Dvoustá (S10E06) (epizoda)

200

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2006, 44 min

Docela slepenec všeho možnýho. Ale některý momenty jsou nezapomenutelný. Loutky neměly chybu. super díl který si dělá legraci sám ze sebe.(23.2.2017)

Nikdy jsem nebyl a ani nebudu,big fan of SG-1,ale toto je bez přehánění,the best epizoda vůbec. Star Trek,Star Wars VI,Gilliganův Ostrov,dokonce si tvůrci vzpoměli na Farscape (u této a loutkové sekvence,umírám smíchy. Vidět Thora ve stylu Dr.Fu-Manchu,jak říká Yotz!,to je prostě na infarkt). A soukromý detektiv Teal´c,to je jen třešnička na dortu. Za mě,300%.Klobouk dolů,před autory,kteří si dovedou takovým skvělým způsobem,ze sebe a ze své práce,udělat bohapustou srandu. Ps.čmárat tlustým černým fixem na pc monitory,no fuj! Kde jste to vyrůstal dr.Jacksone,v jeskyni? Hahaha!(6.6.2017)

Sorry, chápem, že pri jubilenej epizóde z nej chceli tvorcovia spraviť niečo iné, nejakú prču. Ale toto bola skoro fraška. Až na pár málo momentov to bolo trápne nevtipné a dehonestujúce. Zaujala paródia na to, ako by vyzerala SG-1 s teenegermi či bábková verzia SGC, inak ma to nebavilo. Potešila ešte prítomnosť O'Neilla, inak jedna z najhorších epizód vôbec, až som váhal dať iba 2 hviezdy.(26.4.2019)

65%(12.5.2018)

Totální SG-1 nátěr, kterým si celý štáb dokázal udělat ze sebe sama legraci takovou měrou a v tolika podobách, že to zůstane troufám si říct unikátem na věky věkův. Teenagerská verze je dokonalá, o loutkách nemluvě:) A závěrečný proslov zas pro změnu chytne za srdce a připomene všechny ty vizionáře z dob dnes už téměř před sto lety, kteří malým klukům i jejich tátům malovali nekonečné dálavy vesmíru, opěvovali sílu lidského plemene, vzývali jeho věčnou zvídavost a stavěli na piedestal morální kvality jedince. To si neuškodí připomenout nikdy. 90%(18.11.2018)