Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *****

  Tak neuveriteľne nehorázna satira, až som sa chvíľami čudovala, ako toto môže dnes vzniknúť v úzkoprsej pokryteckej Amerike a prehnane politicky korektnom Západe. Nechápte ma zle, nie som rusofil ani pansláv, len nemám ilúzie o žiadnej spoločnosti. Heathers si tak otvorene a brutálne strieľajú z každého stredoškolského stereotypu, ale aj zo súčasných sociálnych trendov, že ak by (pre istotu?) nevynechali islam, vystrieľali by ich ako Charlie Hebdo. Kým som na HBO GO vypozerala tých 10 častí, všetko ostatné šlo bokom. Pôvodný film som zatiaľ nevidela, ale určite to musím napraviť.(17.10.2018)

 • hansel97
  ****

  Většinou se bojím remaků, které jsou dělány jen pro to, aby se materiál přenesl do nové doby srozumitelnější pro soudobé publikum. U Heathers ale není důvod. Z filmu vlastně nezůstal kámen na kameni a je to jen dobře, přenos do moderní doby se totiž prokázal jako kompletní úlet ukazující zvrácenosti soudobé generace s novými výbornými hlášky, opravdu epesním obsazením a celkově neo-provedením, které původní materiál vůbec nezahanbuje.(11.8.2018)

 • gstudio
  **

  Naprostá zbytečnost. Seriál pouze natahuje a rozmělňuje výživný a absurdně černý humor předlohy. Jedna z Heathers je gay, další nabubřelá nehezká tlustoprdka a ta poslední (byla tam vůbec?) nevýrazná tuctovka. Grace Victoria Cox je sice hezká tvářička, ale herecky nesahá praštěné Winoně Ryder ani po kotníky (přesto je zřejmě vizuálně jediným relativním kladem celého dílka). Naprostou tragedií je pak obsazení "ufňukánka s vlnou" Jamese Scullyho, který nemá ani stopové množství nevypočitatelnosti a charisma Christiana Slatera. Pokud máte chuť na něco netradičního a ulítlého o středoškolácích a chcete si to užít i v solidní kvalitě, pořiďte si rozhodně radějí stejnojmenný film z minulého století.(12.10.2020)

 • Gogo333
  ***

  Film neznám, tak nemůžu porovnávat. Seriál je teda dost absurdní a hodně tlačí věci na max. Hodně se tu řeší vraždy a sebevraždy. Celkově to je tak blbý, až to je občas i dobrý. Některé díly bavily, jiné moc ne. Brendan ten měl teda pořádnou ránu, chudák. Celkově to je hodně výstřední a dokáže to pobavit, ale mě tam chybělo něco víc. 60%(20.10.2018)

 • Tom Riddle
  ****

  Život je střední škola. Ať už se v něm posunete kamkoliv, skoro jistě bude poblíž nějaká Heather, aby vás sundala. Jakožto fanda filmu jsem měl určité obavy, ty se ale rozplynuly spolu s pilotem, úsměvem Shannen Doherty, a zjištěním, že tvůrce seriálu Jason Micallef původní Heathers (1988) nejenom nepokrytě uctívá, dokonce je při každé příležitosti cituje. Téměř okamžitě a spolehlivě tak navozuje jejich feeling, který míchá trefnou satiru s absurdní černou komedií. Postavy si prošly dobovou aktualizací, a místo vrchní rozleskávačky nebo fotbalistů jsou teď hvězdami (a tyrany) školy sebevědomá FLAWLESS boubelka nebo jedovaté poznámky trousící genderqueer student. Zatímco film se zaměřoval především na postavy "hodné holky" Veronicy a nihilisticky smýšlejícího rebela JDho, seriálový formát dává vyniknout i samotným Heathers, a to je jedině dobře. H. McNamara je bohužel opětovně ta upozaděná, z Chandler i Duke se ovšem staly postavy nejen nesmrtelné, ale navzdory svojí nesnesitelnosti i neodolatelně zábavné. Zamrzí snad jedině chování Veronicy, které se mění z dílu na díl podle potřeby příběhu, a vzhledem k tomu, že postrádá jakoukoliv konzistentní motivaci, dělá z hlavní hrdinky jenom loutku s pěknou tvářičkou. Všechno ostatní je ovšem dárek pro fandy jak filmu, tak třeba předčasně zrušených Scream Queens.(19.10.2018)

 • - Spoiler: V původní verzi Smrtící atrakce (1988) se Heather Chandler (Melanie Field) podařilo Veronice a JDmu zabít tak, aby to vypadalo jako sebevražda. Ovšem v seriálové verzi tento pokus přežije poté, co se její sebevražedné video stane virální senzací. (hansel97)

 • - Premiéra seriálu byla na Paramountu po odvysílání pilotní epizody přesunuta na červena, a to kvůli vystřílení školy v Parklandu, kvůli čemuž byla tematika seriálu nevhodná. V červnu ovšem došlo k podobné události na škole v Santa Fe, tudíž stanice kompletně zahodila plány odvysílat zbytek epizody. Ty tak byly odkoupeny HBO GO. (hansel97)

 • - V originální verzi Smrtící atrakce (1988) byly všechny tři Heathers bělošky představující typické ideály krásy. To se tvůrci rozhodli změnit, a tak mezi seriálovými Heathers najdeme jejich plnoštíhlou vůdkyni bojující proti fat-shaming, černošku a genderqueer muže. (hansel97)