Reklama

Reklama

Lassie se vrací

  • Německo Lassie: Eine Abenteurliche Reise (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Dvanáctiletý chlapec Flo a jeho dlouhosrstá kolie Lassie jsou známá dvojka po celém okolí. Nerozluční a neoddělitelní kamarádi se nebojí žádné společné lumpárny a užívají si idylického života na venkově. Pak ale Floriánův táta přijde o práci a rodina se musí přestěhovat do malého bytu, kam mají psi přísný zákaz. Všichni jsou zdrcení, ale život umí být i takový. Verdikt je neúprosný, Lassie musí z domu pryč. Ujme se jí sympatický hrabě a vezme ji na své panství k severnímu moři na druhém konci země jako dárek pro svou vnučku. Na první pohled by Lassie nemělo nic chybět. Její věrnost ale nemá hranic, a jakmile se naskytne příležitost, uteče. Rozběhne se zpátky domů, tam, kde je Florián a jeho rodina. Vyráží na neuvěřitelné psí dobrodružství, na ohromnou cestu přes celou zemi, na cestu plnou překážek, hodných lidí, i lidí se zlými úmysly. Přestože je stovky kilometrů daleko, Lassie žene touha a nic ji nemůže zastavit. Pro všechny má jasný vzkaz: Vracím se domů. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (16)

hygienik 

všechny recenze uživatele

NECHOĎTE NA TOTO DO KINA, ak vám je vaše IQ milé. Jeden z najhorších nemeckých rodinných filmov, aké som za posledné 3 roky videl. Pokiaľ hľadáte film pre škôlkárov, kde rastie digitálna pšenica, deti majú hlavné slovo v rodine, kradnú zlomyseľnej susedke peniaze a sú premúdrelé, ste na správnom mieste. Nedotiahnutý scenár, hrozné dialógy, dementný záporák, zvláštny casting (Tá malá mala strašný chrup!), 80% afektu, 100% gýč a nevydarený SK dabing. Môžem si gratulovať, že som po 4 mesiacoch čakania vyrazil do kina akurát na pekného psa :) ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Bude to znít možná trochu ostudně, ale tato německá verze Lassie je vůbec mým prvním setkáním s nejznámější kolií na velkém plátně. Od snímku jako takového jsem neměl vysoká očekávání, mám však rád psí filmy, takže jsem se rozhodl jít na Lassie do kina. Příběhem mi film velice připomínal loňský Psí domov, který byl přece jen o něco lépe natočený a měl i silnější dějové zvraty. Měl jsem celkem zásadní problém s dětskými postavami, které byly většinu stopáže hrozně otravné, a jelikož byly v popředí příběhu, docela mě rušily. Na druhé straně bych rád zmínil sympaťačku Janu Pallaske a padoucha Christopha Letkowského, kteří mě z hereckého obsazení zaujali nejvíce. Přecitlivělý "komorník" mi přišel spíše trapný než vtipný. Nesmím však zapomenout na úplně hlavního hrdinu filmu a tím je Lassie, která byla společně s nejedním pěkným záběrem německé krajiny nejsvětlejším bodem filmu. Lepší dvě hvězdičky! ()

Reklama

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Tak tuto verziu Lassie som si pozrel hlavne kvoli tomu,ze to tocili nemci,ktori ma posledne roky presviedcaju,ze su fakt dobri v kinematografii a nesklamali ma ani tentokrat,krasny film,v ktorom dominuje samozrejme havkac,ktory je uzasny,no i herecke obsadenie je skvele,no a na konci aj slzy padali a este musim pochvalit hudbu...:-) ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Návrat Lassie bol síce najväčšou udalosťou od plavby retardovanej Grétky na plachetnici cez Atlantik, ale mňa až tak neoslovil. Možno preto, že nemám 12 rokov, ale uznávam, že tou farebnosťou a hudobne to bolo zvládnuté na jednotku. Ale príbehovo to je nemastné neslané a to dievčatko s typickým germánskym ksichtom, to nie je žiadne pokukaníčko ani pre najzvrátenejšieho pedofila. Tie zuby jej liezli snáď aj cez uši. ()

nash. odpad!

všechny recenze uživatele

Bezduchá snůška klišé vyškrábaných z připáleného kotle rodinných limonád. Nechybí ani jedno. Hodný hrabě, zlá sousedka, křečovitě komický ničema, malý outsider, rodinné trable, nezaměstnanost, hospodářská krize. Humor je křečovitý, nechybí ani obligátní prd, barvy kýčovité, obsazení nesympatické, herecké výkony příšerné, scénář nesmyslný, vytvořený zřejmě nějakým laciným generátorem. Zkrátka film, kde je úplně všechno špatně. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Nové filmové zpracování legendárního příběhu má i výraznou českou stopu. Lassie totiž ve filmu běhá šumavskou přírodou, českými městy a plave v řece na jihu Čech. Natáčení, které celkově trvalo dva měsíce, se účastnil početný český štáb, v Česku strávili filmaři v létě 2019 téměř dva týdny a ve scénách ze školy si zahrály i děti z Vlachova Březí [Zdroj: novinky.cz] (Ganglion)

Reklama

Reklama