Univerzální voják: Zpět v akci

• USA Universal Soldier: The Return (více)

Bývalý univerzální voják Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) je nyní především ovdovělým otcem milované dcerky Hilary. Svou profesionální kariéru ovšem nezanedbává a jako technický expert se podílí na přísně tajném vládním projektu, který rozvíjí ideu vraždících strojů k dokonalosti tím, že k řízení bojové jednotky používá supercomputer S.E.T.H. Nečekané problémy se zdánlivě dokonalou technologií nastanou ve chvíli, kdy se kontrolní počítač postaví proti svým lidským tvůrcům a jako osobní stráž použije neporazitelné univerzální vojáky. Zrádný S.E.T.H. tuší, že největší problémy bude mít s ostříleným veteránem Deverauxem a aby ho předem zpacifikoval, organizuje únos jeho dcery. Tím se ale dopouští sebevražedné chyby, protože Luc udělá všechno pro to, aby nemyslícím vrahounům natrhl triko i slezinu, zpacifikoval vzpurný počítač a zachránil Hilary. Akce může začít... (oficiální text distributora)

haWranka

Proč dávam tu hvězdičku? Hm, asi už jsem naočkovaná od taťky, kterej je ohromnym příznivcem akčních béček...A tenhle film jsem byla donucená sledovat minimálně třikrát. Ono už to člověka pak otupí... ()

hlína odpad!

Naprostá sračka, snad z každé minuty této slátaniny čiší zbytečnost, marnost, amatérismus, topornost, umělost, lacinost a nevim co ještě. Zkrátka tohle ani není film...... a ten závěr, to byl nejotřesnější a nejkýčovitější závěr filmu jaký jsem kdy viděl a to nemyslím jen stupidní akční béčka.... ()

zberatel

Debilina hrubeho zrna, no ma to slusny rozpocet, vtipy nad ktorymi sa obcas pousmejete obcas zvrastite tvar ale ja som sa bavil :-)) ... kdyz to do nich nasiju jen je nastvu, treba je rozstrilet na kusy a modlit se aby ty kusy nezacali bojovat :D ()

Likan7

Neuvěřitelně hloupá, pitomá a nudná kravina s cool záporákem, který byl ve finále absolutně neschopný. Nechte Luca v klidu umřít a neoživujte ho. ()

Acrobat odpad!

Kopa, ale ozaj kopa hnoja sa valila aj v minulosti, a tento zhubný prírastok je toho rukolapným dôkazom. Neviem, akú reč by si pripravil žalobca pri záverečnej reči, ale rozprávať tak 2 hodiny o tejto katastrofe by bolo snáď aj málo a súd by mohol zakročiť. Jednohlasne odsúdenie tejto satiry, kde je všetko zlé už pri myšlienke, je povinnosť, snáď aj občianska. Diabolské úpisy nehereckých "talentov" dielu bez minulosti a budúcnosti v zúfalej snahe prezentovať pamflet ako film. (videné 30.09.2019, Dajto) ()

Hellknight12

Nedávna premiéra. O niečo lepšie pokračovanie ako predchádzajúci film ale tiež žiadna sláva. Návrat pôvodných hercov pomohol ale bohužiaľ nijak výrazne. Príbeh je o málinko lepší ale zas nič moc. Celkové hodnotenie za mňa je 20%. ()

Nix

Tak co si budeme, jednička byla geniální a kdo by nechtěl pokračování. No jo, ale to by tvůrci nesměli brát drogy, nebo možná je nebrali a asi by měli, protože tohle bylo úsměvný. Ale jako co, zase to bylo akční, akorát mne rozesmál poslední souboj s Michaelem, to bylo trošku trapný už. Ale aspoň je člověk viděl proti sobě. A je tu Goldberg, aspoň nějaký plus. Co naplat, není to úplně nejpovedenější film JCVD za jeho kariéry, takže tohle pokračování člověk vidět nemusí. ()

Alojs odpad!

Učiněná sračka. Mít tak kameru a k dispozici jeden jediný pokoj s plechovým obkladem, natočil bych něco podobného. A Fan Dáma bych si uplácal z plastelíny. Vyšlo by to nastejno. A levněji. ()

Bezda22

Tohle se vůbec nepovedlo. Je to škoda, ale aspoň 2 hvězdy si zaslouží. Jsem fanoušek filmů s Van Dammem, ale nemůžu dát ani 3 hvězdy, protože když to vezmu kolem a kolem, tak 3 hvězdy dávám lepším filmům, ale zase mám rád tenhle druh filmů, nebo když jsem byl mladší tak jsem to miloval a asi ta láska k tomu ve mě zůstala, takže dám 3 hvězdy. Protože hudba byla super, rvačky se mi líbily, proč ne. Nemusel jsem u toho přemejšlet nijak, prostě takový bezduchý koukání. Jo, 3 hvězdy. ()

Maxmilian odpad!

Klobouk dolů. Horší film s Van Dammem jsem snad neviděl. Jak jsem vychválil jedničku, tak tady je to úplný opak. Film jako by němel vůbec scénář. Diváka nenadchne prostě vůbec nic. Snad to byl nejhorší film, co jsem kdy viděl a myslím, že horší už neexistuje. ()

Pitryx odpad!

Čistě akční děj s průměrným počtem h.m. Druhý díl mně nepřekvapil. Jde opět jako v jedničce o stupidní slátaninu bez nového nápadu a myšlenky. Absolutně nevhodná hudba jen potvrzuje hluboký podprůměr s pár efekty, např operace mozku androida (18). 050800 v.p. 7618,7929 Klasická akční ptákovina s mnoha nesmysly a nelogičnostmi. Občas použit nějaký sci fi prvek, to jako aby každý věděl, že sleduje sci fi. Jinak však bez efektů. Hodnotit lze celkem kladně, ovšem ne jako sci fi. Protože by to byl naprostý podprůměr. Navíc je u filmu hnusná hudba. Takže protože hodnotím jako SF, hluboký podprůměr. Nova????087618/7811 ()

KateW

Já ani nevím, co se mi na tom líbí. Předchozí díl jsem neviděla, ale tenhle se mi líbí. Ne po intelektuální stránce nebo pro něco výjimečného, ale prostě je mi to sympatické a vždy se na to ráda podívám, ale jak už jsem řekla, neptejte se proč. ()

JINAPSIDAL

Keď som bol malý tak sa mi to neuveritelne páčilo a to len kvoli tomu že zbrane mali väčšie než boly oni sami a hral tam aj Bill Goldberg.Ale ked sa nato pozeram teraz tak sa čudujem sám sebe čo sa mi na tom tak páčilo ,tak aspoň jedna hviezda za pána Goldberga ()