Externí recenze k filmu (5)

 • Moviefan.cz (Lukáš Schneider) ***

  "Velké plus je, že se Netflix nebojí nechat Ayera trošku přitvrdit a o spoustu krve tak není nouze, což skvěle podtrhuje tu atmosféru špinavého a zkorumpovaného města. Je však škoda, že se od toho samého momentu přesune příběh dost na pozadí a zbude tu jen ta akce a přehlídka klišé. Je sice škola,…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Že tu máme sakra divokou kombinaci Mizerů, Pána prstenů a Patroly. Což je mix sice pozoruhodný, na druhou stranu by to chtělo režijního génia z ranku Nolanů a Spielbergů, aby mu to nepřerostlo přes hlavu. A to Ayer bohužel úplně není. Spolu s Maxem Landisem dovedli vytvořit strašně zajímavý svět.…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Ne úplně vyrovnaná, povrchní, značně zjednodušená a nevyrovnaná podívaná, to je první zásek mezi velkými filmy od Netflixu. Za ty dvě hodiny ovšem pobaví více, než některé daleko nákladnější blockbustery a i přes zjevné nedostatky a slabší scénář od Maxe Landise je tenhle mix policejní kriminálky a…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) **

  "Ayer režíruje Willa Smithe jako drsňáka, Joela Edgertona jako skřetího srdcaře a Noomi Rapace jako krvežíznivou elfí zabijačku – má k tomu zajímavé ingredience včetně orčích ghet a sociálního pnutí, které vystihuje dnešek. Brakového dojmu se ale nedaří zbavit, protože o chlup lepší režijní dohled…" (více)

 • TVrecenze.cz (Jan Lysý) ***

  "Řemeslně slušně zpracovaný průměr, který ani zdaleka nedokáže vytěžit maximum ze zajímavého fantasy světa. Navíc je tu až moc klišé. Naštěstí chemie mezi ústřední dvojkou funguje, akce také není špatná a triky neurazí. Pokud by šlo o úvodní film k seriálu, bylo by to dobré, ale jako samostatný…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace