Zatímco zuří sněhová bouře, v přístavním městečku se odehrává několik dramat. Ve vánici se ztratily děti a z vězení uprchl gauner spojovaný s litevskou mafií, který sem přijel na palubě dánského trajektu. Kvůli počasí se také z hlavního města nehne tým specializovaných vyšetřovatelů. Případ vraždy proto řeší šéf místní policejní stanice. Jenže tělo, které uskladnil s kolegy dočasně v mrazírně, zmizelo. (Česká televize)

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím si série drží celkově stejnou úroveň. Na začátku dílu se rozuzlí otevřený minulý závěr, na který naváže děj a přijde další zajímavé zjištění přesně na konci. Sice jednoduché, za to účinné schéma. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevidím důvod měnit hodnocení, protože si seriál i ve třetí epizodě drží stabilní kvalitu. Musím říct, že se jedná o jeden z nejlepších počinů, pokud ho sledujete v letním období, funguje lépe než klimatizace. Taky jsem si chvílemi připadal jako v reklamě na nějaký obchodní řetězec, to je tak, když se pustí do rozhovoru Perla a Maggi:-) ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vypadá to, že nám do děje přijde další postava, kterou nebudu mít ráda. :D Děj se sune pomalu dopředu, chybí mi tam trochu akce. Popravdě jsem se těšila hlavně na to počasí. :D ()

• V epizodě zpracovává starý Guðmundur (Sigurður Karlsson) ulovenou zvěřinu zavěšenou na československém traktoru ZETOR 7745 (vyráběném od roku 1986). (Michalechal)