Reklama

Reklama

Bridgertonovi - Série 2

(série)
Trailer 1

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Touhu krotí smysl pro povinnost a skandál je na spadnutí. Vikomt Anthony Bridgerton se totiž rozhodl oženit, ale svéhlavá starší sestra jeho vyvolené mu nic zadarmo nedá. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (34)

pavcas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá serie byla neskutečná! Ta chemie mezi Kate a Anthonym bylo něco, co se hned tak nevidí. Mělo to pomalý rozjezd, ale o to víc to na konci bouchlo! Ty pohledy, ty letmý doteky, ta atmosféra, dialogy, hudba, taneční pasáže, to bylo teda něco. Ústřední dvojice neuvěřitelná, takhle dobře to zahrát... koukala bych na ně dva ještě tak minimálně jednu celou serii, úplně mě mrzí, že to skončilo. První série byla dobrá, ale ta druhá..no nemám slov, nádhera. ()

cingi.t 

všechny recenze uživatele

Teší ma, že Netflix druhú sériu zobral z iného uhla. Narozdiel od prvej série nie je obsadenie a dej prvoplánový a povrchný. Ide sa viac do hĺbky vo vzťahoch jednotlivých postáv a sex nie je na prvom mieste. Vďakabohu sa vytratila určitá vulgárnosť a absurdita, ktorá bola prítomná v prvej sérií a aj vďaka tomu je druhá séria na inej úrovni. Stále je to historická fikcia, ale už omnoho uveriteľnejšia a kvalitnejšia. 4* ()

Reklama

255085349 

všechny recenze uživatele

Druhá série se mi líbila o stupeň více, než první, hlavně proto, že to nebyla taková laciná a vulgární červená knihovna. Do šesté epizody je vývoj děje zajímavý, pak následují dvě epizody, které jsou utahané, uvzdychané a zcela zbytečné a následuje konec s dost zběsilým zakončením všech linek. Kate a Anthony jsou sympatičtější pár než Daphne a Simon, jejich hašteření je více podobné austenovským románům, než plytká zápletka z první série. Co celou sérii zvedá nahoru, je Eloise a její příběh. Eloise je ze všech sourozenců nejzajímavější, její postava je mnohem civilnější a zábavnější než všech ostatních. Pevně věřím tomu, že její linka s Theem bude pokračovat i v další sérii, byť v knihách má jiný osud. Skvělý je soundtrack s covery moderních singlů (Pink). ()

VeeDee 

všechny recenze uživatele

Všem je asi jasné, že je to červená knihovna pro dámy. A sakra dobře natočená. Chemie mezi hlavními hrdiny funguje tak dobře, že si s nimi můžeme znovu prožít to prvotní vzrušené zamilování. To, co nám vdaným matkám od dětí chybí (rozuměj, už jsme pár let ve vztahu a je to tak trochu nuda). Tu chvíli, když se rty přibližují, než přijde polibek. Několikrát. A jo, přiznávám, užila jsem si to! :-D ()

viky13 

všechny recenze uživatele

SPOILER Když píši, že u druhé série mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě a oči se samovolně obracely v sloup, není to příběhem (ten znám, četla jsem ho), ale je to adaptací. Tvůrci si zcela zbytečně a nesmyslně cucali z prstů vedlejší dějové linky (wtf lord Featherington a Eloisina revolta?), nebo zapoměli, jakou dekádu zrovna natáčí (haló lady Whistledown). To, že zásadní chvíle Penelopina a Eloisina přátelství uspěchali téměř o dekádu je přinejmenším úsměvné, stejně jako nedržení se klíčových momentů, které utvářely vztah Anthonyho a Kate. Ve druhé polovině nechali příběh zajít do takových absorudit, že se o tom knize (a to je prosím červená knihovna) ani nezdálo. Jo a celou dobu přemýšlím, kde je sakra Francesca...protože ta časová kontinuita mi nějak nesedí. ()

Galerie (140)

Zajímavosti (1)

  • Na plese u lady Featheringtonovej, pri tanci Vikomta Bridgertona a slečny Sharmovej, hrajú muzikanti hudbu piesne "Wrecking Ball" od Miley Cyrus. (Cigalone)

Reklama

Reklama