Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 7 (2003) (série)


Inaugurace (S07E20)

(epizoda)
  • USA Inauguration

Obsahy(1)

Prezident Henry Hayes je první den ve funkci. Hned jako první se dozvídá o programu Hvězdné brány. Myslí si, že je to vtip. Ovšem všechny složky mluví jasně. Přijde za ním senátor Kinsey. Stále chce, aby brána byla pod jeho velením. Kinsey a jeho pomocník Woolsey mají prezidenta přesvědčit, že v Kinseyho rukou bude chod SGC lepší. Kritizovat je jednoduché. (Varan)

(více)

Recenze (8)

Ceberus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzpomínková epizoda (tzv. clip show) se dělává, když je třeba ušetřit peníze - zpravidla se šetří peníze na epičtější poslední díly sezóny. Ale když se v jedné clip show používají záběry z předchozí clip show (Prozrazené tajemství), tak to už je fakt next level šetření. :-D ()

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z lepších dielov zo zákulisia hviezdnej brány a politických intríg, hlavne vďaka menej čakanému záveru. Opäť aj so skvelým senátorom Kinseym. Škoda, že je to spojené aj s rekapitáciou niektorých dielov. ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělý flasbackový díl se skvělým prezidentem Williama Devana v hlavní úloze. I přes naprostou absenci celého týmu tenhle příběh zaujal a měl svou důležitost i pro dění ve finále sezony. Cox jako tradičně výborně zahrál arogantního a slizkého senátora Kinseyho, Picardův charakter příjemně překvapil tím, že nejde o šablonovitého záporáka, ale o muže s integritou, který se snaží jednat správně. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • V této epizodě jsou uvedeny v závěrečných titulcích jednotlivé názvy epizod z flashbacků, v tomto díle při rozhovoru s Prezidentem, náčelníkem štábu a viceprezidentem. (Gardis)

Reklama

Reklama