Derek odpad!

najtrapnejší z trapných, najmenej smiešny zo smiešnych, najdebilnejší z debilných. takto sa dá asi popísať absolútne nehumorný týždeník tv nova. ak sa pri niektorej časti niekto zasmeje viac ako raz, tak začínam pochybovať o jeho duševnom zdraví. ()

Colonist

První díly nebyly špatné a člověk se dobře bavil, ale pak to šlo do háje. Docela jsem si oddechl, když to Nova zrušila, a pak jsem se divil, když se to na obrazovky vrátilo- bylo to ještě horší než předtím. No a s odchodem Cardy se na to už vážně nedalo dívat. ()

L_O_U_S

Vladimír Železný si kdysi stěžoval, že si Česká televize není schopna dělat legraci sama ze sebe, a tak si dělá legraci z Novy. Nu, a tak se Nova o pár let později vytasila s Tele Tele. S Českou sodou se tohle rozhodně měřit nemůže už jen z toho důvodu, že parta kolem Petra Čtvrtníčka se snažila tvořit i nějaký společenský komentář a tepat televizní nešvary černým humorem. Nově o nic takového nešlo - možná proto, že by se to neprodalo, protože její stabilní diváci by něco takového nebyli schopni pobrat. Pokud se tedy chcete půl hodiny nechat bavit spíše primitivním humorem, který většinou spočívá v doslovné aplikaci slovních spojení, pak je tady Tele Tele právě pro vás. Zpočátku mi připadal tento pořad trapný, ale pak jsem mu přišel na chuť, i když jsem si nadále vědom jeho trapnosti. Odchodem Josefa Cardy a příchodem Pavla Kikinčuka se už ale stal definitivně nesledovatelným. "Letec z Madridu šel na koridu..." (330.) ()

kajas

Jak já je v dětství milovala! Vždycky, když jsem byla nemocná (a nemusela jsem druhý den vstávat do školy), seděla jsem u televize a při prvních tónech znělky jsem pomalu výskala radostí. Telekrám, reklamy, Chcete být bankrotářem, pak ta parodie na "Esmeraldu"... myslím, že tento pořad se dá považovat za kultovní záležitost. ()

maverick10

Pri tom tempu, se kterym tato ctyrka chrlila svuj humor televiznimi bedynkami, neni divu ze postupem casu, uroven klesala a klesala. Spis se divim, ze nezacala klesat uz drive. Chtelo to ubrat na tempu a trochu namahat tu nasi mozkovnu. Bohuzel, v dnesni dobe prevladaji penize nad umenim," takze pokud to ma sledovanost, koukejte z toho co nejvic vytriskat penize" - jak bullshit motto, pani kravataci. ()

BoredSeal

Plnej počet za to, že tvůrčí tým dokázal svůj absurdní humor nakonec divákům nacpat do chřtánu a vydržel tak dlouho. Jejich videoklipové parodie normalizačních hitů, pořadů Novy a nezapomenutelné zesměšňování politiků tady zatím nemá obdoby. Hodnocení platí do doby před "tvůrčí pauzou" a následovným trapným navázáním bez Cardy. ()

hhannie

Tele Tele mě ve svých začátcích opravdu bavil, ale s pozdějšími díly, ze kterých jsem několik zahlédla, už nemohla být řeč o zábavnosti, jako spíše o trapnosti. Nepamatuji si, kolik dílů z celých 267 jsem vlastně viděla, proto zatím nechávám podprůměrně hodnocení, protože mám dojem, že šlo jen o čtvrtinu. Pokud se někdy dokopu podívat se parkrát po desáté večer na TV, tak možná nakonec hodnocení i zvednu. ()

honajz2

Ke konci už to přestávalo být vtipné. Jak odešel Carda, tak už tomu něco chybělo. Ale jinak všechny díly s ním za to stojí, i když je pravda, že čím mladší jsou, tím se menší počet povedených vtipů. Stejně ten pořád mám pořád hodně v oblibě, částečně je to moje dětství a dokážu si v tom něco vtipného najít i dnes. A co projde zkouškou časem, to je podle mě opravdu dobré. A myslete si o mě co chcete, ale Carda se tu ukázal jako jeden z nejlepších současných českých herců. Tolik postav a všechny zahrál naprosto dokonale a dokonce tak, že se daly rozpoznat. Na to zbylá trojice nikdy tolik neměla, nakolik je taky mám rád... 4* ()

Hennes

Něco je vtipné a něco trapné. Je to poplatné době, ale uznávám, že například Spodek a písně v podání Cardy či Žilkové jsou výborné. On vůbec Carda ať dělá kohokoliv je dobrej. Používání slabomyslných vtipů se tluče s výbornými schopnostmi všech účinkujících, parodovat. ()

Wiikii

Tele Tele si na nic nehraje a jede, sice na né moc inteligentní, ale pohodové vlně. Škoda jen, že devadesát procent scének je snadno předvídatelných a tak ani né moc zábavných (ještě k tomu většinou jsou založeny na sexuálním, rasovým či alkoholickým podtextu což po čase je nuda), poté jsou tam televizní noviny a rodina Kopečkovic, tyhle části jsou ty lepší z tele tele. ... HODNOCENÍ: 40% (3*) ()

rakovnik

Musím uznat, že s odstupem, kdy jsem pořad jako novinku víceméně ignoroval, občas zhlédnu reprízu a mnohé scénky a gagy se mi začaly líbit a pobavily mě. ()