O život

• USA Point Blank

Když je Paulova těhotná žena unesena, Paul (Anthony Mackie) musí z nemocnice zachránit nájemného zabijáka Abea (Frank Grillo). Abe má u sebe důkaz proti zkorumpovaným policistům, kteří na něj chtěli hodit vraždu. Oba muži spolu začnou nedobrovolně spolupracovat, aby odhalili skutečného vraha a zachránili Paulovu ženu. (mokki5)

Marze

Tento krvavý supernásilný thriller je remake francouzského thrilleru z roku 2010 se stejným názvem. Point Blank se většinou veze na kouři názvu tohoto filmu. Jsou horší filmy na ztrávení 86 minut nedělního odpoledne, ale také je mnoho lepších. ()

Chrustyn

Po všech směrech naprosto nevýrazný akční film, u kteérho ani tak nevadí nenáročná zápletka, jako spíš nevýrazné postavy a nicotná akce. ()

TheEvilTwin

Antonín Meky a Frank Grillovací koření v dalším průměrném akčním výplodu o zkorumpovanosti mezi poldama. Je to genericky průměrné, je to trochu hloupé a vlastně přímočaré, ale svým způsobem mě to narozdíl od jiných žánrovek nenudilo, místy i bavilo a necítil jsem nutkavou potřebu film vypnout. Jen prostě cítím pocit promarněnosti, protože Frank Grillo je můj oblíbenec a sakra charismatický, sympatický herec a je škoda se topit ve zbytečných vedlejších akčních béčkách místo toho konečně zazářit v áčkových hollywoodských rvačkách. Tak snad se někdy dočkám... ()

ARI50

Černoch co se dostal nechtěně do problémů a těhotná žena taková malá hrdinka. Příběh pro mě několikrát ohraný tohle mi jako akční jízda nepřišla, policajti jsou hřích. ()

luka4615

Vcelku přímočaře nalajnovaná akční záležitost, která staví zejména na "buddy" chemii mezi ústředními herci. Je tedy vážně na škodu, že i na tak krátké stopáži se vyskytuje enormní počet hluchých míst, které jsou sice občas přerušeny skvěle nasnímanou přestřelkou či honičkou, ovšem ani to nestačí na alespoň průměrný divácký zážitek. Škoda. ()

Morholt

Zdravotní bratr se snaží zachránit těhotnou manželku ze spárů relativních padouchů i zkorumpovaných policistů. Takové nic proti ničemu. Na dané stopáži film sice až moc hluchých míst, ale Grillovi s Mackiem to šlape, střílí se tu a občas zahvízdá nějaká ta spálená guma. Sem tam se objeví i pokus o vtip a i když příliš nefunguje, nijak to neuráží. Jednou se to dá, ale opravdu jen jednou. 50% ()

Lacike

Rovnako napínavé ako FR originál alebo Kórejský remake. Že ja som na to vôbec kukal. Ani jedna verzia ma vôbec nebavila. 4/10. ()

SaNcHeZ_cz

Další akčňák od Netlflixu a tentokrát se urodil snad asi zatím nejnudnější kousek, co tahle platforma v rámci své produkce vyvrhla. Zajímavé obsazení je možná tak to jediné, co by na snímku mohlo zaujmout. Trestuhodně slabý scénář se snad všemi myslitelnými neduhy, šablonovité od hlavy až k patě, té akce tu zase tolik není a k tomu podivně vykonstruované dějové zvraty. Tohle se prostě fakt nepovedlo. Nudnější akční slátaninu by člověk jen těžko pohledal. ()

dyfur

......tak toto mal byť remake francúzskeho filmu Limit z roku 2010 ....niektoré americké prerobeniny sú fajn napr.Pravdivé lži....ale toto nebol ten prípad.....miestami mimoriadne prihlúple napr.natáčanie amaterskeho filmu mafiánmi......ozaj veľmi,veľmi slabé ,ale nie zasa na odpad..... ()

M.i.k.e

Netflix se nedávno nechal slyšet,že už nebude točit kde co a začne si projekty dobře vybírat.Tohle buď vzniklo ještě před oním prohlášením,nebo by Netflix měl zvažovat výměnu toho kdo o tom rozhoduje.Point Blank je zřejmě nejslabší kus,který sem z dílny Netflixu viděl.Herce to evidentně nějak extra nebavilo,blbě to vypadá a děj je kombinací hned několika klišé s rádoby nečekaným zvratem,který tak jako tak vůbec nefunguje.Nuda a šeď...20% PS: ani mi nedošlo,že jde o remake.Přitom francouzskou verzi sem viděl a kdysi se mi dost líbila... ()

Figu

Jelikož je dvojice Mackie/Grillo v Avengers velice k hovnu a zřejmě to i sami kucííí zjistili, zkusili to spolu sólo... No nebylo to vůbec zlý béčko! Anthony ukázal, že špetka herectví v něm přeci jen je a Frank přidal bijáku trochu toho výrazu drsoňe. Zápletka obyč, nicméně akce solidní. Klasická buddy movie, při které jsem několikrát zavzpomínal na Tango a Cashe. 55% ()

Streeper

Průměrný akčňák, který ničím nepřekvapí, ani neurazí. Hlavním představitelův to společně funguje, i když je to na první pohled zloduch a ten dobrý, tak společně tvoří fajn dvojku. Místy je to i vtipné, zvrat jsem vůbec nečekala, takže jsem byla příjemně překvapená. Délka filmu je akorát a potěší, protože tam nejsou žádné zbytečnosti a film má tak hezké tempo, krásně to utíká, ale není to nic extra. Viděla jsem daleko lepší akční thrillery, které si mě získali daleko více. Na nudné odpoledne dobrý film, ale žádnou kvalitu nečekejte. ()

C0r0ner

Nepříliš nápaditý scénář, ne který od Netflixu nejsme zrovna zvyklí. Místy se to pokoušelo o humor, o zajímavou akci a o spletitý příběh, ale ve všech případech zůstalo jenom u snahy. Jede to celé tak na půl plynu, takže ta třetí hvězdička je vlastně jenom za milou stopáž. 50% ()

UhLee

(5.5/10). Slušná akční jízda napumpovaná estrogenem hlavně díky Franku Grillovi, který je tu v neskutečné formě a vypadá naprosto badass. Pro mě zajímavá zápletka, která není originální, ale rozhodně nebyla tak hloupá jako v některých jiných akčních filmech. Absolutním klenotem byly pro mě scény s Big T. Naprosto jsem žral každou jeho perlu, která nejednou narážela na slavné snímky. ()

lykan9

Čistě průměrný akčňák, který stojí tak na nejvýš za jedno shlédnutí. Frank Grillo mě docela zklamal, v akčním filmu bych od něho čekal víc, ale pravděpodobně mu scénář stejně více nedovolil. ()

mkubalikova

Zběsilé tempo se snaží zakrýt fakt, že jde o televizní béčko. Ale Wilson a Rumlow jsou sympaťáci, takže hvězdu přihodím. 50% ()

JohnSmith

Slušný malý thriller jehož největší slabinou je obsazení Marcii Gay Harden. Je vyloženě strašná. Grillo záporák nezáporák. Příběh dost předvídatelný, ale rychle to uteklo. ()