Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

MFloyd

Spousta nápadů ne tak vtipných, jako v nadcházejících filmech. Val Kilmer se mi do komické role prostě nehodí. Ale stále nadprůměrné ve srovnání s dnešními parodiemi. ()

PAVLIS

Podobně jako předchozí Připoutejte se, prosím!, docela zábavná a v detailech nápaditá taškařice, ale kadence vtipných scének je oproti pozdějším Bláznivým střelám pořád moc pomalá a zároveň potenciál hlavních parodovaných témat (totalitní stát a špionské filmy) tu není plně využitý. ()

JosefTomas

Neubrání se to srovnání s jinými díly této trojice a bohužel tak po právu i prohrává. Tam, kde Střely drží pohromadě, se tady bohužel spokojily jen s gagy, které samy o sobě fungují, ale v celku trochu trčí. I tak je ale radost pohledět, co všechno tvůrci kombinují dohromady a díky rychlému tempu to alespoň rychle utíká, jen ta absence příběhu je až příliš zřetelná a bez ní to zkrátka moc neřekne. ()

Stejšn

Žádné veledílo to není, ale celá ta závěrečná pasáž s dobýváním pevnosti je fakt dobrá. Fór s Fordem Pinto dneska pochopí málokdo. ()

milanko8

Slabá komedie, ale některé nápady byly opravdu vtipné (malování rozmazané krajiny z okna vlaku), ale většina byla spíš trapná. ()

route60

Trio Z.A.Z a jejich Přísně tajné zabodovalo na celé čáře, hromada vtipů narvaná jeden vedle druhého až je toho nědky moc ale hlavně že se divák dobře baví, ta scéna s tou ponorkou je skvělá. 85% ()

Vito_LePour

Jako ve své době to muselo být geniální. Dneska už je to asi dost překonané. Většina vtipů byla předem dost čitelná a zasmál jsem se od srdce jen několikrát. Na druhou stranu musím ocenit kolik detailů tvůrci dokázali vložit do některých scén a záběrů. A mladý Val a Kilmer byl fakt fešák. ()

kim lowe

Na tento film bych se mohla koukat pořád dokola podobně jako na žhavé výstřely jedna dvě. A vždycky tam naleznout nové fóry. ()

sAreOn

Opravdu povedená parodie, ale i přesto mě moc nechytla. Asi tyto typy filmů nejsou zrovna můj šálek kávy. ()

wray

vyzera to ze som hodnotil uz davnejsie, takze len potvrdzujem 4 hviezdicky... tento film som prvykrat videl este na ZS z videokazety nahravanej zo satelitu a - proste nostalgia, tak mozno pol bodika aj za to :) bol som vsak prijemne prekvapeny, ze ked som si to pozrel znova po 15 rokoch tak to bolo stale velmi zabavne. Abrahams/Zucker boli vzdy experti na blaznive komedie (Frank Drebin :) no a Top Secret sa nesie presne v tomto istom style. Val Kilmer ako rokenrolovy raketak (a vo filme spieva naozaj on!), parodia na vela znamych filmov, uplne blaznivy humor (ktory ma pobavil aj ked uz nemam 15 a mozno aj preto som "nasiel" par novych vtipov) - jednoducho vyborne ()

Ondrew

Film, ktory sa vobec, ale voooobec netrafil do mojej humorne naladenej lebzne (to naladenie ma po dopozerani velmi rychlo preslo, ehm). Podla hodnotenia i hereckeho obsadenia som ocakaval hory doly, lenze ejha... Nezasmial som sa jediny raz, maximalne tak doteraz uznavam, ze podaktore scenky su skutocne absurdne a spravne odpisove a ujete. Zaroven konstatujem, ze mlady Val Kilmer je dobra rocknrollova hviezda. Aspon co sa tejto snimky tyka. Nuz, nie pri kazdom filme su Vianoce, vsakze... 40%. ()

Scaevola

Je se mnou patrně něco v nepořádku, ale kromě několika vyloženě povedených vtípků jsem se po většinu času nudil nechápavě zíraje na to, do čeho to také obsadili V. Kilmera. ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí