Je konec sedmdesátých let a čtyři teenageři se vydávají na koncert skupiny Kiss. Jako správní vášniví fanoušci se nenechají ničím odradit a nezastaví je ani fakt, že koncert je beznadějně vyprodaný.
V Detroit Rock City, příběhu o dospívání, se čtyři američtí středoškoláci snaží za každou cenu sehnat lístky na koncert své oblíbené skupiny Kiss. V průběhu jedné neobyčejné noci každý z nich prožije trýznivé i veselé momenty, jak je jejich urputná touha vidět své favority, staví proti autoritám, rodičům a neodbytnému vlivu disko hudby. Co začne jako nadšená honba za fantastickým rockovým zážitkem, se mění v sérii zašmodrchaných a komických nehod, s jediným hlavním cílem - získat možnost svobodně si splnit svůj sen. (oficiální text distributora)

maci06

V tehle komedii ocividne nikomu nejde o propracovany scenar, genialni kameru, dokonale herecke vykony...proste a jednoduse je to jednuduchej film, kterej se*e na akademii a utoci nam milovnikum rockove hudby do slabin pomoci hitu AC/DC, Thin Lizzy, Van Halen nebo Sweet. Je to film o rock n' rollu a o tom, co rock n' roll v 70. a nasledujicich 80.letech predstavoval - sex, party a vic nez jen hudbu. ()

gocatgo

Pět hvězd. Nemůžu jinak. Snažil jsem se, ale nemůžu. Myslim, že v roce 78 i 99 bych udělal cokoliv za lístky na Kiss. Strastiplná road moviese spoustou výborných minirolí, od strážného Elvise po nadrženého kněze. 91 minut čistokrevné rocknrollové zábavy. ()

Rýža

Mám ráda, když provedení filmu plní očekávání...a tady se to povedlo na jedničku. Je to sice pěkná blbina, ale já se bavila...a dost. ()

JK-Stinger

Docela fajnová oddychovka s výborným soundtrackem, kde se nestřídají jenom KISS, ale fůra srdcových interpretů. Jinak ale šílená ujetina. ()

Rocket

Ja stále nemôžem z toho nápadu ako získať vstupenky na KISS...vymlátiť ich z nejakých deciek :D Nadpriemerná komédia, pri ktorej som nespozoroval nijaké hluché miesta. A tá štvrtá hviezdička za neskutočný soundtrack!!! A to podotýkam, že rock ani metal nepočúvam. PS: Ron Jeremy je vo svojej roli viac než presvedčivý :) ()

Noomi

Uletená komédia prešpikovaná rockovou klasikou? Kedykoľvek a s radosťou!! FIlm pobavil a donútil ma dva týždne počúvať len KISS... ()

Heavyman

Já nemám rád podobný typy filmů, ale z tohle je vyjímka potvrzující pravidlo!Super muzika a nápady! Nejlepší scéna je jak zmlátěj ty diskanty na silnici a hraje u toho Iron man od Black Sabbath!! ()

char_t

Neskutečně ujeté. A tím nemyslím jenom příběh, ale celé zpracování, něco tak úmyslně béčkového a trhlého jsem dlouho neviděl. Celou dobu filmu jsem osciloval mezi 30% a 90%, tak to nechám na těch průměrných 60% ()

Joeey

Takhle hloupý film (ať už chtě nebo nechtě) jsem už dlouho neviděl. A to jsem k teenagerovským komediím poměrně tolerantní. ()

TommyGun89

Kiss a Detroit Rock City - to už mluví samo za sebe. Aneb cesta čtyř nadšených teenagerů, co udělají cokoliv, aby se dostali do Detroitu na koncert legendárních "Kissáků". ()

Ozzy2

Kdo miluje KISS, miluje i tenhle film.Skvělá ujetá komedie, spousta absurdních, drsných scének,ale takoví my fanoušsci KISS prostě jsme!:) ()

kilobyte

Kiss není nejlepší kapela, ale má jednu z nejlepších show a řekl bych, že to platí i o Detroit Rock City. Celý film je podřízený zábavě, hlavně tedy pro rockové fanoušky. O tom svědčí i soundtrack, kdy jeden rockový hit střídá druhý, prokládaný disco děsy. :D ()

Lilien

KISS je legenda, KISS je pojem , KISS je kult......myslim si že KISS by si zaslužili aby bol vybrodukovaný film rovnajuci sa ich sláve....a nie takáto priemerná komédia. Ale fanúšika poteší aj tak..... KISS ta ďáblova hudba......... ()

venca206

Takhle by o lístky na Kiss bojovali jen opravdoví fanoušci! Vtipná komedie se skvělou hudební kulisou! Takže pokud máte rádi hudbu nejenom Kiss, ale třeba i Ramones, či Nazareth je tento film jasná volba! ()

topi80

Na ten film jsem natrefil náhodou v odkazech na Youtube a neměl jsem nejmenší tušení, kdy vznikl (tipoval jsem to na 80. léta, takže stylizace včetně té neodolatelné naivity dokonalá). Mně se takové voloviny líbí, ale pokud vám rokenrol a Kiss nic neříkají, klidně si z mého hodnocení tři hvězdičky uberte . ()