• hnkflknk

(Pozor! spoiler!)No, teda jak to začlo pěkně (titulky), tak bylo celý moc špatný. Možná to režii přišlo jako dobrý nápad zfilmovat sen, ale když člověk sen prožívá, tak to je úplně něco jiného než když se kouká na sen někoho jiného. U snění se všechno prožívá naplno, všechny city jsou v pozoru, ale když se člověk kouká na sen někoho jiného, tak neprožívá to, co člověk, který sní. Takže možná to bylo tímhle, že mi tento snímek přišel nudný a hloupý. A nebo možná je nudný a hloupý....(31.5.2009)

• Stanislaus

Asi je to tím, že už stárnu, ale prostě se mi poslední dobou přestávají líbit filmy, kde jsou hlavními postavami děti. Tady byl malý Elijah "Frodo" Wood, který mi stačil. No a pak když se tam objevil ten brejlatej malej ulízanej vylízanec. Tak to už jsem měl dost! Dokonce ani moje oblíbenkyně Kathy Bates nepotěšila - nevím proč tu roli sakra brala. Na druhou stranu reputaci vylepšil Bruce Willis v zaječím oblečku a pak opravdu nečekaný konec. Takže mi bohatě stačí Kevin, který je Sám doma a malá Drew B. s E.T. - další dětské hrdiny nechám pro mladší. Aspoň zatím!(5.7.2010)

Elijah je tu ešte menší, než Frodo a je fakt dobrý. Vlastne celé to je dobré. Kopec nápadov a výborné zveličovanie vlastností rôznych tých rodičov. Ja som sa bavil kráľovsky a to mi ani nevadilo, že ten film je určený asi o niečo nižšej vekovej kategórii. O filme som predtým nevedel a nepočul nič, no a vyšiel z toho prekvapivo podarený únik z reality.(29.1.2012)

Překvapivě koncentrovaný výkon tehdy třináctiletého Froda Pytlíka Elijaha Wooda a neodolatelný kukuč Bruce Willise. Za ně hvězda nahoru, jinak je to svým koncem řádně zazděný film s kvantem nepříliš logických scén. Neva. :-) P.S. Willis v zaječím kostýmku anebo v kovbojským je fakt cooooool!(27.12.2008)

Mě se tenhle film moc líbil a to většinou na takovéto rodinné slaďáky nejsem :) Asi za to mohl Bruce, který tam předvedl skvělý výkon. No a ten malej parchant v roli vůdce všech dětí byl fakt odpornej a tahle role mu vyloženě sedla :) Škoda že mu Elijah v závěru filmu jednu neflákl, to byla škoda :)(15.3.2009)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii, New Yorku, na Aljašce a Havaji. (reich)

• - Scarlett Johansson v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)