Minuta po minutě

• Česko 10 minut pravdy (více)

Drsný thriller o muži, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Kousek po kousku musí složit chybějících 10 minut své paměti, aby zjistil, kdo ho sabotoval. (Bontonfilm)

petikacka

Já vám nevím, ale Bruce poslední dobou točí samé sračky. Možná mu to stačí, ale mě štve, že už se jeden nemůže spolehnout na jeho jméno a zároveň záruku dobrého filmu. Za mě 50% ()

rublik05 odpad!

Opravdu by mě zajímalo, kolik takových snímků se ještě od Willise dočkáme. Film Minuta po minutě dokonale reflektuje jeho kariéru v uplynulých 5 letech. Všechny filmy jak přes kopírák silně podprůměrné a tento není žádná výjimka. Opět mizerný scénář a dialogy, děj tuctový a nudný. Herecké obsazení jak z toho nejlacinějšího béčka. Bruce Willis je zde spíše jen jako přítel na telefonu, dokonce mám podezření, že se s ostatními herci za celé natáčení snad ani neviděl. Mou pozornost zde upoutaly zejména přestřelky, protože ty jsou teda mimořádně špatně natočené, až to celé působí velmi vtipně. Já osobně bych teda kameramany za tak otřesné záběry a nonstop roztřesenou kameru poslal někam. Na nějakou atmosféru či zvraty zde můžeme s klidem zapomenout, ostatně jako na celý film, který divákovi nemá co nabídnout, pouze mu zbytečně sebere hodinu a půl života. 0/10. ()

Danny723

Odradilo mě to už úvodní scénou, kdy si zločinci rekapitulovali plán. Herecké výkony jsou jak z nějaké školní besídky. A když došlo na první přestřelku, která se skládala z roztřesené kamery a detailních záběrů na lidi střílející kdo ví kam, tak jsem to vzdal úplně. ()

Mamlas odpad!

Počin nejnižší možné kvality. Několik otřesných amatérských neherců v čele s Willisem, kameraman s třesoucíma se rukama, opakované záběry, zpomalené záběry, rozmlžené záběry, idiotský chaotický stupidní děj, primitivní příběh, otřesný scénář. Všechno špatně, lacině. Hnus fekální úrovně.(0%) ()

johnsnow

Vcelku pozerateľné newilisovina s Willisom. Akcia dobrá, Chiklis celkom fajn ťahúň, Willis sa typicky prenudí, Hull tu vyzerá strašne a zvrat je čitateľný jak sviňa. A Miller ukázal, že na viac nemá, lebo natočiť na otvorenom priestore prestrelku tak staticky, to by som čakal od týpka čo točí prvotinu.3* to ale dostane ()

mac000

Pane Willisi, pane Willisi, jak hluboko jste klesnul při výběru scénářů od dob Die Hard ! Už i akční scény přenecháváte jiným. Ještě že máte Shyamalana. Tady jsem, při vši úctě, nepochopil smysl zápletky , ani proč každý střílí každého a na samotném konci ne. Tak třeba to příště bude lepší. ()

jokino odpad!

Willis na tom bude asi dosť mizerne, keď sa necháva nahovoriť na takéto filmy. A to ich má, podľa mňa, za posledné roky celkom dosť, nie zrovna moc vydarených. Neviem, čo tým kto chcel sledovať, ale pre mňa to bola strašná zlátanina. O "slepých" strelách radšej ani nehovorím a čo do "kvality" scenára, asi radšej tiež pomlčať.. ()

tsatsiki

Takový průměrný Akční snímek.Kdyby hlavní roli měl Willis bylo by to lepší, takto hlavní hrdina je nezajímavý a nezaživný. ()

r007

Bože prosím dej Brucovi pořádnou roli ať neskončí takhle. Já se snad začnu modlit aby si líp vybíral scénáře ! ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Fracek

Když on ten Brús nějak ztratil glanc. Jako by si někdo na Helouína nasadil na hlavu jeho masku a zapomněl si ji sundat. A takovej to byl potenciál. Teď už je větší vzrůšo vycumlat posranej bombón od zelenomodrý muchy. ()

nudlis odpad!

Naprosto zbytečnej humus aneb "Jak ukrutně drsný Pan Vajíčko potkal paní Zmalovanou Žabí Tlamu a stříleli kolem sebe celý večer" (slepejma). A že tam byl i Brůs Wyliž? Pche! Ten už dělal křoví ve tolika sračkách, že to nikoho nepřekvapí, natož aby to někoho nalákalo. ()

zekon odpad!

po 20ti minutách jsem zjistil že mi je úplně jedno co se v nějakých 10ti minutách stalo a je mi u řiti kdo co a jak. Hrozná nuda, otřesně zpracované přestřelky, nekonečné zásobníky. Aby se 30 policajtů netrefilo do zad stojícího frajera s brokovnicí na to fakt musí mít dnes žaludek i puberťák. Willis začíná hrát asi ze zoufalství v čemkoli. ()

Sa.sa

Zajímavý film o loupeži, zradě a pomstě. Zajímavý konec aneb za vším hledej ženu... Ta čistička se s tím teda nesrala a o peníze jde vždy na prvním místě ;) ()