Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666Carnage
  ****

  Tony Scott zase trochu jinak. Pro mě ale velice povedené dílo s dobrým nápadem. Robert De Niro se jako Fanatik opravdu osvědčil a hrál ho oravdu přesvědčivě a šel z něj občas i strach. Měl to v těch očích. Wesley Snipes sice trochu jednoduší role ale stejnak hrál výborně. Skvělá muzika ale to už tak bývá když hudbu dělá Hans Zimmer. 75%(14.3.2014)

 • Hal_Moore
  **

  Průměrně odvedená práce ode všech zúčastněných, snad až na Hanse Zimmera, který je tentokráte jen nadprůměrný. Wesley Snipes se narodil pro jiný typ rolí a Robert DeNiro evidentně šlápnul hodně vedle, nechajíc se ovlivnit jménem Tony Scott. Ani ti téměř bezchybní režiséři, bavící masy a rozumějíc svému řemeslu nemůžou vždy natočit film hodný jejich reputaci a přesně to se stalo ve Fanatikově případě. Ani vlastně nevím, za co dávám ty dvě hvězdičky, ale ono se na to tak nějak neškodně dobře koukalo. Rychle to uběhlo, sice se kroutilo krkem z jedné strany na druhou při téměř každé DeNirově akci, ale dvě hodiny utekly jako jedna a když v televizi dávají prdlajs a na práci taky nic jiného není, Fanatik v pozadí někde na monitoru není úplně špatný způsob jak strávit sychravé odpoledne.(29.12.2008)

 • Slarque
  **

  Robert De Niro je tradičně skvělý, ale i přes jeho nasazení je občas vidět, že nemá co hrát. Scenárista si s psychologií postav hlavu nelámal a vůbec, spousta věcí se stala prostě proto, že byly ve scénáři, jinak se totiž vysvětlit nedají. Výkony řemeslníků Tonyho Scotta a Hanse Zimmera taky tentokrát nejsou žádná sláva. Promarněná šance.(16.8.2004)

 • pravo
  ***

  Fanatik je film dokazujúci, že ani dobrý režisér (Tony Scott) a vynikajúce obsadenie (Robert De Niro, Wesley Snipes, Benicio Del Toro....) nezaručia úspešnosť a kvalitu filmu. Filmu proste chýba zdravé napätie,akcie či strmejší dej. Je to film, ktorý si človek pozrie, ak nič lepšie nemá na práci a po dopozeraní si položí otázku- nebolo to také zlé alebo to nebolo také dobré?(9.9.2007)

 • becki_tu
  ****

  Podceňovaný psychologický thriller z dílny Tonyho Scotta, ve kterém herecky září Robert De Niro v roli psychopatického fanouška, ale nijak špatně si nevedl ani Wesley Snipes. Scottovy proslulé hrátky s kamerou a kamerovými filtry, solidní Zimmerův soundtrack, místy dost mrazivá atmosféra a neposlední řadě zajímavý námět jsou tím, čím tenhle film baví a co ho zaslouženě posílá s hodnocením někam k 75%.(11.5.2008)

 • - Wesley Snipes chtěl původně ztvárnit Gila Renarda, kterého si poté zahrál Robert De Niro. (Rugero)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace