Komedie o rodinné dovolené v malebné beskydské chalupě, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou „na kontrolu“, dojde v rodinách na čas k vážným sporům... (Bontonfilm)

Ajinka126

Takový-hle český rádoby rodinný a veselý komedie mě teda nikdy nebrali a už se to nezmění. Škoda jen, že moji rodiče si myslí pravý opak a neustále to o Vánočních svátcích vidím v televizi.. vrr. Jestli má být tohle ta ukázka pravého českého humoru, tak to se k němu rozhodně nehlásím. ()

DDT

Mám rád jiný druh humoru než tenhle rodinně-knedlíkovitý, takže filmy M. Poledňákové nedokážu dokoukat, natož se u nich moc smát. Chápu, proč se to většině lidí líbí, ale i ty tři hvězdičky jsou pro mne trochu moc... Tenhle svět mě nebaví. ()

ConanVJ odpad!

Jedna z nejohranějších rádoby komenií, na kterou mám fakt už alergii. Tohle má být česká veselohra století? Uřvaná hovadina s průměrným obsazením a hnusnou hudbou. 0% ()

Kryton

Omylem jsem dal předchoze plný počet. Toto je poprávu až moc nadhodnocená komedie viz. titul komedie století. Na to se tomu filmu nedá ani moc smát. ()

draggo

Komedie století? Jak pro koho... Upřímně řečeno, já se víc smál i u zatracovaného Jak se krotí krokodýli. Bez mučení přiznám, že nemám rád malý děti, zvláště pak ty, které se vyskytují ve všech českých předlistopadových filmech. A obzvlášť mě dokážou vytočit všechny "vtipy" související s tím, že se někdo z nich po*ere apod. A z toho je přesně složena tahle "komedie". Nesměju se, nebavím se, jen kroutím hlavou a vnitřně trpím z toho, jak je to trapné. /20% a 1*/ ()

Johanka

Nádherná česká rodinná komedie se skvělými herci v hlavích rolích. Myslím, že je tak notoricky známá, že nemám co dodat. ()

themic

Stará, přesto z nejlepších klasik historie české filmu. Tohle je komedie a né to o co se snažej dnešní čeští režiséři. 95% ()

fannah

Veselohra století. Pro mě rozhodně, protože jsem tenhle film viděl několiksetkrát a pokaždé se skvěle bavím, a v budoucnosti tomu bude stejně :-) ()

Krt.Ek

Odpočinkový snímek, který neurazí, ale do žebříčků nejlepších českých veseloher bych ho určitě nezařazoval. 55% ()

NinonL

Tisíckrát opakovaná rodinná komedie o strastech a slastech společného soužití. Tatínkové jsou božští, proto se na film občas koukám ráda. ()

Adasin

Když jsem byla malá, líbilo se mi to hodně, ale s přibývajícími léty moje nadšení značně opadlo. Jednou za rok je to ok. Jako komedie to funguje, ale nic víc. Civalův komentář to vystihl přesně. 6/10 ()

SaNcHeZ_cz

Česká klasika, podle diváků veselohra století. V rámci žánru nic nového pod sluncem. Vydařená komedie z dob komunismu, která v dnešní době hraje spíše na nostalgii než sofistikovanost. Na druhou stranu, kdo by si jednou za čas trochu té nostalgie nedopřál. ()

Asgy

Určitě to není nejlepší česká komedie, ale u nás pořádnou konkurenci zatím nemá. Aspoň mezi komediemi pro celou rodinu. ()

Praxis

je tam spousta zatraceně vtipných a geniálních hlášek, ale jako veselohru století bych to nedal...ať tak, či onak, zábavu slibuje suprovou ()

katasta

S tebou mě baví svět je jeden z mála filmů, na které se velice ráda podívám zas a znova...každý rok. Film, který pro mě neodmyslitelně patří do sledu filmů vysílaných v čas vánočních svátků. Je až neuvěřitelné, že se něco takového povedlo. Pro tento film mám prostě slabost, protože je hrozně vtipný, všechny komentáře dospělých i dětí. Hlášky jako: mě zebou nožičky....a který?....no přeci mojééé, nebo: kdo může mít za kamaráda takovýho ptáka...? Ten humor je senzační, film brilantní a zasloužil by si svou atmosférou víc než těch 5*. ()

consuela1

Sázka na humor vyplývající z dětské „roztomilosti“ a rozumové nedostatečnosti, která u mne zoufale nevychází a pocit studu za karikatury chlapů. Tři slepičky, které tráví volno každá ve společnosti dvou dalších slepiček u dortů na módní přehlídce, či na opět společném večírku, kde konzumují „šátečky kořeněné touhou po drahých manžílcích“. Při deklamaci názvů předkládaných jídel už jen zoufale hledám záminku pro odchod z místnosti, kde jde televize. Marie Poledňáková by měla za své rodinné filmy, plné pozitivního rodinného humoru a dětských rádoby roztomilostí, při náhodném setkání ve filových kuloárech Zdeňkovi Troškovi dávat přednost ve dveřích a ještě mu je podržet, bontonu navzdory. ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková