Drsní a hrôzu naháňajúci vesmírni piráti známi ako Plienitelia unesú namiesto Petra Quilla T'Challu. (Disney+)

tomik99

Tak tohle se mi líbilo o mnoho více. T'Challa jako Star Lord byl super a je vidět, že by dosáhl zcela jiných cílů než Peter Quill. Líbila se mi celá posádka včetně Thanose, který tu byl opravdový slaďouš. Závěr taky super. ()

Hellierer

Lepší než pilot, ale pořád se nějak na to nemohu naladit. Cením různé zajímavé nápady a pár povedených fórků, ovšem animace narozdíl od předchůdce ošklivější. Tak třeba zase příště. ()

Sharpooter

Co kdyby se T'Challa stal Star-Lordem? Nuže to už je nápad, který stojí za to se na díl podívat. Avšak mít dobrý nápad není vše co potřebujete, aby to diváky bavilo. Mě osobně vadilo hlavně to, že to byl hrozný bordel a míchanice všeho možného. Měl jsem prostě pocit jakoby si scénáristi řekli, že musí využit co nejvíce postav a tak je dali do tohoto dílu. Některé postavy ke kterým jsem měl ve filmech respek a které působily skvěle, zde prostě byly předělané do komediálního formátu, který ani nebyl moc vtipný, za mě spíše k pláči. Tento díl je rozhodně lepší než ten první, ale nejde o nic světoborného. Všechny postavy mám opravdu rád, ale v této dimenzi byla dobrá postava maximálně T'Challa a všichni ostatní, jak už jsem psal, byly k pláči. 5/10 ()

Dejvecd

Toto je to o čom hovorím. Konečne cesta multiverzom, ktorá nie je len ďalším odkopírovaným MCU filmom s malými zmenami. Fakt som sa bavil. Dostali sme šialený príbeh, ktorý sa nebojí a chytro nám ukazuje úplne iný svet a úplne nové možnosti. Škoda len tej stopáže, pretože T'chala by si zaslúžil minimálne 45 minútovú epizódu, takto sa mi zdalo, že všetky momenty, ktoré útočili na emócie strašne rýchlo utiekli niekam preč a tým pádom odzneli naprázdno. Aj tak si však Marvel zaslúži palec hore. Už tomu chýba len poriadna dávka čierneho humoru a máme tu ďalšieho Ricka a Mortyho. 8/10 ()

Rayen1

Vtipnej a akční heist se spoustou klišé, tak to mám rád :D možná by to sneslo delší stopáž, páč třicet minut je málo a tak se žene rychle kupředu, aby se to všechno narvalo do tý půl hodinky.. Ale i tak, nevěřil jsem tomu, páč původní Star-Lord je pro mě srdeční záležitost.. ()

kristina.b

Mnohem lepší než první epizoda. Za mě tedy 5*. Vtipné, poutavé a originální, takže vše co čekám od Marvelu. Nikdy bych si nepomyslela, že můžu fandit Tanosovi :D  Bylo pěkné, že bylo na konci věnování pro Chadwicka Bosemana (RIP) ()

Simon.Dobes

Výrazne lepšia epizóda oproti tej predošlej. Bolo fajn vidieť staré postavy, najviac ma potešil ale Howard the Duck, ktorému prajem v MCU oveľa viac priestoru. Prekvapilo ma, v akom stave som Thanosa videl a to, že ho T'Challa prehovoril, aby nevyvraždil polovicu vesmíru. Najviac som sa bavil pri finálnej scéne, keď T'Challa a spol. prišli do Wakandy. Čo epizóde vytknem, je len pomerne slabý scenár a pár trápnych hlášok. ()

