Na SGC dorazí Freya – od Tok'rů. Potřebuje pomoct s otestováním nové technologie, kterou našla na jedné planetě. Kvůli symbiontovi, kterého má, nemůže rukavici použít. Proto použije jako pokusné subjekty členy SG-1 – Jacka, Sam a Daniela. Jak se dalo čekat, rukavice všem zvýšila sílu a rychlost. Dr. Fraiserová má obavy ze zdravotního stavu SG-1 a chce, aby jim byli rukavice sundány. Bohužel rukavice pevně drží. Musí přijít na to, jak je sundat. Pokud to neudělají, ten virus co mají v sobě, se rozšíří a Jacka, Sam a Daniela zabije. (Varan)

Xeelee

E02S velkou mocí přichází velká odpovědnost. Kde jen už jsem to slyšel? U Antiků? Já jen nechápu, jak mohli Antikové vynalézt takový kšunt. Spolupráce s Tok'ry není tak úplně sluníčková. Neříkají lidem tak úplně všechno. Intrikují a strategizují, tak jak se to naučili dělat s Goa'uldy. A Freya dává všem na odiv, jak je... ehm... intelektuálně vyvinutá. ⤷ E04 ()

ben666

Seznamujeme se s vyspělou technologií dávno vyhynulé rasy Ataniků. Rovněž poznáváme novou příslušnici z řady Tok'rů - Anise/Freyu. A co se týče humoru, tak tenhle díl rozhodně také neztrácí. ;-) ()

majo25

Výborná epizóda o technológii vyhynutej rasy, ktorá je testovaná na príslušníkoch jednotky SG1. Vyplýva z toho mnoho humoru a množstvo hlášok. O'Neill: "Zem alebo steak, nie je to jedno?" O'Neill "Je mi to ľúto." Tealc: "Nie je." Divné je, že keď SG1 nemôže na misiu, nedostane rozkaz iná jednotka, trebars aj s Tealcom. ()

NiaWolf

,,Já jsem Anees, to znamená vznešená síla." ,,Já jsem Daniel, to znamená Bůh je mým soudcem." ,,Já jsem Jack, to znamená.... Co je v tý bedně?" • ,,Jste pětkrát silnější než normální člověk.“ „Takže žádné zlepšení?“"  •  ,,Země, steaky, kde je rozdíl?" ()

Grogan

Tak z našich hrdinů se dokonce stali superhrdinové alá Superman, ovšem přineslo to jen problémy. (byť nakonec i nějaký užitek) Skvělá epizoda více humorného charakteru, kde hlavní hrdinové narazí na mimozemskou technologii, která navzdory očekávání i schopnostem, které umí dát, škodí a negativně působí i na jejich osobnosti (arogance, ignorování rozkazů, dokonce agresivita). Jen musím souhlasit s majo, přece má SGC kolem 15 týmů, tak mi neříkejte, že když SG-1 nemůže jít, tak se pro jistotu nic nepodnikne. Jinak nejlepší scéna je nevinný pozdrav Silera, který mu způsobí otřes mozku a zlomení ruky. ()

PlysovyMacko

Tokrovia prinesu na velitelstvo hviezdnej brany mimozemsku technologiu - navleky na ruku, ktore maju cloveku zlepsovat fyzicke schopnosti, ako obrovska sila a rychlost. SG1 sa da na tento experiment. Vedlajsie ucinky su, ze narusaju usudok a preto SG1 porusia viackrat rozkaz. Pacilo sa mi ako usli do restiky a kazdy si objednal styri steaky. Tiez sa podujmu na nebezpecnu misiu. Este stastie, ze maju Teal'ca. Velmi vydarena epizoda. ()

Sa.sa

"já si dám to stejné.... a jednu dietní Colu" ... "ta mi víc chutná...." :))))) "Já nemám potřebu se omlouvat..." --- "on na rozdíl od vás jednal na základě rozkazů" ... Návleky jsou fakt dobré, ale na nic když se dají používat pouze po omezenou dobu :/ ()