Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

Zagros

Podobnému formátu jsem se vždy vyhýbal, k fanouškům improvizace a podobných scének totiž moc nepatřím. Partička mě neoslovila nikdy a například mistr improvizace Jaroslav Dušek mě zaujme spíše v rozhovorech v Duši K než v jeho improvizacích. Nicméně Tři tygři mě baví velmi. Narazil jsem na ně, asi jako spousta lidí přes projekt sKORO NA mizině. A musím se přiznat, že mě jejich streamy povětšinou dokáží zabavit skvěle. Některé scénky se povedou více, některé méně, ale zábava je to pořád. Jednoduše mi sedli a z velké části se mi trefili do vkusu. Navíc oceňuji jejich snahu zkoušet nové neprobádané cesty a taky to, že se z blbé situace neposerou, zabojují a dokáží se i v těžkém období prosadit. Takže pánové čtyři hvězdy a místo díků posílám malý příspěvek… ()

Junglista

Chvilku trvalo, než jsem Tygrům přišel na chuť. Definitivně se to zlomilo u scénky Jak sbalit holku, protože u tý jsem asi 10x umřel smíchy (Drž hubu Mojmír fuuuuuurt!). Odteď neřeknu kobrám jinak, než šťávy. Los Borcos taky dokonalý a doufám, že zatím jediná scénka nebude ZZ Strop. Jó, tihle kluci maj názor a určitě je budu sledovat dál. Plnej počet zatím nedávám, protože ne všechno je dokonale vtipný, uvidíme časem. Každopádně Štěpán Kozub je génius, s jakou lehkostí střihne Jugoslava, Lumíra nebo Votjoubka. A samozřejmě musím pochválit Milana - hlavně tedy proto, aby mě nevyyypnul. Ale největší démon je Mojmír, i když je nejvíc buzerant :-) ()

Milky.

Ne vždy stoprocentní, ale když trefím na dobrý kousek tak se to dá sledovat donekonečna. "Mysliš že mě boli krev?" ()

mira007

Jůtuberový projekt ostravského divadla Mír, který je předchůdcem koronavirového Skoro na mizině se stejně uhozeným a přisprostlým humorem, který je tak uhozený až je to zábavný. Respektive dokud se jedou skeče do pěti minut, tak je to jako zábavná anekdota, ale jakmile se jedou delší útvary viz. dvacetiminutové parodie na Vyvolené tak už to ztrácí údernost, pointu a zbyde uřvaná trapnost se sprostými slovy. Prakticky to stojí na skvělém Kozubovi, ale je milé vidět i neokoukané tváře z oblastního divadla. ()

Emo-haunter

Konečně nějaká pořádná prdel v české režii! :D Takové porce humoru jen tak nenajdete. A jak je to všechno krásně synchronní. ČUSAAAAN, MILAAAAN :D ()

brumbrum

Na zaklade super komentarov som si kukol na YT - prakticky nepozeratelne, no ale kazdemu to jeho :o). Davam 1*, lebo tam aj spievali a hrali, akoze do divadla ako herci su zrejme ok, ale ti Tigri ma dako minulu ()

Razzor_82

Retardovaná chujovina z vOstravy. Těm skečům se nedá prostě moc smát. Přehnaná trapnost až na půdu no a ty dialogy jsou určeny asi pro mentály. Sorry jako ale víc než dvě hvězdy kluci nedám. 4/10 ()

lucas241

Stepan Kozub v roli Jugoslava Vavaru (ako hlavy "rodiny") je uplne ina dimenzia humoru. Ako strarter epizoda "Vánoce s rodinkou". ()

TaNya_

Největší borci tohleto!! Pojedu do Ostravy, myslím to vážně, tohle prostě musím vidět. "Hej to sou kozy nebo dvojka prdel na hrudi?!" ()

Detak

Je to sice dost sprosté, ale to nám vesnickým buranům nebrání se tomu chechtat jak to jen jde. Moje hlava je pak vždycky celá červená. No a efekt.. Asi přestanu používat "jakoby", abych nebyl jak Pražák z Jižáku :-P ()

BoldaCZ odpad!

V životě jsem neviděl nevtipnější sračku. Tuhle skupinku lidí v čele s nesnesitelným Kozubem fakt z hloubi celého srdce nenávidím a nechápu, jak něco takového může být v červených číslech. Totální dno humoru. ()

KofiAnnan

Tři Tygři!!! To je prostě kultovka a libovka. Jakmile se jednou zakousnete nejde přestat. Štěpán Kozub mě úplně dostává. Nestalo se mi nikdy, že by mě nějaký herec tak imponoval, že bych sama vyhledávala jeho tvorbu a rozhovory. Všichni kluci z Tygrů jsou super a každý tam má své důležité místo, které to celé spojuje do famózního celku. I tak, ale musím uznat, že Štěpa je z nich nejvýraznější a pro mě nejlepší. U scének s ním kolikrát nechápu jak to může tak skvěle zahrát a úplně hypnoticky sleduju co se bude dít dál. Nekorektní humor, absence cenzury a hlavně upřímnost a lidskost je to, co z Tygrů dělá Boss of the Top. Vyzdvihnout nějaký konkrétní skeč snad ani nelze, všechny jsou super. Jeden mě ale rozsekal opravdu hodně a to Votrubek a klíště. To jsem i přes mírnou marihuanovou intoxikaci sjížděla snad 3 krát a smála jsem se ještě hodinu poté. Kdybych nebyla lesba tak bych se snad Štěpy i zeptala, zda si mě nechce vzít :D. Doufám, že kluci zůstanou svému humoru věrní. Štěpa je král, Tři Tygři nekorektní pecka a Divadlo Mír zářná budoucnost. Normálně začínám přemýšlet, že se odstěhuju z Prahy (která mě už 7 let sere) do Ostravy. Ostrava P**O!! ()

jigsaw44

Budem stručný, pretože dlhé komentáre nečíta vyše 80% ludí. Aj keď 3 tygři sú dlhšiu dobu, tak sa do popredia dostali až v období Korony, ked si vačšina ostatných hercov dala pauzu a prestali tvoriť. Slabina je v tom, že herci improvizujú a na vymyslenie vtipnej scénky majú len pár minút (ako v Partičke, ale v nej sa to postrihá a vysielajú sa len tie podarené scény), a tu je to live alebo pokiaľ sú herci niekam pozvaní (napr.: do Harley Davidson) a majú vytvorit 4 scenky za pár minut, tak je jasné, že skutočne vtipné sú z toho možno iba 1 alebo 2. A s tým suvisí, že tie scénky sú často predvídatelné, pokiaľ divák už videl niekoľko ich videí, tak často dopredu vie, čo ten herec v danej roli urobí a aký "vzorec humoru" použije. Zo začiatku je dobré sa na to dívať, ale časom sa to zunuje. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů