Můj táta je duch

• slovenský

Otec je duch

Komedie / Fantasy

USA, 1990, 83 min

Jako malá jsem se na to mohla dívat pořád. Pro mě tenkrát skvělé efekty - chodící oblečení bez hlavy apod :) každopádně v hlavě mi zůstaly už jen scénky s taxikářem a proniknutí Cosbyho telefonním sluchátkem k příteli jeho dcery. Doteď si to kolikrát přeji umět, když s někým telefonuju (hlavně v práci)(26.8.2011)

Není nad to stopnout si sympatického taxikáře a zažít s ním vzrušující jízdu bez zábran. Když řekl taxikář "uznáváš satana jako nejvyššího pána", tak jsem se málem potrhal smích a odpověď Billa Cosbyho "já jsem satan", je více než originální. Nečekejte více než průměrnou komedii, která vás ale ničím neurazí. Pár míst je opravdu vtipných a ten zbytek přežijete.(19.3.2006)

Miestami je to nedomyslené a plné hlúpučkých nezmyslov, ktoré docení menšie publikum, ale tento film na druhej strane staršiemu publiku má čo povedať- starajme sa o svojich blízkych, pokým sa ešte dá, my sa naopak radšej zaoberáme nezmyselnejšími vecami, zaujíma nás každodenný život pre nás úplne cudzích ľudí, a tým premeškáme o moc dôležitejšie a krajšie veci a veľakrát si to ani neuvedomíme. Podobné filmy: Neviditeľný na úteku, Láska z nebies.(30.1.2010)

Pohodová duchařská komedie s Bill Cosbym , který hraje otce s třemi dětmi a nešťastnou dopravní nehodou se stane duchem. Jak to už u amerických filmů bývá, má šťastný konec a duch si najde cestu zpět do svého těla. Film jsem viděl poprvé po dvaceti letech od svého vzniku. Komedie to není zase až tak vtipná, ale 3* si zaslouží.(6.7.2010)

Pěkný film na sobotní večer. Nejlepší byl začátek a konec. Prostředek na mě působil jen tak, aby se prostě vyplnil čas, aby se mohl tenhle film považovat za celovečerní. Pár světlých momentů tam přesto bylo. Šťastný konec to nakonec zachránil. Prostředí duchařiny mě vždy táhlo a tohle byl jeden z prvních filmů, který jsem s touto tématikou viděl. Proto se na tenhle film čas od času rád podívám.(24.9.2011)