Druhá šance

Náš príbeh

Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

No blbost. A proto že tam hráli Michelle Pfeiffer a Bruce Willis jsem to dokoukal.(17.7.2013)

Bruce Willis mi tam vůbec neseděl. Ten jeho "úsměv" se pro romantiku nehodí.(7.4.2013)

Podprůměrný snímek, s dobrým výchozím nápadem, který je bohužel zcela "zazděn" strašně špatným scénářem. Celé to ovšem vytahuje do vod koukatelnosti vynikající ústřední duo Willis/Pfeiffer v roli manželů, kteří po mnohaletém soužití procházejí těžkou krizí a v době kdy děti odjíždí na tábor ji začínají řešit. Film se utopí v nezajímavých flashbacích z lepších dob vztahu a ani krizová současnost není nijak zajímavá.(20.4.2005)

• mandes

rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $58,900,031(28.1.2007)

• kingik

Nečekal bych, že z toho vznikne takový plytký film. Willis se do podobné role vůbec nehodí, Pfeifferová sama film neutáhne a Reinerova tápající režie je jen pověstným hřebíčkem do rakve. Nic tu nefunguje, jak má, ale potenciál to mělo. Výsledek je ovšem zoufalý.(19.2.2009)

• - Inspirací k natočení filmu byla poslední fáze Willisova manželství s Demi Moore. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v americkém státě Kalifornia. (Terva)