frashmaker

Místy až příliš omšelé nápady a až vyhroceně prvoplánově předvídatelné vtípky. Občas se jim však něco povedlo a to bylo hnacím motorem, že vydrželi tak dlouho v televizi. ()

Hannibal92

Poměrně zoufalý pokus o noční zábavnou show. Občas se tam něco zábavného sice našlo a kolem toho roku 2000 když mi bylo 8-10 tak jsem si připadal strašně drsně, když se mi nějakou náhodou povedlo se na to v noci dívat, ale dnes, když to vidim tak většina z toho není nic jiného než hromada trapností a kravin. ()

havLord

Když to začínalo, byla to svěží šou, která dokázala provětrat shnilý vody televizní zábavy (ještě teď se mi při pomyšlení na Novýho ježej chlupy na zádech), jenže pak se z toho stala přesně taková komerce, jaká byla na začátku terčem posměchu. ()

Praxis

Zezačátku docela vtipné, postupem času přehlídka nechutných a trapných vtipů. Ostatně co v produkci Nohy čekat, že?Ovšem některé hlášky a scény jsou dnes již kultovní. ()

Džejkop

Na Českou sodu to nikdy ani zdaleka nemělo, ale přesto, ze začátku to bylo nové a někdy fakt vtipné. Postupně to však ztrácelo jakýkoliv šmrnc, originalitu a veškerou vtipnost. Tvůrci to vyloženě vaří z vody. ()

aluna

"Myslel jsem, že seš lepší, Batmane!" Někdy k popukání, někdy až neuvěřitelně trapný, bohužel s každým dalším dílem začínala víc a víc převažovat druhá možnost. ()

Vojcl

Rozhodně to není nijak úchvatný pořad, s legendární Českou sodou se to absolutně nedá srovnávat... Občas se člověk zasměje, ale to tak jednou za celý díl... zbytek sou trapárny a totální hovadiny, které by vymyslelo i pětileté dítě... Na druhou stranu dvojice Suchánek-Genzer mě ani zdaleka nevadí tolik jako zbytek všech těch nováckých šašků, v porovnání s takovým brakem jako jsou Zvoňte dvakrát, Go-Go šou, Zlatá mříž (probůh to už opravdu nikdy víc) nebo pořady Petra Novotného, je tele ještě docela koukatelné!!! ()

gogos

Ceska soda a Tele Tele.... porady s velkym P(erem)... opravdu vynikajici... Kopeckovic a pan Marsoun se stali kultovnimi postavami.... ()

..Lucas..

Občas jsem se díval, někdy mě to dokonce bavilo, ale většinou mi to přišlo trapný. Dávám dvě hvězdičky za to něco, co mě bavilo. ()

gojackill

Komičnost tohoto o nesrovnatelně slabšího bratrance geniální České sody je v suchém pojetí humoru, doplněnou srandovními grimasami všech aktérů, prostě ty debilní vtipy dokáží ještě debilněji podat a to jejich debilní podání asi rozhoduje.Tenkrát to byla ještě legrace. Teď už dvojka Suchánek-Genzer, ze sebe dělá kašpary v odpadovém pořadu Partička. ()

italka63

Líbily se mi první díly, byly tak blbý, až se musel člověk smát. Fakt je, že některé hlášky se staly kultovní -o sporťákovi:-) poté už bohužel kvalita klesala. Ale taková reklama na Jehlavanku.....:-) ()

topi odpad!

Jedna z největších trapáren, co kdy televize Nova vytvořila. Suchánek, Genzer, Carda a Žilková mě vtipní vůbec nepřipadnou. Naopak - trapnost nad trapnost. ()

YURAyura

Qualita jako na houpace, ale to se da u deleslouzicich shitcomu cekat ne? Videl jsem cca 20 dilu a u nekterych jsem se opravdu ani jednou nezasmal... ()

Toyotomi odpad!

Ze začátku to šlo, ale měli zavčas přestat... Naneštěstí pokračovali několik let dál. Proto dávám "odpad" ()