Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hlavním hrdinou příběhu je klasický americký workoholik, přesněji řečeno přepracovaný obchodník Elliot Hopper, vdovec a otec tří dětí, který se hned v prvních minutách filmu stane obětí automobilové nehody, když se s ním taxi zřítí z mostu. Vrací se na silnici jako duch a spěchá ke svým dětem, kterým nevěnoval tolik pozornosti, kolik si zasloužily. Nejenže je z něj duch, ale navíc zjistí, že má jen několik málo dnů, aby se pokusil napravit vše, co zanedbal a zařídil vše tak, aby své děti dobře zabezpečil pro budoucí život, a to samozřejmě nejen po finanční stránce. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (56)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Elliot Hopper je úspešný bankový úradník. Schyľuje sa ku jeho povýšeniu na lukratívne platené miesto. V práci sa mu darí. Mimo to je aj otcom troch detí. Po smrti manželky ich musí vychovávať sám. Celkom mu to ide, až do chvíle, keď nasadne do auta bláznivého, zrejme poriadne sfetovaného, taxikára. Šialená jazda preplnenými ulicami mesta s týmto pomäteným uctievačom diabla sa skončí tak, že prerazia zábradlie mosta a zrútia sa do hĺbky. Elliot túto nehodu neprežije. No jeho život pokračuje aj po smrti. Stane sa z neho duch. Naďalej však musí zvládať svoje zamestanie, ľúbostný vzťah a najmä nesmie zanedbať starostlivosť o svojich potomkov. Známy afro-americký komik Bill Cosby v bláznivej, detskej, duchárskej komédii. "Otec je duch". *** ()

juta 

všechny recenze uživatele

Pěkný film na sobotní večer. Nejlepší byl začátek a konec. Prostředek na mě působil jen tak, aby se prostě vyplnil čas, aby se mohl tenhle film považovat za celovečerní. Pár světlých momentů tam přesto bylo. Šťastný konec to nakonec zachránil. Prostředí duchařiny mě vždy táhlo a tohle byl jeden z prvních filmů, který jsem s touto tématikou viděl. Proto se na tenhle film čas od času rád podívám. ()

Reklama

Jerris008 

všechny recenze uživatele

Jako malá jsem se na to mohla dívat pořád. Pro mě tenkrát skvělé efekty - chodící oblečení bez hlavy apod :) každopádně v hlavě mi zůstaly už jen scénky s taxikářem a proniknutí Cosbyho telefonním sluchátkem k příteli jeho dcery. Doteď si to kolikrát přeji umět, když s někým telefonuju (hlavně v práci) ()

Matysek__k 

všechny recenze uživatele

Pohodová duchařská komedie s Bill Cosbym , který hraje otce s třemi dětmi a nešťastnou dopravní nehodou se stane duchem. Jak to už u amerických filmů bývá, má šťastný konec a duch si najde cestu zpět do svého těla. Film jsem viděl poprvé po dvaceti letech od svého vzniku. Komedie to není zase až tak vtipná, ale 3* si zaslouží. ()

Karush 

všechny recenze uživatele

Miestami je to nedomyslené a plné hlúpučkých nezmyslov, ktoré docení menšie publikum, ale tento film na druhej strane staršiemu publiku má čo povedať- starajme sa o svojich blízkych, pokým sa ešte dá, my sa naopak radšej zaoberáme nezmyselnejšími vecami, zaujíma nás každodenný život pre nás úplne cudzích ľudí, a tým premeškáme o moc dôležitejšie a krajšie veci a veľakrát si to ani neuvedomíme. Podobné filmy: Neviditeľný na úteku, Láska z nebies. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama