Černá ovce

Saved!

Komedie / Drama

USA, 2004, 92 min

• KrestanFilms

Co dodat? Snad jen tolik, že důvody mého hodnocení přesně vystihl uživatel dobytek - cituji jeho slova: "A o to víc jsem byl překvapenej, že se film hned od začátku do těch náboženskejch fanatiků pěkně strefuje a nebere si žádný servítky." On byl "překvapenej" mile, já naopak nemile...(23.7.2012)

Scénář: Brian Dannelly, Michael Urban .. Když máte chuť na Jenu Melone. 70%.(20.3.2011)

Uživatelka Ben Nevis to vystihla skutečně přesně. Takže, vlastně nemám, co bych ještě měla dodat. Macauley Culkin mě příjemně překvapil. Vždycky jsem ho viděla jen jako prcka Kevina.(24.2.2010)

Docela fajn snímek. Vadily mi snad jen ty řeči o Ježíšovi. Nikdy tuhle víru asi nepochopím ... Jinak herecky to bylo hodně super. Sešli se tu všichni herci, co mám ráda. 60%.(11.10.2014)

Tak tomuto filmu sa podla mna podarilo presne "trafit klinec po hlavicke"...Ukazkovym sposobom vykresluje pokrytectvo niektorych kvazi krestanov. Zaroven kritizuje aj vsetky formy nabozenskeho fanatizmu, kvoli ktoremu nas svet vyzera v sucasnosti tak, ako vyzera. Vsetci mladi herci hraju velmi slusne, najviac vsak potesilo "zmrtvychvstanie" samdomachlapca Culkina.(6.10.2005)