Vdovy (TV film)

Widows

Vdovy

Krimi / Drama

USA, 2002, 168 min

Na jednu stranu mírně překombinovaný, místy až málo uvěřitelný a těžko stravitelný příběh. Na stranu druhou poměrně zdařile vykreslená charakteristika čtyř zcela odlišných žen, které spojuje společná touha po pomstě za smrt manželů. Momenty precizní přípravy loupeže sice nejsou nijak nové, ale přece v něčem jiné. A nakonec, takovýchle dopoledních televizních filmů vídám docela dost, ale zatímco většinu z nich brzo zapomenu, na tenhle mám příjemnou vzpomínku už tak pět šest let.(17.11.2011)

No takže, je to dobrý, ale první část byla lepší. Celkově: 1.Část: 4,5/5, 2.Část 4/5 hlavně za přípravy na loupež..(5.9.2007)

• Valentin

Nejde o tv film, ale televizní minisérii. Na začátku je nepovedená loupež, při které zemře několik lupičů a jejich vdovy se spojí, aby našli vraha a dokončili jejich práci. Nic moc, opravdu taková nenáročná věc do televize.(4.2.2011)