Epizody(10)

V sázce je hromada zlata i jejich budoucnost, a tak se celá parta pouští do dalších dobrodružství a záhad. A čelit při tom bude novým i starým nepřátelům. (Netflix)

Trailer

orionn12

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

POZOR! Komentář obsahuje menší náznaky na konec série - tudíž kapánek spoilery. Ale nic extra z tohohle kontextu nepoznáte. Ale varoval jsem vás :)) No, ty vole... Doslova tuhle sérii mohu pospat slovem klišé. Sice to bylo naprosto perfektní a boží, ale víc klišé se sem nasrat nemohlo. Humor byl sice skvělý ale ty situace a zápletky… jakože… jo, bylo to skvělý, ale bylo tam fakt neskutečně poznat klišovité řešení :D. Nebudu spoilerovat, ale u konce jsem si řekl, že už fakt ten příběh musí skončit. V posledním díle se totiž vyvrátí všechno, co jsme doposud věděli… A já si naivně myslel, že Netflix dokáže říct STOP a ukončit to dříve, než to dále a dále ničit a vyvracet. Stačila by malinkatá změna ve scénáři a všichni bychom měli perfektní seriál, zakončený 2. sérií – podobně jako seriál The end of the fucking world, rovněž od naší slavné a milované společnosti Netflix. Říkám to všem a řeknu to i tady. Netflix dokáže vytvořit perfektní seriál, na rozdíl od filmu, který si snad každý teenager dokáže zamilovat a najít si v tom to své. Ovšem jen do doby, dokud sám neucítí, že se příběh jen zbytečně prodlužuje a tvoří sice většinou povedeně, ale už opravdu zbytečně. COŽ SI ALE U OUTER BANKS NEMYSLÍM! Druhá série se povedla, sice tam bylo fakt dost poznatelných scén a to cringe klišé, ale mám z toho radost. Ale mrzí mě, že to nemohli jednoduše zakončit a scénář napsat podle toho, aby to mohlo skončit. Ale oni nám v poslední minutě všechno vyvrátí. Fakt škoda. Budu moc rád, pokud už tento skvělý seriál skončí 3. sérií a tím myslím opravdu skončí. Ovšem známe Netflix. A už mě nenapadá, jak by mohli nacpat další příběh do 3. série. Podle toho, co jsme se z ní dozvěděli, by mi dávalo smysl tak max 6 epizod. Ale 10? Fakt nevím, co vymyslí, ale jo, těším se. Každopádně mám neuvěřitelnou radost, že jsem mohl zase vidět tyhle úžasné herce a jejich bandu v pokračování, které se mi i přes ty vřídky moc líbilo. A Madelyn Cline je fakt kus, prostě holka, na kterou bych dokázal čumět celý den :DD. No, jako je mým zvykem, sérii jsem viděl během prvního dne vydání a byl jsem první, kdo ji hodnotil. Což je jen menší flex, ale tak co no, proč to sem nenacpat. Když bych vzal finální verdikt, tak by zněl takto: Outer Banks S02 se moc povedla, jak díky hereckým výkonům tak díky povedené režii a scénáři. Vizuálně taky super, pořád to působí jako ten ‘‘špinavý, home-maid seriál‘‘. Záporák byl kapánek slabý, ovšem se dále dozvídáme proč. A sice mě mrzí, že se příběh táhne dál a není zakončen 2. sérií, ovšem např. u seriálu cobra kai, jsem taky řekl, že to mohlo skončit jinak a heleme se – seriál má už 3 série a já se nemůžu dočkat té finální 4. A když se vrátím k Outer Banks, tak tam tu 3. sérii ještě snesu, ale tam to už prosím ukončete! 98% ()

riza-do

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rozhodně důstojné pokračování první série, i tentokrát s výborným zakončením a otevřením pro třetí sérii. Místy mi přijde, že se postavy začínají chovat více nelogicky než v první sérii, přestože jsou výborně a zábavně napsané. V každém díle se toho děje tolik, že nevadí, když části příběhu člověk prokoukne, protože v zápětí je překvapen z něčeho dalšího. Navíc diky dávkování nových (nemálo zajímavých) postav je zde dostatek prostoru si je oblíbit dříve, než přijde další se svým propleteným osudem do stávajícího příběhu. Rozhodně se těším na další sérii, zvlášť pokud si uchová stoupající kvalitu — koneckonců prostředí Karibiku k objevování pokladů jen vybízí. ()

Lesazrk

Zatiaľ čo prvá séria bola oddychovka o tínedžeroch hľadajúcich poklad, druhá séria už trochu pripomína CSI Miami a Prison Break dokopy...na mňa moc akcie, divák nemá kedy vydýchnuť, niečo sa stále deje a postavy idú z problému do problému, naviac veľa vecí bolo nereálnych alebo prepísknutých...na jednej strane som rada, že seriál bude pokračovať (vyplývajúc z konca) na druhej strane je tu otázka, či to nebude pokazená snaha zarobiť na predošlých dvoch sériách ()

wesi96

10/10. Outer Banks jsem dlouho odkládal, protože jsem si myslel, že se jedná o další teenage věc, ale po přesvědčení jsem se na to před pár týdny podíval a ještě tak dobře, že zrovna vycházela s2 a já si prostě a jednoduše nemůžu stěžovat. Outer Banks v jistém slova smyslu je přesně ten seriál co jsem hledal. Má všechno. Každou minutu jsem byl víc a víc napětý a do poslední chvíle jsem nevěděl co se stane, páč reálně se mohlo stát cokoliv. Celá ustřední parta to táhne, záporaci taky a dlouho tu nebyl takový pár jako John B a Sarah, který bych shipoval víc a víc. Ovšem za zmínku stojí i herec co hraje Rafa, který mi přijde epizodu po epizodě zajímavější a zajímavější. Samozřejmě v poslední minutě zvrat jak hovado a zajímá mě co vymyslí dále. Jen se bojím, aby se to zbytečně nenatahovalo. (btw P4L!) ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Loni ještě skoro neviditelný seriál, který se letos vyzdvihnul do smetánky superpopulárních kousků Netflixu hlavně mezi teenagery a snad do teď je ještě v top desítce v Česku. A vůbec se není čemu divit, takhle neutichající dobrodružnou jízdu už jen tak nikde neuvidíte. A krásnou Madelyn Cline do premiéry Knives Out 2 asi taky ne. [viděno na Netflixu] ()