Tom a Jerry: Kouzelný prsten

Tom a Jerry: Kúzelný prsteň

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 62 min

James T. Walker

Bol vopred jasné, že kvalitu seriálu tento film ani zďaleko nedosiahne, ale je tu jedno ale. Na svoju krátku dĺžku je film nabitý toľkými vtipmi a je mimoriadne svižný a ja som sa bavil a určite si ho ešte pozriem.***a 1/2(15.8.2007)

Filmy s T&J se nikdy moc nepovedly a tento je dalsim do sbirky. Na serial nic nema.(23.10.2003)

Pár vtipných scén to mělo ale na film Tom a Jerry z roku 92 to prostě nemá.(31.3.2012)

Tak jsem si zkrátil cestu autobusem a pustil jsem si Toma a Jerryho. Musím říct, že cesta rychle utekla. Příjemný příběh, honičky perfektní, mě se to líbilo a dávám pět hvězdiček.(20.1.2011)

• Sdoom

Potěšila původní animace, ale to je asi tak vše. Nechápu, proč se do takovýchto věcí tvůrci pouštějí. Když někdo nacpe do hodinového filmu "tolik" vtipů, jako se to dřív dařilo Hannovi s Barberou do několikaminutového kraťasu, tak je to opravdu smutné. Ještě navíc, když ty vtipy ani moc originality nepobraly.(25.12.2012)