Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 6 (2002) (série)


Prozrazené tajemství (S06E17)

(epizoda)
  • USA Disclosure

Obsahy(1)

Do Pentagonu dorazili zástupci Číny, Ruska, Francie a Británie. Za jediným účelem. Mají být obeznámeni s existencí Hvězdné brány a vším okolo ní (technologií, rasy, se kterými se setkali atd.). Major Davis a generál Hammond společně se senátorem Kinseym mají obhájit to, že brána je v dobrých rukou. Ovšem je tu Kinsey, který chce celý program Hvězdné brány ovládnout, a tak všem předhazuje pouze to špatné, co se stalo za uplynulých 6 let. Bude to složitý boj. Avšak i ti dobří mají eso v rukávu. (Varan)

(více)

Recenze (9)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Flashbackové epizody mi vůbec nevadí, Stargate je umí poměrně dobře uchopit a vždy si rád připomenu scény z oblíbených dílů. Geniální scéna s Thorem je třešničkou na dortu. ()

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Iba rekapitulujúca epizóda s politickým pozadím. Keď sa v závere objaví Thor, aby potľapkal SGC po chrbáte, idú všetci zahraniční veľvyslanci do kolien. Prílišný patetizmus. Senátor Kinsey mal vo viacerých veciach pravdu, väčšinu misií a problémov sa podarilo zažehnať len z dávkou šťastia. ()

Reklama

ben666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Program Hvězdné brána je prozrazen dalším třem mocnostem - Velké Británii, Francii a Číně. Epizoda shrnuje úspěchy, kterých program za šest let své existence dosáhl, ale poukazuje i na hrozící nebezpečí ze strany Goa’uldů - především Anubise. Hammondovi se s Thorovou pomocí podařilo geniálně vyšachovat ze hry intrikána Kinseyho. ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzpomínková epizoda (tzv. clip show) se dělává, když je třeba ušetřit peníze - zpravidla se šetří peníze na epičtější poslední díly sezóny. Vtipné je, že záběry z této clip show se použily v pozdější clip show (Inaugurace). :-D ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama