Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

Sharlis

Pribeh nuda, zase klasicky netflix, ze skvely napad a hrozne urobeny + zase hlavna postava pyskata cernoska co rapuje vo filme... bleeeeeh ()

Karbos

Jednoduchá akční jednohubka pro dlouhý večer, standardně ideologické pojetí Netflixu v podobě multikulti se dalo snést, a i když zde byli běloši v hlavních rolích ve výrazné menšině (krom zaporáků, ti byli jako tvaroh samozřejmě), celkově film působil ideologicky nevtíravě, až na některé, až směšně scény, kdy například záběr na policejní sbor obkličující přepadenou banku vypadal spíš jako Black panters :D dávám *** a 60% *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 7/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 5/10 viz profil ()

misiaq

na to s akym obsadenim a nametom to prichadza je to pomerne amatersky spracovane. Choreografia, kamera, strih aj dramatizacia mi pripada ako stredoskolsky film natoceny profesionalnou aparaturou. Dialogy nemastne neslane, poniektorym protagonistom akoby zmrzla mimika najme Dominique Fishback - to sa nedalo stravit. Horsie ako akcne B-cko z 90tych rokov. a aby som nezabudol nie ze kybel ale sud klise sa tu vysypal ()

argo.smile

Ale toto vôbec nie. Pokiaľ máte už dosť nigga kecov, ich rapovanie, USA rasizmus tak sa tomu vyhnite. Je to doslova nuda po všetkých stránkach. ()

Heywood

Project Power má sice zajímavý sci fi námět, dokonce ani herecké obsazení není špatné, ale tyhle filmy jak jeden borec porazí armádu super-padouchů začínají být nudné. Hodně pohybu, skvělé souboje, ale chytrost, inteligence a neotřelé nápady? Nula. Hudba nezajímavá, z padouchů nešel strach a osud hlavních hrdinů je diváku lhostejný. A změna buněk za pár sekund tak, že odrazí kulku vystřenou z bezprostřední blízkosti? To kradli ve dvacet let starém Matrixu? Odpad to není, ale zklamání určitě. ()

Lijem

Taková slátanina. Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem vypnul film po padesáti minutách, protože mě to nebavilo, a dokoukal po třech dnech. Hrozně fajn nápad, ale až trestně nevyužitý a blbě zpracovaný. Čekal jsem aspoň fajn hravost s dočasnýma pětiminutovýma schopnostma, ale dostal jsem špatně napsanou, dějově nevýraznou a divně natočenou obludnost. Z těch kameramanových hokus pokusů až bolely oči a nepřehledné shake it akční scény tomu nepomáhaly. Klišé a náhod jak hvězd na nebi a jestli bych měl něco pochválit, tak skvěle obsazený Jamie Foxx a docela fungující hudba. VERDIKT: Pokud se na to budu dívat pro nápady s dočasnými superschopnosti, zklamání. Pokud jako na fajn film, zklamání taky. 2/10 ()

belinko

Po zhliadnutí trailer som sa na tento film hrozne tešil. Django a Jožko spolu vo filme. Avšak... ten film je tak plný klišé, má predvídateľný dej a celkovo je hlúpy. Škoda.. nápad to bol fajn, zasadenie a príbeh už nie. ()

Skylwalker42

Nuda, nuda a ještě jednou převeliká NUDA! Navíc finále se odehrává v noci na lodi. A takové lokality inu nemám rád. Oba hlavní představitelé hrají však obstojně. Ale ta černoška je totálně na pěst, zvlášť když začne talentovaně rapovat. A ten český dabing..."koukáš na rapera .. ne na žádnýho Vojtu Dyka". Jedině k tomu ... OMG ()

Kushina

Ne špatné herecké obsazení, v celku zajímavé akce i účinky "drogy", jako akční film to docela pobavilo, ale celkově to pořád bylo béčko. Ale i dobré béčko by se dalo dobře ocenit, tu tomu něco chybělo. 50% ()

panki9922

Nič v tomto filme nepôsobí dostatočne vážne, skôr umelo resp. strašne narýchlo dojmom. Ani akcia, ani herci (snáď len Jamie Fox) ani emócie. Z môjho pohľadu v podstate úplne zbytočný film, veľkú väčšinu veci alebo nápadov som už niekde videl (Všemocný, X-meni) a lepšie spracovanú. Skrátka mám z Project Power pocit ako z narýchlo zbúchanej domácej úlohy cez prestávku od kamaráta. ()

bonovox

Ďalší menej kvalitný film od Netflixu. Opäť zvláštny mix akčného thrilleru s prvkami sci-fi, kde je naj zložkou akcia. Po hereckej stránke je účasť Levitta s Foxxom taktiež plusom. ()

tomino28

Dobře se na Project Power dívá a Netflixu se podařilo sehnat i hvězdné obsazení, ale ve výsledku na mě film působí jako velká mýdlová bublina, která poměrně rychle splaskne. Poslouží dobře pro krátkodobé uspokojení hladu po něčem novém a svěžím, ale za týden už po ní ani ten příslovečný pes neštěkne. Ale nevadí mi, že se točí takovéto projekty, je potřeba to zkoušet. Občas se zadaří a občas méně. ()

sirjohn

Bylo mi doporučeno, trailer ukazoval 4,5*, film 2*. Bohužel, mělo to opravdu potenciál, který byl místy naznačen efekty, které mohly s lepší akcí a chybějícím scénářem vytvořit opravdu hezký zážitek. O to víc to bolelo. Občas se mi podobností vybavil Bright, který šel o poznání lepším směrem. No nic, nebudu to protahovat, 1 hvězda za vyřešení problému dětí s historicky utlačovanou kulturou a 1 za svítící pilulku. ()

KolarikKing

Nápad s drogou, která vám na chvíli dá nějakou superschopnost, se zdál jako dobrý. Ovšem tady se to moc nepovedlo. Dokoukal jsem to jenom díky dvojici Foxx a Gordon-Levitt. 5/10 ()

Saxos

I když  beru film jako akční komiksovku, tak jsem se nudil a nebavil se. Scenář nalinkován přesně podle šablony. Klady: soundtrack a vlastně komplet zvuk /JBL Partybox 300 dokázal roztřást okenní tabulky/, nápad se svítícím obchodním balením lákající k zobnutí. Zápory: herecky správně namixováno, jak reklama na Benetton nebo Zalando, to se teď musí; cz rápování hrůza; dabing film hodně srazil dolů a vadil mě tak moc, že jsem musel jít do en + cz titulky; zobající polda, který se dokáže divit, že ho musí vyhodit. Závěr: nemůžu doporučit. ()

meda2016

Fasády vybydlených baraků krásně zmalovaný. Kdo vyrábí a pěstuje potraviny, obydlí, energie? ...aby mohli rapovat, fetovat a kšeftovat? Nejde tu o to. Už jsou překonaní supermani, ohniví jezdci... Teď tím můžeš být i ty! Stačí rozžvejknout atomární kvantovou drogu a být gangsterem nebo policajtem - nebo scénáristou. Ale jestli je to jen blábol..... Je to technicky a obrazově dobře zpracovaný sadismus. Genesis - Nostromo. Konspirační čipy - nuda. Čína ví jak na to. USA maj jen pohádky. ()

v.indruchova

Asi se někdo snažil udělat něco vyjmečnýho, to jediný na tom bylo fajn. Pár scén který dají obyč. lidem vyjmečné schopnosti. Ale Celý příběh je jen to co už jsem tolikrát viděli jen s obměnou nové drogy. Ještě jedno plus jsou dva herci Levitt a Fox. Ostatní postavy jsou moc špatné, takže to tady ti kabňáci nezachrání. Z tohohle se stal film, kterej stojí na černoších, který vypadá jako kdyby oslavoval průměrnost, hloupost a depku. Spousta scén i příběh má zasadní nelogické díry. A ty repliky pro herce? Napsal začínající scénarista? Ta 3. "hlavní postava" fakt nebavila /afroameričanka/ která repuje na každým rohu /trapas/. Skoro 2 hodinová nuda. Nečekala jsem skoro nic nedostala jsem nic. V kostce ten film byl fakt trapnej a hloupej. Ztráta času. ()