Ženská pomsta

Kamera:

David Ployhar

Hudba:

Lešek Wronka

Mahulena Bočanová, Robert Jašków, Eva Vejmělková, Miroslav Etzler, Jana Paulová, Petr Rychlý, Jakub Kohák, Jiří Ployhar ml., Dana Morávková, Pavel Zedníček (více)

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity. (Bohemia MP)

Arkagas1989 odpad!

tak tohle jsem přetrpěla jen díky tomu, že jsem 30 min z filmu spala a když jsem se probrala, o nic jsem nepřišla. Stupidní, nezajímavé, ubohé.. pořád nějak nechápu, kde na tyhle absolutně nepotřebný filmy bereme peníze. ()

Tominni

No, poměrně nepovedený český film, kde se trojice žen rozhodne, že se za všechny nevěry svým mužům pořádně pomstí. Což o to triu mužů v podání trojky Etzler, Jaškow, Rychlý tu pomstu asi přát budete, ale ještě více si budete přát, aby film skončil a znovu se už dívat nebudete. ()

Prubner

Další česká komedie bez humoru. A co hůř: Rapoš už zapomněl režírovat, zúčastnění herci a herečky zapomněli hrát (pokud tedy někteří hrát někdy uměli - že Petře Rychlý, Evo Vejmělková ?), scénář obsahuje "komické" situace a "vtipy", které byly otřepané už tak někdy před sto lety, film je plný product placementu a režisérových kamarádů a příbuzných v epizodních rolích.... Fakt nevím, co bych na tom pochválil. Vejmělková měla zůstat u své profese psycholožky, to jí jde, doufám, líp. ()

Honzulik

Nějak se to našim tvůrcům opět nepovedlo a přes zajímavě akční název a solidní herce to pro mne byla ztráta času... ()

srolyma odpad!

Jako hodnocení by nejspíš stačila informace, že drobný štěk tady dostala i Helenka Vondráčková, jejíž jediná replika pojednává o amputaci penisu. Asi tak. Trojice postarších žen (50-70 let) zjišťuje, že už pro své manžele není tak atraktivní jako před 30 (40,50) lety, ale místo toho, aby se s tím holky snažily něco dělat, tak se radši rozhodnou ty chudáky chlapy totálně zničit, o všechno je obrat a dostat je psychicky zcela na dno. Protože za to, že jsou protivný, nudný a nevzhledný, přeci může ten chlap, to dá rozum. Od kultovní Fontány pre Zuzanu se Rapošova tvorba bohužel ubírá troškovským směrem. ()

drotn1ng odpad!

tohle snad nemůže mířit ani na průměrného českého diváka, to míří na úplný dno českého diváctva. co to bylo. ()

blondboss

Česi so slovenským režisérom opäť vstúpili do pomyselného filmového hovna a vyprodukovali opäť jednu z ďalších trápnych komédií, pri ktorej sa jednak nezasmejete a pri ktorej dialógoch vám príde nevoľno. Rapošove filmy mám celkom rád, ale toto sa mu nepodarilo. Na druhej strane herecké obsadenie bolo celkom fajn, ale prečo sa dali nahovoriť na takýto typ ozaj ohlupujúceho filmu, tak to proste nechápem. Za mňa len slabé dve hviezdy. 40 % ()

MIchael90 odpad!

Opravdu to nejnižší hodnocení bych nedal, pokud by toto "dílo" nebylo tak špatné, ale tady je špatně všechno. Dali jsme s manželkou filmu šanci až do konce, ale tohle je prostě děs a bída, to se snad nemohlo líbit ani samotným hercům. Námět ok, ale jinak všechno špatně. Tam kde se dal vytěžit alespoň nějaký vtip, nefunguje vůbec nic. Ani herci, kteří v jiných filmech zahráli nějaký průměr, se tady trápí až běda.. Za mě palec dolů! ()

MonarC

Podobnost s americkym filmem Jedna za vsechny ciste nahodna :) S tim rozdilem, ze zatimco si americane vystacili s jednou podvadenou, delsi stopazi, film odsypal a bavil, Cechum se tohle moc nepovedlo. Zacatek filmu se tahne, a kdyz konecne dojde k nejakym pomstam, tak je to spise usmevne, plitke a takove “dietni”. Herecke vykony nekomentuju, tomu zrejme moc nerozumim. Par dobrych momentu film mel ale jako celek nic moc. ()

fafejt001

Velice  jednoduchý  až  ubohý  scénář ,  nemohli  narovnat  ani  herecké  výkony  Rychlého  a  Etzlera  ,  kteří  byly  celkem  dobří . Ženské  trio  nebylo  přesvědčivé  téměř  vůbec .  VELICE  slabý až  téměř  zbytečný  film . Kohák  se  zde  vůbec  nehodil  ,  včetně  toho  faráře , nebo  kdo  to  byl  v  tom  kostele . ()

MrEdDy odpad!

Já nevim, proč se furt snažim čekat od českých rádoby komedií něco víc, než jen totální kýč.. Další hodina a půl sraček. ()

allegria odpad!

Škoda, že nemůžu těch palců dolů dát víc než jeden. Protože takovou snůšku hnoje člověk hned tak nevidí. Kam se probůh poděl dobrý český film? ()