Je konec sedmdesátých let a čtyři teenageři se vydávají na koncert skupiny Kiss. Jako správní vášniví fanoušci se nenechají ničím odradit a nezastaví je ani fakt, že koncert je beznadějně vyprodaný.
V Detroit Rock City, příběhu o dospívání, se čtyři američtí středoškoláci snaží za každou cenu sehnat lístky na koncert své oblíbené skupiny Kiss. V průběhu jedné neobyčejné noci každý z nich prožije trýznivé i veselé momenty, jak je jejich urputná touha vidět své favority, staví proti autoritám, rodičům a neodbytnému vlivu disko hudby. Co začne jako nadšená honba za fantastickým rockovým zážitkem, se mění v sérii zašmodrchaných a komických nehod, s jediným hlavním cílem - získat možnost svobodně si splnit svůj sen. (oficiální text distributora)

Le artist nova

Od tohodle filmu jsem nic moc nečekal. A když od něčeho nic moc neočekáváte tak vás to můžu i překvapit. Skvělá dávka energie a ironie po zbytek dne ()

jprmusic

Nebavilo mě to, nudil jsem se a do konce jsem vydržel jenom kvůli Kissákům. V tomhle filmu prostě fóry nefungujou a v podstatě není na co se dívat. ()

OGJon

Pro nefanoušky KISS asi jen průměrná zábava, ale pro KISS ARMY skvělý film plná narážek na jejich úžasné songy. Ne nikdy nenatočí disco song;-) ()

FREEWHEELER

Každý fanda kapely sa k tomuto filmu isto dostane (a priam by som to nazval povinnosťou), medzi komédiami priemer, plus je u mňa samozrejme príbeh (okolo Kiss), no na 4* je to určite málo. ()

veverysiak

Tak to ma teda riadne nasrali, skupina mojej mladosti povolila zviesť sa nejakým babrákom od filmu na ich songoch, je to hrozné ako príbeh vrátane všetkých zápletiek, hviezdy sú len za perfektný hudobný podmaz, takže 40%. ()

JankaPP

sobota ráno a z núdze cnosť. tak som začala pozerať tento film ale v závere som musela uznať, že to bolo príjemné prekvapenie a dokonca veľmi vtipné! ()

TheNail

V podstatě úplně to samý, jako o deset let mladší Fanboys, akorát tématicky odlišný. Jelikož miluju Kiss, a některý vtipy,či gagy byly k popukání, dávám 4 hvězdy ()

RoyBatty444

Je to ako paródia na paródiu odohrávajúca na ceste za koncertom Kiss. S množstvom kvalitnej muzičky udusenej trápnosťou a idiociou. Nespočetné množstvo scén je ako zo zlého komixu robených len na efekt. Filmu trochu sa stráca v dobových klišé a súperenia metal vs. disco. Za všetky strašnosti len tá posledná ako čerešnička na torte. Bubeník našich hrdinov si chytí paličku od Petra Crissa, ktorú mu tesne pred tým zlomila jeho bigotná mamička á koniec uf.... ()

P@\/EL

Vynikající komedie, která od záčátku až do konce srží parádním humorem v podobě výborných scének a trefných hlášek. Děj postavený na sledu bláznivých a potrhlých příhod, které jsou následně velmi důvtipně a povedeně spojeny do závěrečného vyvrcholení, ani chvilku nenudí. A jelikož se jedná o film, který je o kultovní hard rockově kapele Kiss a všeobecně o boji rock & rollu proti nežádoucím vlivům, musím zkrátka hodnotit takhle vysoko. ()

leonskennedy

Mám rád Kissáky a tahle bláznivá komedie je tak trochu o nich.Celkem dobrej příběh ,hodně vtipnejch scének a dialogú.Doprovázeno skvělou hudbou nejen od Kiss.Závěrečná bitka je povedená!:-) ()

vinducha

Parádní road movie a to Kiss nejsou má kapela z nejoblíbenějších , ale kdysi jsem je naživo viděl a to naprosté nadšení a oddanost pochopit dovedu. ()

Lazy87

To byla docela hodně ujetá věc. Nějaké scény jsem moc nechápal, ale i tak se točí komedie. Tahle se veze alespoň na vlně rock and rollu. ()

Rathe

Když se parta kamarádů prostě musí dostat na koncert Kissáků a cáklá matka jednoho z nich lístky spálí, protože je považuje za satany, je o zábavu docela postaráno. Zajímavé také bylo, že každý z party zažil úplně jiné, ale brutální "dobrodružství. Bohužel ve výdělku je film v pořádným skluzu... a nedivím se, protože nikdo z obsazení mi nic neřekl. ()

Jarsey

Protože nejsem až takový fanda KISS (ti snad musí dát pět hvězdiček, i kdyby nechtěli), neznám atmosféru té doby, protože jsem ji nezažila, hodnotím pouze film jako takový. Tedy lepí průměr, některé scény by si mohli odpustit, některé krásně popisují onu dobu, kdy snad největším úsilím mladých lidí bylo dostat se za každou cenu na koncert své oblíbené kapely. ()

Sejkorka

Velká kravina. Nebýt té hudby, která se filmem prolíná (naštěstí nejen Kiss), šlo by to do odpadu. Naprosto stupidní postranní příběhy (kdy každý z chlapců uloví to svoje děvče viz "právě jsem v sakristii přišel o panictví...) , irrelevantní úlety Jamovy matky atd atd. To je celý. ()