sadnem do mučiarne pred telku a na základe tagov netrpezlivo čakám, kedy začne nejaký ten šťavnatý sex, sadizmus, BDSM a fetišizmus. A ono je to hlavne o tom priateľstve a gayoch, ako tam ešte uvádzajú.(1.4.2020)

<< předchozí 1 2 3