Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

Bobik9

Docela svižné drama/thriller s dobrým hereckým obsazením. Nicméně mi chyběl konec, jak to s každým dopadlo a také mi chyběla alespoň jedna kladná postava, které bych mohl "fandit". Začátek ve výborném tempu, které ale postupem času upadalo a ke konci už jsem jen koukal na hodiny, kolik ještě zbývá. Škoda, že to tempo nevydrželo v průběhu celého filmu. ()

asirtes

Adolescentné psychedelické puzzle. Absurditu s akou sú predostrené jednotlivé scény zahusťujú ďalšie a ďalšie namotávky, zamotávky a neblahé tušenie, že príde niečo s čím nerátate. Nie, nepríde. Možno. ()

ywo666

Taký lepší priemer. Nápad dobrý spracovanie dobré. Vlastne som našiel minimum chýb. Len mi prišlo, že pár vecí je ešte trochu nedotiahnutých. Chýbalo tomu aspoň nejakých 10-20 minút na dotiahnutie. Ja neviem. Mne proste 82 na film nestačí nech sa snaží akokoľvek (okrem niektorých komédií, ktorý by stopážou mohli stratiť nápady). Mám z toho pocit ošidenej roboty. Inak som spokojný. Dostal som to čo som čakal. Skoro do bodky. 75%. ()

lennyd

Kombinace černého humoru, těžce předvídatelných okolností, zajímavé herecké obsazení a neuvěřitelné provázání jednotlivých příběhů, to všechno tento film nabízí, a ještě převázané růžovou mašlí. Co všechno se může stát v 11:14 v noci, a jak jiný úhel pohledu celou situaci dokáže zobrazit v úplně jiném světle. S každým dalším příběhem se celá story objasňuje, a až se závěrečnými titulky je jasné co - a komu - se vlastně stalo. Herecké obsazení na úrovni - skvělý Patrick Swayze, výborná Hilary Swank, Rachael Leigh Cook k sežrání. Prostě - co víc si divák ještě může přát? ()

venison

Nechápu, že mi tenhle meganadupanej filmeček prošpikovanej notnou dávkou černýho humoru a obsazený skvělými herci mohl tak dlouho unikat.. Hodně paradoxní snůšky náhod v luxusně sestříhaném snímku.. Pecička :-) ()

dANo

Keď si Hilary Swank prečítala scenár tohto filmu, tak sa spýtala Grega Marcksa, či by pôvodne plánovanú mužskú rolu Buzzyho neprepísal na ženu, aby ju ona sama mohla stvárniť... a musím poznamenať, že to vôbec nebol až taký zlý nápad. Ináč, ten scenár fakt nemá chybu, počas celého filmu mi nedal vydýchnuť a výborný záver je tou pravou čerešničkou na tejto "filmovej torte". ()

Brandon

11:14 by mohl mít podtitul "Všechno souvisí se vším a když se něco kurví, tak hromadně a všem." P.S. Hříšnej baleťák Swayze má kolem pupku slušnou pneumatiku a Hilary Swank je tentokrát škaredá jak noc. Jak zkurvená noc :-) ()

PanFilmov

No zo začiatku som strašne nechápal o čo ide bolo to úplne popletené, spočiatku mi ani nedošlo, že prečo čas 11:14 bol pri oboch tých nehodách, ale pekne sa to všetko vysvetľovalo už ani neviem pri akej scéne som na to došiel a zistil som že idea filmu je brutálne perfektná, ale dosť zle spracovaná, a to je hrozná škoda:(((, musíte veľmi pozorne sledovať priebeh filmu aby ste hneď pochopili o čo ide, celkový dojem mi pokazilo len to nezrozumiteľné a veľmi popletené, v rôznych časoch vysvetľované dianie v tú jednu "Skurvenú noc" :) Snáď ešte jedná maličká poznámka, sem-tam sa dosť dal predvídať dej, takže len preto šli 2* dole! ()

Hennesy

Dobrý nápad, ktorý však zostal nevyužitý, niekde na pol ceste. Mozaikovitá schéma príbehu rozprávaná z viacerých pohladov je síce zaujímavá, ale to je vlastne to jediné, čo film robí zaujímavým. Nohy mu podrážajú skrz - naskrz hlúpe a vlastne nesympatické postavy, ktoré robia jedno zlé rozhodnutie za druhým. Pričom niektoré scestné myšlienkové pochody ďaleko prekračujú hranicu zdravého rozumu. Je to škoda, pretože nápad je to dobrý...aj spracovanie zaujímavé, ale chýba tam hĺbka a film sa končí práve vo chvíli, kedy by malo prísť vysvetlenie, bombastické rozuzlenie alebo niečo podobné. Tak sa zaujímava forma stáva vlastne aj obsahom... ()

Natabar

Naprosto excelentně propracovaná a vytříbená hříčka scénáristů, která má však jednu zásadní chybu - je totálně o ničem. Samoúčelný konstrukt postrádající jakoukali pointu či vyústění. Prostě - pouhé hraní si s co možná nejdokonalejší formou. Za formu 100%, za obsah 0%. ()

zdenny

Několik příběhů, které jsou mezi sebou tak provázané, že vznikne perfektní krimithriller odehrávající se jedné noci. Je to takový tarantinovský styl a i přes krátkou stopáž je film lahůdkou. ()

s.e.p.p

...aneb co všechno se může během jedné noční hodiny podělat v jednom malém městečku. Černohumorná skládačka, která se vložením posledního dílku uzavře v celistvý do detailu promyšlený kruh, ( ikdyž si nejsem jistý některými časovámi rozestupy ). Vtipné a díky kratší stopáži to pěkně odsýpá, takže nemáte šanci se během filmu nudit. 75% ()

Pedross800

Jak zkurvená noc?....tohle byla jedna z nej nocí v rámci letního kina tohoto roku. Tahle skládačka několika neuvěřitelnejch náhod vedoucích k dalším náhodám je naprosto, ale naprosto famózní.....chlámali jsme se co to šlo a jisté pasáže jako sexík na hřbitově, nebo močení z dodávky se pro naši sešlost stanou jistě kultovní!! Bomba LETNÍ KINO 2017 ()

Autogram

Niekoľko ľudí nemá dobrý deň. Teda nemá dobrú noc presne v čase 11:14. Ja som však mal mimoriadne zábavnú čiernu komédiu, kde do seba nakoniec všetky skurvené náhody pekne zapadnú. –––– Musíme se tam vrátit a najít ho. ()

BuryGol

Já tenhle typ filmů žeru. Příběhy lidí zapadjící do sebe, to je moje. Je fakt, že na Night on Earth to nemá, ale příjemný to bylo. Všechno krásně zapadalo do sebe a až na konci se ukázal poslední dílek skládačky. Neokoukaný tváře, super scény, ideální stopáž a hlavně moc dobře vymyšlenej plot. Sice mi tam jedna věc nějak neseděla, ale možná se pletu. Já si to užil dokonale. Ale ten, kdo překládal název do češtiny by si měl dát pár facek. Čeho tim chtěl dosáhnout? Blbec. ()

venca163

Dostal jsem na tento film od někoho tip, tak jsem k tomu přistupoval s určitým očekáváním. A můžu říct, že mě to dost zklamalo. Filmů s podobným námětem už tu byly mraky. A ani tento nepřišel s ničím speciálním. Hilary Swank se nijak extrémně nepředvedla, aspoň ta druhá (jejíž jméno tu určitě bude někde napsaný) byla docela pěkná, tak se bylo na co koukat. Leč byl děj propojený/propletený celkem slušně, některé spoje tohoto pletence tak trochu nedávaly smysl. Efekty a mrtvoly byly grotesktní, ta figurína na zemi mě zamrzela hned při první scéně. Nedokázal bych vybrat snad ani jeden z žánrů, které jsou tady pod názvem filmu vypsány...jestli možná komedie? Budiž, ale slabá. Někdo dokonce řekl "brutální thriller", tak to už se můžu opravdu jen smát. Řekl bych, že právě toto tomuto filmu uškodilo, nedokázal si vybrat žánr, scény nebyly ani vtipné, ani dramatické, ani napínavé, ani k zamyšlení. No, 2 by snad asi bylo málo...i když? (55%) ()

zsn

Prolínající střety událostí miluji, k tomu zahráno počínající elitou své doby - no bravo! ()