Reklama

Reklama

Do života uzavřené zámožné rodiny vstupuje masér z východu. Navzdory bohatství z nich vyzařuje vnitřní smutek a žal. Mysteriózní návštěvník má dar, jeho ruce léčí a jeho oči pronikají do duší osamělých žen. Jeho ruský přízvuk zní jako píseň minulosti, klidná melodie jejich dětství, kdy byl svět bezpečnějším místem. Zhenia, protože tak se jmenuje, mění jejich životy. (Film Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (23)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Zenia je ukrainský prisťahovalec s nadprirodzenými schopnosťami, ktorý sa živý masýrovaním pracháčov v jednej milionárskej štvrti. Všetci ho poznajú, všetci sa mu zdôverujú a všetci ho majú radi. Výborná mysticko ezoterická záležitosť so zaujímavými postavičkami. Duo Szumowska - Englert dnes zabodovali u mňa na plné gule! Miestami to bolo tajomné, ako chlapík od Jarmuscha, ktorý žral odkazy napísané na papieriku a zapíjal ich malým pressom. P.S. Potešila ma účasť Weroniky Rosati, ktorú som len toť, pred pár dňami, pozeral v seriály Pitbull, kde hrala takú Barbinu menom Dzemma, a ktorú som dovtedy nepoznal. 100% ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Bohužel to nikdy neudrží tón ani myšlenku, a tak to neustále musí uhýbat k líné legraci z tragikomických karikatur předměstských zbohatlíků, co jsou prázdní, ale baží po smyslu a "duchovnu". To v sobě ale ještě má nějaký příslib, druhá polovina už je ale jen nesnesitelné pásmo rádoby atmosférických výjevů, které působí jako bezradné nadhazování pitchingových ohraničených nápadů. Maloměstskou rutinu s drcením větví a halloweenskými průvody tak střídají příšerně repetitivní snové vize, na které naváže baletní číslo. Proč, proboha, když v tom není žádná poetika ani takt? Ukončit to pak titulkem, který to zničehonic zarámuje do klimatického apelu, jsem chtěl považovat za důsledné zparodování předchozích tvůrčích postupů, asi to tak ale míněno nebylo. Vlastně je to ten nejhorší typ filmu, protože se v něm tvůrčí nemohoucnost tak strasně snaží skrýt, až se změní v nabubřelost. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Poľské artové peklo plné nudy, deravého scenára a prakticky nulovej emócie. Nie veľmi často sa mi stáva, aby som mal problém dopozerať nejaký film, ale tu už to bolo na vážkach a dosť často som pozeral na hodinky. Takmer dve hodiny ťažkého pátosu obaleného do pomalých vlečúcich sa záberov bez nejakej skladby. Tento snímok ozaj neodporúčam, zrejme len ťažkým fanúšikom nudného artu. 20 % ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Když Žeňa řekl, že se narodil v obci Pripjať začal jsem trochu tušit, oč půjde. Každopádně je to film jen pro úzký kruh diváků. Sympatický Jevgenij fandící Šachťaru Doněck má neuvěřitelné schopnosti, které vyvrcholí až v konečném kouzelnickém čísle. Jak je získal? Ozářením z Černobylu nebo je v tom něco jiného? Odpovědi se nedočkáme, přesto je to film nesmírně působivý, ikdyž bez nosného příběhu. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama