Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zatímco zuří sněhová bouře, v přístavním městečku se odehrává několik dramat. Ve vánici se ztratily děti a z vězení uprchl gauner spojovaný s litevskou mafií, který sem přijel na palubě dánského trajektu. Kvůli počasí se také z hlavního města nehne tým specializovaných vyšetřovatelů. Případ vraždy proto řeší šéf místní policejní stanice. Jenže tělo, které uskladnil s kolegy dočasně v mrazírně, zmizelo. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím si série drží celkově stejnou úroveň. Na začátku dílu se rozuzlí otevřený minulý závěr, na který naváže děj a přijde další zajímavé zjištění přesně na konci. Sice jednoduché, za to účinné schéma. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevidím důvod měnit hodnocení, protože si seriál i ve třetí epizodě drží stabilní kvalitu. Musím říct, že se jedná o jeden z nejlepších počinů, pokud ho sledujete v letním období, funguje lépe než klimatizace. Taky jsem si chvílemi připadal jako v reklamě na nějaký obchodní řetězec, to je tak, když se pustí do rozhovoru Perla a Maggi:-) ()

Reklama

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vypadá to, že nám do děje přijde další postava, kterou nebudu mít ráda. :D Děj se sune pomalu dopředu, chybí mi tam trochu akce. Popravdě jsem se těšila hlavně na to počasí. :D ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě zpracovává starý Guðmundur (Sigurður Karlsson) ulovenou zvěřinu zavěšenou na československém traktoru ZETOR 7745 (vyráběném od roku 1986). (Michalechal)

Reklama

Reklama