poster

Druhá šance

 • USA

  The Story of Us

 • Slovensko

  Náš príbeh

 • Slovensko

  Druhá šanca

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1999, 95 min

 • NinadeL
  **

  Tady se soudruzi z USA kapánek přepočítali. Jak vrcholila 90. léta, už nebylo tak snadné řešit dospělácké romantické komedie založené na manželské krizi a proto došlo na hodně podivný liebespaar Michelle a Bruce. Teoreticky si lze ty dva představit jako fungující dvojici, ale ne v tak neudržitelném filmu, jako je tento. Formální stránka je tak agresivní a nepřijatelná, jako málokdy. Všechny ty vševědoucí promluvy do kamery, nefungující flashbacky a špatná dramatická stavba, to pokazilo i to málo, co mohlo fungovat. Na druhou stranu si dokážu představit, že pokud se na film dívá někdo, kdo řeší podobný problém, mohl by díky němu svést sám se sebou zajímavý dialog.(27.6.2012)

 • petaspur
  ****

  Romantická komedie obvykle končí tím, že si on a ona (nebo např. on a on) skočí do náruče a budou navěky šťastni. O mnoho let později začíná tento příběh plný slabší filmařiny, ale také životních zkušeností. Žádné navěky totiž netrvá déle než tři roky (nechal jsem tam rezervu) a sílu hledat druhou šanci v sobě nemá každý. Tohle hledání mě asi kvůli oblíbencům v hlavních rolích docela bavilo.(16.2.2009)

 • charmin
  ***

  Zvláštna kombinácia, Bruce a Michelle. Aj tento film zaraďujem do kat. Americké 3*, ale neporovnávam ho s inými, pretože napočudovanie som sa nenudila, dokonca som bola takmer celý čas s úsmevom na tvári (a to nie len kvôli Bruceovi s dlhými vlasmi, to sa im vydarilo:) ). Jednoznaćne jeden z tých príjemnejších filmov, kt. som už videla asi trikrát a veľmi mi to nevadí.(31.12.2008)

 • strictly
  *

  Scénář je postaven na špatných základech, velice rychle a chaoticky se střídají vzpomínky protagonistů se současností a divák má velké problémy se v ději orientovat. Odfláknuté jsou vedlejší postavy, které se nám představují jako trapné figurky, pronášející rádoby vtipné komentáře, zahanbující moudra a neustále se baví jen o sexu v hodně hrubém jazyce.(21.7.2009)

 • tron
  **

  Tento film úprimne nemám rád. Nápad to bol dobrý - ukázať, ako to so vzťahom ide naprieč oceánom času. Prevedenie je to ale podpriemerne nudné a režijne nezvládnuté. Herci slušní (Willis, Pfeifferová, Reiner), ale snáď to najbližšie uvidím tak za šesť - sedem rokov. Alebo radšej už vôbec. Čo sa to stalo s Robom Reinerom?(30.10.2004)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Santa Clarita v americkém státě Kalifornia. (Terva)

 • - Inspirací k natočení filmu byla poslední fáze Willisova manželství s Demi Moore. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace