Reklama

Reklama

Do života uzavřené zámožné rodiny vstupuje masér z východu. Navzdory bohatství z nich vyzařuje vnitřní smutek a žal. Mysteriózní návštěvník má dar, jeho ruce léčí a jeho oči pronikají do duší osamělých žen. Jeho ruský přízvuk zní jako píseň minulosti, klidná melodie jejich dětství, kdy byl svět bezpečnějším místem. Zhenia, protože tak se jmenuje, mění jejich životy. (Film Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (23)

emma53 

všechny recenze uživatele

Po zhlédnutí jsem měla chvíli pocit zhybnotinovasti, což se mně stává málokdy. Rozhodně to není film pro širokou veřejnost, ale kdo má rád pomalu plynoucí atmosférickou, mysteriozní až éterickou podobu tohoto snímku, jděte do toho. Navíc jsem měla ze zbohatlického, sterilně působícího prostředí téměř husinu po těle. Kdybych tam měla bydlet, tak by mně museli hodně namastit kapsu. Alec Utgoff byl perfektní volbou pro tuto roli. I on působil téměř snově, ale fyzičku měl dobrou:) ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Když Žeňa řekl, že se narodil v obci Pripjať začal jsem trochu tušit, oč půjde. Každopádně je to film jen pro úzký kruh diváků. Sympatický Jevgenij fandící Šachťaru Doněck má neuvěřitelné schopnosti, které vyvrcholí až v konečném kouzelnickém čísle. Jak je získal? Ozářením z Černobylu nebo je v tom něco jiného? Odpovědi se nedočkáme, přesto je to film nesmírně působivý, ikdyž bez nosného příběhu. ()

Reklama

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Ukrajinský emigrant se ocitá na uniformním polském předměstí a pro místní boháče je nejen masérem, ale i zpovědní vrbou. Małgorzata Szumowska opět míchá sociální satiru s humornými a surrealistickými prvky, ovšem vyjma snové atmosféry a poutavého vizuálu nemá mnoho co nabídnout. Více zde. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Jako asi nejspíš většina diváků, ani já jsem tento film příliš nepochopila, ale ráda jsem se nechala unášet podmanivou hudbou a příjemně zasněnou atmosférou na vlnách éterična. V souvislosti s tím musím hodně vychválit úžasnou kameru Michała Englerta. Akorát je velká škoda, že se všechna tahle krása trochu tloukla se sterilním světem zbohatlíků za závorou. (65%) ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Poľské artové peklo plné nudy, deravého scenára a prakticky nulovej emócie. Nie veľmi často sa mi stáva, aby som mal problém dopozerať nejaký film, ale tu už to bolo na vážkach a dosť často som pozeral na hodinky. Takmer dve hodiny ťažkého pátosu obaleného do pomalých vlečúcich sa záberov bez nejakej skladby. Tento snímok ozaj neodporúčam, zrejme len ťažkým fanúšikom nudného artu. 20 % ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama