Už to vypadá, že se rodinná situace Andriho začíná obracet k lepšímu, ale v tu chvíli přichází zásadní odhalení. Má v ruce jednoznačný důkaz, kdo má na svědomí vraždu starosty, ale to ho staví před nelehké rozhodnutí. Ukazuje se, že vraždy nedávných dní byly vyústěním událostí z minulosti zdánlivě poklidného a bezúhonného městečka. Nemalou roli v celé situaci zjevně má hoteliér Gudni, který se ale tváří, že nemá nejmenší ponětí, proč ho policisté chtějí vyslýchat. (Česká televize)

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zápletka z konce minulého dílu tentokrát vyřešena rychle a nepřekvapilo jak. Průběh epizody byl dobrý, rozhodně nezklamal, a klasický závěr, který připravil pódium pro poslední dějství. A je se podle mě na co těšit. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tempo příběhu sice mírně zvolnilo, ale byl pro to dobrý důvod. Zatímco se rodinné vztahy neoddělitelně proplétaly s policejním vyšetřováním, tiše jsem doufal, že nedojde na zbytečné výlevy citů. Jenže tady jsem na Islandu, tady se americké manýry příliš nenosí, takže jsem spokojený až nadšený. ()