• dezert

Film, jehož debilita začíná naprosto otřesnou zápletkou, pokračuje přes vtipy a situace tak špatný, že jen zíráte s otevřenou pusou na to, jak mohl tohle kdokoliv považovat za vtipný, a konče naprosto extrémně debilní pointou, za kterou by měl někdo dostat přes držku. Film, co budete nesnášet, když se na něho budete dívat, a budete taky nesnášet sebe, že s ním ztrácíte hodinu a půl života.(25.3.2016)

• hnkflknk

(Pozor! spoiler!)No, teda jak to začlo pěkně (titulky), tak bylo celý moc špatný. Možná to režii přišlo jako dobrý nápad zfilmovat sen, ale když člověk sen prožívá, tak to je úplně něco jiného než když se kouká na sen někoho jiného. U snění se všechno prožívá naplno, všechny city jsou v pozoru, ale když se člověk kouká na sen někoho jiného, tak neprožívá to, co člověk, který sní. Takže možná to bylo tímhle, že mi tento snímek přišel nudný a hloupý. A nebo možná je nudný a hloupý....(31.5.2009)

Překvapivě koncentrovaný výkon tehdy třináctiletého Froda Pytlíka Elijaha Wooda a neodolatelný kukuč Bruce Willise. Za ně hvězda nahoru, jinak je to svým koncem řádně zazděný film s kvantem nepříliš logických scén. Neva. :-) P.S. Willis v zaječím kostýmku anebo v kovbojským je fakt cooooool!(27.12.2008)

• Stanislaus

Asi je to tím, že už stárnu, ale prostě se mi poslední dobou přestávají líbit filmy, kde jsou hlavními postavami děti. Tady byl malý Elijah "Frodo" Wood, který mi stačil. No a pak když se tam objevil ten brejlatej malej ulízanej vylízanec. Tak to už jsem měl dost! Dokonce ani moje oblíbenkyně Kathy Bates nepotěšila - nevím proč tu roli sakra brala. Na druhou stranu reputaci vylepšil Bruce Willis v zaječím oblečku a pak opravdu nečekaný konec. Takže mi bohatě stačí Kevin, který je Sám doma a malá Drew B. s E.T. - další dětské hrdiny nechám pro mladší. Aspoň zatím!(5.7.2010)

Já tenhle film mám zapsaný v paměti z dětství. Byl pro mě krásný, zajímavý (každý z nás někdy chtěl mít kamarádovi rodiče, kteří byli prostě super), ale hlavně POUČNÝ! Protože každá mince má dvě strany a nikdo není bez chyb. Ani naši rodiče a proto je máme brát takové, jací jsou. To stejné oni dělají s námi :)(14.8.2011)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii, New Yorku, na Aljašce a Havaji. (reich)