Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

nudlis

Za mě je to na hranici 2 a 3 hvězd. Dost mi tam neseděl Kilmer a na můj vkus moc zpěvů (nemusím muzikály). Sem tam nějakej byl nějakej fór dobrej, ale takovej nářez jako Žhavý výstřely to fakt není. ()

Tranda

Příběh: 3/5; Akce: 3/5; Hudba: 5/5; Vizuál: 3/5; Humor: 4/5; Atmosféra: 3/5; Napětí: 1/5; Herci: 5/5; Zábavnost: 4/5.  8/10 ()

futislav

Výborná parodie, kterou by už nikdo v hyperkorektní Americe ani VB nikdo nenatočil. Některým hláškám by se dnešní omladina ani nezasmála, protože by netušila, že to byl výborný vtip. "Čím se živíte?" ptá se hlavní hrdina hlavní hrdinky. "Vyučuji černošskou historii na americké univerzitě" . :-)))))). To už dneska málokdo chápe jako hlášku večera. Výborně jsem se bavil. ()

Talita1

Výborná komédia, kde mladá spevácka hviezda (Val Kilmer) odlieta do Východného Nemecka a pridáva sa k odboju. O fóriky tu nie je núdza, dokonca film servíruje aj kratučké paródie na Modrú lagúnu, Pomádu, Elvisa či westerny. V úvode ma pobavil olympische Mannschaft, v pizzerii zase ťahajúci syr a v závere scénky s fingovanou kravou. Celé to oživujú rockenrollové piesne a kreácie hlavného hrdinu. ()

Bránolog

Východoněmecký ženský házenkářský tým je nezapomenutelný! Je dobré se při nějakém dalším shlédnutí soustředit na gagy v pozadí. ()

clep

Jéjej, jak já se u této parodie nasmál, a zasměju se klidně zas! Absurdní situace, narážky, perfektní humor. Myslím, že tato parodie se může řadit po bok svým kolegům a ostudu jim rozhodně neudělá. Srdcová záležitost. Když jsem to viděl naposledy, nejvíce mě dostal "Anal Intruder", protože před mnoha lety, když jsem ji viděl, tak sem nevěděl:-D ()

JUX

Nick Rivers vs East Germany. Tohle je trosku slabsi. Je tam az neuveritelne moc vybornejch vtipu, ale cely to je takovy nemastny, neslany... ()

aktyX1

Cakal som vela, dostal som malo. Mam rad taketo parodie, ale tento film ma akosi minul. Je tam vidiet snaha, ale to je vsetko. Niekolko dobrych momentov, kedy som sa pousmial, ale nestaci na komediu od ktorej som ocakaval zachvaty smiechu. ()

mr_radek

Žhavé výstřely jsou Žhavé výstřely. Tohle je jen takový jejich předskokan. Není to vyloženě špatné, ale nemá to takové tempo, jaké bych očekával. ()

onden85

Neskutečné zklamání! Pár gagů, jinak nic! Příběh blbej, obsazení taky celkem tragédie (Omar je jako ve vidění - jak jsem se tu ocitl?!, Val válí, ale jeho úlisný úsměv je na blití). Připoutejte se a ani Bláznivým střelám to nesahá ani po kotníky. ()

stuj

Slabé tři. Taková klasická bláznivá komedie plná narážek na cokoli. Tenkrát mohla být pecka, ale teď už zbylo jenom pár dobrých fórků. Ty jsou sice povedené, ale celkově je to nic moc. ()

Killbilly

Plnohodnotný bráška bláznivých komedií tria ZAZ, za mě jeden z nejoblíbenějších. Gagy se sypou jak šílené jeden za druhým, klasicky ty nejlepší jsou vždy na pozadí. Val Kilmer je sympaťák a na roli rocknrollového krále se hodí perfektně, umí zpívat. Nic nedává smysl a tak to má být. Škoda že film u nás je málo známý a mám pocit někdy dost nepochopený. Je to totiž parodie na všechny ty filmy o 2. světové natočené v 60.-70. letech jak na běžícím páse slepená s parodií na filmy s Elvisem, kterých vznikly desítky a Pomádu. To druhé u nás nikdy neběželo a málokdo kromě fandů Elvise to zná, takže možná nepochopí, proč by se mělo v komedii zpívat a tančit. Zde to patří k žánru a je to tak dobře. Z dnešního pohledu je to taky krásně politicky nekorektní, sexistické a ještě takové svobodné. ()

EricNor

Kdyz jsem to videl pred mnoha mnoha lety, bavil jsem se skvěle. Bohuzel vcerejsi repriza na Paramount networkmi prisla jakasi mdla. Filmova tvorba se od te dob dost zmenila a film mi přišel bez tempa. Mozna jsem i za leta zhloupnul a nestiham chytat vtipy. Navic vysilani Paramountu ridi nejaci diletanti, kteri zapomenou pustit reklamu, tak pro jistotu pusti dalsi reklamni blok hned po osmi minutach. Blok trva deset minut vcetne upoutavek. Parada. ()

Sejkorka

Následník Připoutejte se prosím a předzvěst Bláznivých střel (a vlastně i Žhavých výstřelů). Mistři parodie David a Jerry Zuckerovi s Jim Abrahamsem se vyřádil na východoněmeckém absolutismu, Co na to tehdy soudruzi z NDR ? ()

G.Bookwrom

Mám rád parodie. Film "Připoutejte se, prosím" považuji v toto žánru za klasiku (samozřejmě na naše parodie jako "Konec agenta W4C...", nebo "Limonádového Joa") nemá ani náhodou. Ale co bylo tohle??? Distributor nějak pozapomněl v popisu uvést, že se jedná o muzikál! A tak i když tento styl hudby mi vůbec nevadí, koukat 1/2 děje filmu na zpívající rosckovou hvězdu a jím rozvášněné fanynky mě fakt hodně nudilo. A za co ta jedna hvězda?? Za úvodní scény při titulcích, kdy to ještě vypadalo na bláznivou komedii, jak distributor sliboval. A pak se to nějak zvrtlo..... ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí