Je konec sedmdesátých let a čtyři teenageři se vydávají na koncert skupiny Kiss. Jako správní vášniví fanoušci se nenechají ničím odradit a nezastaví je ani fakt, že koncert je beznadějně vyprodaný.
V Detroit Rock City, příběhu o dospívání, se čtyři američtí středoškoláci snaží za každou cenu sehnat lístky na koncert své oblíbené skupiny Kiss. V průběhu jedné neobyčejné noci každý z nich prožije trýznivé i veselé momenty, jak je jejich urputná touha vidět své favority, staví proti autoritám, rodičům a neodbytnému vlivu disko hudby. Co začne jako nadšená honba za fantastickým rockovým zážitkem, se mění v sérii zašmodrchaných a komických nehod, s jediným hlavním cílem - získat možnost svobodně si splnit svůj sen. (oficiální text distributora)

Juto

Celkovo je tento film veľmi zábavný, nikdy sa nebudete nudiť a film vás skutočne vtiahne do príbehu. Film je navyše plný úžasného soundtracku s kapelami ako AC / DC, Van Halen a samozrejme KISS, ktorí sa tiež objavia vo filme. 7/10 ()

Icefist

Průměrná jeden a půl hodinová reklama na rockovou kapelu. Scénář je dost střelenej, což určitě ne každému sedne. I já se chvílema bavil, ale občas mi to zas přišlo trapný. Chci pochválit casting a to konkrétně výběr těch čtyř bab, který se zapletou s hlavníma hrdinama. Já bych si dal říct, ať už by šlo o kteroukoliv z nich. :-) A docela se mi líbilo taky vyústění, jak že se borci dostanou na koncert. 60 % Oblíbená část- kněží při zpovědi ()

eye candy

Jam: It's a teenage girl walking along the side of the highway. I mean, they, they, they make scary movies that start out like that." Trip: Hey, but, but they make porno movies that start out like that too, man. ()

mr.kliky

vzhledem k tomu že jsou kiss kapela mýho dětství tak jsem to musel vidět... a i s odstupem času to byla docela obstojná zábava. ()

Monoxid

Bylo to tak předvídatelný, že jsem měla pocit, že už jsem to někdy viděla. Jinak, vtipní chlapešci a super hudba. A děti, tohle nedělejte! :D ()

Pavlínka9

Je to neskutečně akční, svižný, často natočené s obrazem rozděleným na 2-3 záběry - prostě aby se do těch 91 minut vešlo co nejvíce :) Fanatická obliba skupiny KISS, která vládla světu v 70tých letech a čtveřice kluků, kteří jsou tak rozliční :D Nábožensky fanatická matka, jejíž neustálé upozorňování na víru v Boha mi už lezla na nervy, touha po získání lístků a nic jiného v tu chvíli pro kluky neexistovalo :) Každý si ten večer prožil něco unikátního a jako perlička na konec ten koncert :) Prostě bomba :) Je to šílené, dostatečně prdlé, ale úměrné zábavě, aby to nezabředlo jen v kupě písniček skupiny KISS a nebo zbytečného plácání o ničem :) ()

šerminator

Komedie tak pro 12ti leté puberťáky, nic víc, nic míň. Hudba Kissáků to nezachraní. Ze začátku to sice vypadalo nadějně, ale poté se to stočilo ke klasické teenagerovské road movie komedii, která se od ostatních liší jen tématem KISS. ()

Antimana

Celý čas som si hovorila : "na tú dobu to nie je tak zlé" , neskôr ma rok výroby dosť prekvapil . Istý podiel na tom má aj fakt , že hlavná postava hráva už 20 rokov teenegera :D Stále je to však jedna z tých lepších komédií v žánri " trapas ".Sem tam som sa aj nahlas zasmiala . Najlepšia hláška " vzťah DHB - dáva ti hovno a ty ho berieš" :D ()

Mr.Jackass

Film sám o sobě je neskutečná hovadina, ale jako určitá recese a totálně vyumělkovaný příběh prostě k nejkomerčnější kapele světa patří a poměrně dobře jsem se bavil. Samozřejmě jsem z hlavy musel dostat jakékoli racionálno, které se ve filmu rozhodně nevyskytuje a je to jedna absurdita za druhou, doplněna výbornými písničkami= ano skupina Kiss mně nevadí, pro nefanoušky této kapeli, nemá smysl na tento počin koukat. ()

darwin

Slušná rock 'n rollová komedie s málo známými herci, slušnou porcí zábavy a mnoha klasickými vzorci, tak typickými pro teenagerovské komedie. Pohodový film nejen pro fanoušky heretické skupiny KISS. Za zmínku stojí, že film je parodován ve výborném Not Another Teen Movie, kde si mj. Sam Huntington sám zparodoval svou roli z tohoto filmu. ()

dopita

Oddechovka, ale zábavná a hlavně dobře praštěná. Škoda že sem to neviděl v patnácti letech, to by pro mě asi byl kult. ()

showxman

Nemám rád Kiss ani žánr, který zastupují, nicméně jsem se bavil, a to od začátku až do konce a ne málo, navíc se zábava stupňovala až do zběsilého konce. Spolknutý joint, sex ve zpovědnici, zvracení na pódiu atd. tak to bylo něco pro mě. ()

Corpsegrinder

Suprová komedie s jedním z nejlepších soundtracků co jsem kdy slyšel. Absolutně nechápu jak film mohl tak šíleně prodělat. Možná protože s timhle tématem přišel příliš pozdě. Kdyby vyšel tak o 10-15 let dřív, určitě by se chytnul víc. Jenže ve svojí době už letěly jiný teen komedie a kapely jako Kiss, Thin Lizzy, Cheap Trick nebo Blue Öyster Cult už byly zapomenutý. Jinak záběr z pusy Gena Simmonse je nejsrandovnější věc co jsem kdy v hudebním filmu viděl :D ()

SpaceOdyseus

Detroit Rock City je primarne urcene lidem, kteri si nekdy prosli fazi die hard fanouska KISS. Ja jsem si to uzil jako nostalgickou jizdu se vzpominkami na leta na zakladce se sesity popsanymi Kiss logem a podobiznami vsech clenu na lavici a myslenkami na to, jak bych asi prozil neco podobneho, kdyby Kiss prijeli v te dobe do CR. Pro lidi Kiss nepolibenymi zbyde asi jen nadprumerna komedie s rockovou hudbou. ()

HonzysKISS

Nutno říct, že jsem na Kiss hodně vyrůstal a jsem fanoušek, takže se mi film líbil výtečně. Sedmdesátá léta zapadla do filmu dokonale, humor je skvělý, narážky jsou super. Hlavně se na filmu podíleli samotní Kissáci, tak to přeci nemůže být špatné. Jediné, co bych vytknul, že má film docela dost chyb v datech. Normálně v tomhle vážně nejsem detailista, ale fandové si toho všimnou. Každopádně slyšet písničky i jiných skupin, a ne jenom Kiss, je slast pro uši. Každý fanoušek tenhle film musí vidět. ()

Haymar

Taková příjemně neškodná kravinka na takový příjemně pozdní všední večer. Až na pár fekalních a trapných fórků (blití do sklenice, holka na hajzlu, vyloupení sámošky) jsem se u toho bavil vcelku dobře. Lex, Jam, Hawk a Trip - byli natolik obyčejní, vtipní i reální smolaři, že jim prostě nešlo nedržet palce! Jo a ti Kiss?! Byli faaaaaakt děěěsnýýý :-D ()