KukulienkaHO

Tak, mýlil som sa a What If...? skutočne spracovalo ďalší diel iným spôsobom. Oveľa lepším. Máme tu celkom nápaditý komplexný príbeh. Nie je to len výmena jednej postavy, je to prepis veľkej časti MCU histórie tak, ako ju poznáme. Bavil som sa, ale to, že T'Challa tu má nejakú vymykanú superschopnosť presviedčať postavy (všemožného ranku) a tým v podstate zachraňovať galaxiu, je minimálne debilné. Potešilo, že Zberateľ a Káčer Howard dostali aspoň takouto formou konečne priestor a treba povedať, že ho aj náležite využili. P.S.: Kde je Gamora?! ()

HMTD

Místo strážců galaxie, bych tohle fakt nechtěl protože to je můj nejoblíbenější MCU film, ale jinak to byla skvělá epizoda. ()

CheeseFigure

Prvá epizóda bola fajn, ale až pri druhej sa dostavil pocit, že sa naplno prejavil potenciál. Totiž, nejde tu len o to, že Star- Lordom je T´Challa, tých zmien je viac a sú fajn, rovnako ako akcia. Negatívom by som hodnotil humor. Nie všetok, napríklad postava Thanosa bola zábavná, ale pri takom Korathovi a jeho priam teenagerovskom nadšení zo Star-Lorda, som gúľal očami. Zvyšok ale fungoval. ()

Orion12

Jo, na tohle se asi nikdo neptal. Minimálně to nikoho nenapadlo se zeptat, co kdyby byl Star Lordem Tchalla. Jako tady se aspon tvůrci trochu víc utrhli ze řetězu. Je to trochu šílené, místo našich známých strážců to jsou plenitelé v čele s Yonduem, tchallou a Thanosem, ano thanosem. Trochu bodík dolů, že z thanose udělali  tak komickou postavu. A hlavní záporák byl Sběratel :) Ale jo líbila se mi sběratelova výstava, asi takhle jsem si jí představoval, když tam má mít tisíce exponátů. Pěkný bylo pomrknutí na Nebulu, která byla v celku. Konec trochu šílený, ale v celku jsem se bavil. V epizodě funguje vtip, zatím asi nejvitpnější epizoda. Navíc poslední možnost aspon slyšet hlas Chadwicka Bosema. Horší 4* ()

Sashmen13

Nejsem moc fan, chápu, že to má být pocta herci co umřel na rakovinu a bojoval až do konce, ale připadá mi, že celej koncept shituje na Petra Quilla v obřím měřítku. Ve zkratce: Kdyby T'Challa byl Starlard, celej vesmír by byl paradise, T'Challa  je paragon všeho a vše je dobré a navždy bude. ()

KuceraJohny

I u druhého dílu narážím stále na ten samý problém. Nedokážu se do nové reality vcítit. Ačkoliv nápady jsou to zatím zajímavé, tak bohužel 37 minut není dostatečně dlouhá doba na to abych přijmul nové verze. Jsem zvědavý jestli to budu mít stále i v následujících epizodách, ale obávám se že ano. Více než  ojedinělé díly bych ocenil celou sérii, která by mapovala jinou alternativní verzi. Přitom mi to původně přišlo jako skvělý nápad, ale takhle to prostě jen vyšumí. První díl mě kupodivu přišel více zajímavý, jelikož Kapitánka Carterová mi dávala větší smysl než T'Challa jako Star Lord. Nebylo to, však až tak zlé. Thanos mě bavil a Kolektor byl super záporák. ()

Andy.222

I když jdu zřejmě proti proudu, Black panter nepatřil mezi mé oblíbené postavy. Zde mi T'Challa přišel jako mnohem sympatičtější postava a tomuto dílu se chechtám ještě dva dny po shlédnutí. "Já nevím kámo, mě to zní jako genocida." ()

WNDA

Určitě mnohem lepší než první díl. Určitě je to takové fajn rozloučení Chadvickem Bosemanem, do doby než přijde druhý díl Black Panthera. Ale narozdíl od prvního dílu mi přišlo že ten příběh nemá pořádnej začátek a konec a přišlo mi že děj se trochu rozpadá (což bude asi i tím že do 30minutového dílu se toho prostě moc nevejde. 80% ()