Ženská pomsta

Kamera:

David Ployhar

Hudba:

Lešek Wronka

Mahulena Bočanová, Robert Jašków, Eva Vejmělková, Miroslav Etzler, Jana Paulová, Petr Rychlý, Jakub Kohák, Jiří Ployhar ml., Dana Morávková, Pavel Zedníček (více)

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity. (Bohemia MP)

lucij68ee14 odpad!

Naprostá šílenost. Sice se to dalo vydržet sledovat, ale už nikdy víc. Jednou a stačí. Jediné pozitivum pro mě na tomto filmu bylo to, že jsem po dlouhé době mohla vidět Evu Vejmělkovou v nějaké větší roli. ()

Martas80

Film se mi líbil zejména kvůli kvalitnímu hereckému obsazení v hlavních, ale i vedlejších rolích. Zejména oceňuji, že se po letech objevila na plátně Eva Vejmělková, která je zároveň i spoluautorkou scénáře. Role také velmi "sedla" Mahuleně Bočanové a velmi pobavili také muži "nevěrníci", z nichž byl podle mého názoru nejlepší Miroslav Etzler. Jsem také rád, že si svou premiéru na filmovém plátně odbyl Petr Rychlý. Z herců ve vedlejších rolích se mi zde velmi líbil zejména Jakub Kohák v roli psychoterapeuta a Dana Morávková v roli rázné šéfredaktorky. Pokud jde o scénář, tak vtipných momentů (scén) je zde poměrně mnoho, zdá se mi, že se tvůrci inspirovali americkou komedií Jedna za všechny s Cameron Diaz v hlavní roli, i když zde byl trestán jen jeden nevěrník. Dále oceňuji kvalitní kameru Davida Ployhara. Celkově se jedná o příjemnou oddychovku na odpoledne nebo večer. Film byl také oceněn cenou diváků na festivalu komedie v Novém Městě nad Metují a získal tzv. Novoměstský hrnec smíchu. Takže za mě 5 hvězd. ()

Redyx1

Pohodová komedie kde se prolínají životní karamboly stárnoucích žen a je to klasický úkaz ze života jak hloupá nevěra dokáže zahýbat s celým životem jedince.No a pitomci co se jim to nelíbilo ať si trhnou...🤣 ()

Hanka_M odpad!

Hodně špatní herci v hodně zbytečném filmu. Nechápu, proč Dušan Rapoš trávil dva roky nad něčím, z čeho nakonec ustříhal brak s názvem Ženská pomsta. Úplně trapný Zedníček a Mišík v epizodních rolích, příšerná Vondráčková s ostravským Rudou i Dana Morávková. Film bez jakéhokoliv vkusu, soudnosti a rozumu s otřesnou hudbu plný amatérské filmařiny a herectví. Snímek, který absolutně nepatří na trh, maximálně tak na TV Barrandov. Ale to fakt vážně. Místy to dokonce připomíná filmy Evy Toulové a Tomáše Magnuska. ()

711 odpad!

Pointa? šukaj s jinou rozjebu jim všechno a oni pak mně.. no skvělý.. neuvěřitelnej odpad ()

1308boddah odpad!

Tak jsem chtěla dát šanci českému filmu. No, jsem opět nadlouho vyléčená. Zaráží mě, že se obsazení herci dobrovolně tolik ztrapňují. Za tohle by měl jít někdo sedět. ()

vopajslikova

Bohužel opět jeden z českých filmů neodpovídající žánru komedie, zbytečně napodobující zahraniční prostoduché slátaniny. Trapné, hloupé, herci se pitvoří a přehrávají, a zcela nevtipné. ()

Zrzavakocka

tak jsem si říkal co to bude za komedii a opravdu to byla komedie naprosto pohodová komedie - odlehčený žánr - prostě pohodička  líbilo se ()

lukas.pukas.

naprosto standartni ceska kravina ktera vam nabidne naproto to co se od ni dalo cekat . bohuzel jsem se na to podival omylem ,pri navsteve . ()

avogrebnork odpad!

Omlouvám se ale bylo mi velmi trapně. Pocit studu za herce a herečky. I  oni musí platit složenky ale co je moc je moc. Bočanová hrůza, Vejmělková  velký trapný omyl.  Ani nevím přišlo mi jak kdyby byla dabovaná, a paní Paulová která vypadá pořád bezvadně se těž musela velmi ponížit.  To byl prostě špatný vtip. ()

Scott67 odpad!

U Rapošů asi docházejí finance. Touhle šmýrou to ale sotva vytrhnou. Ženská pomsta je ve skutečností pomsta tvůrců všem těm, kteří se rozhodli na to podívat. ()

111alena

Nechápem,prečo má film také nízke hodnotenie,ale mne sa páčil a dobre som sa bavila. Ženskú pomstu asi pochopia naozaj len ženy. Ale do budúcna aspoň viem, že si nemám vyberať filmy podľa hodnotení a recenzií, býva to zavádzajúce. ()

marvin1 odpad!

Trapnost nad trapnost. Jak posrat milionkrát obehraný námět, pohnojit scénář a vybrat ze špatných režisérů toho nejšpatnějšího. Vlastně jsem vydržel do konce jen proto, aby se snad stalo něco, co mě z té hrůzy vytrhne. Nestalo. Jestli je něco hnůj české kinematografie, za co by se měl kdokoliv, kdo se na něm podílel, stydět a omlouvat, tak je to tahle bezduše ubohá, hloupá, tupá stupidnost. Proč se k tomu propůjčili herci, jakkoliv jen C-čkoví, mi není zřejmé, ale proč do toho dal někdo byť jen jedinou korunu, je zcela mimo můj horizont chápání.  Pseudoherec Kohák tragédii začal, tři přestárlé grácie bez smyslu pro humor to nevylepšily a extrapseudoherec Rychlý, který byl špatný i když blbě uváděl vtipy, to dorazil. Jediný přirozený herecký výkon podala nešťastná čivava. Rukopis Rapoše, který ten hnus vyplodil pro svou manželku a vždy těžce podprůměrnou rádoby herečku Vejmělkovou, je jako pokaždé tragický a nekoukatelný. Ale že tam nasypala peníze Prima, to je tedy mazec. Buď tam někdo naprosto ztratil rozum, nebo na Primě sedí podobná banda polosvéprávných feministických blběn, které ty peníze podle stejného feministického klíče rozdělují a nastavují námětové hodnoty do ještě více feministické úrovně, kde vyhrává silná, statečná žena, byť hloupá a bez vtipu, nad tupými a odpornými mačistickými hovady. Strašně nerad zvracím, bolí mě z toho vždycky celé tělo, mám modřiny na krku a několik dní mám žaludek jako na vodě. Ale teď budu muset. Tady se nedávali do polívky jenom knoflíky. Tady tam daly rovnou celé sako.... ()

Milonak odpad!

Esence všeho nejhoršího, co za za cca posledních 15 let ve filmech "o životě" v rámci české kinematografie objevuje. ()