Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Janek najde investora na sanatorium. Veterinář požádá Julii o ruku. Toma pronásleduje učitelka Špetlová, a díky Kratinové se jí zbaví. Jenže Kratina začíná žárlit. Takže se musí přestat stýkat. Na statek se po dlouhé době vrací Karolína. Janek se jí líbí, a když jí Týna řekne, že s ním nechodí, tak o něm Karolína začne uvažovat. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Humor se opět vytratil. Zato se objevily dvě nové tváře. Jedna hodná, milá, usměvavá, pracovitá (myslím, že umí opravit i traktor, skvěle vaří a možná postaví ozdravovnu) z děcáku a druhá Mgr., hloupá, sobecká, zástupkyně ředitelky, uháněčka, prostě úča. Jinak opět hodně vaty, povídání o ničem. Jak zmizel Džon, objevil se zkorumpovaný policista, vynášející informace a pan mladý skoro svatý, který neobchoduje s mafií, obchodoval vědomě s mafií. Tak snad ten svými slovy "terorista", Arab, který říká obchodnímu partnerovi "Janku", nebude taky nějaký takový. ()

Reklama

AgnesDee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je na čase rozšířit herecký ansámbl, který už tak je dost široký, o další postavu, která bude přinášet další drama. To aby se diváci nenudili, když už spolu hlavní dvojka opět není. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama