Pro moderátora rádiové talk show v Dallasu, který si nebere servítky, jsou následující dny hodně důležité. Zjistil totiž, že jeho kontroverzní pořad vysílaný pozdě v noci by mohl "vykopnout" do celonárodní sítě rozhlasových stanic. Nicméně všechno není zdaleka tak skvělé jak se zdá. Má trable s láskou a bojí se, že vedení sítě se bude snažit změnit obsah show kvůli neonacistické skupině, kterou rozzlobily moderátorovy otevřené názory. (oficiální text distributora)

Biopler

Ak chcete vidieť najdynamickejšieho herca v hlavnej úlohe, tak si treba pozrieť tento nenápadný snímok. Bohužial, ničím ďalším extra nezaujme, avšak prekvapivý záver vás zaručene omráči. ()

arkie

Proste film o chlapikovi v radiu, ktory sa spraval ako kreten, takze mu tam volali sami kreteni. Koniec samozrejme rovnako extremny ako spracovanie temy. Ak vas zaujima hystericka medialna scena dnesnej Ameriky, tak si to pozrite. Bohuzial si ale nemyslim, ze by dane role boli zahrane nejako extra dobre, cely princip spociva skor v tom, ze sa neustale tlacilo na pilu extremu, ktory rozputal hlavny hrdina okolo seba. Zamerom filmu bolo asi ukazat na divakov daneho media, podla mna bol problem skor v hlavnom hrdinovi. Mohla to byt vacsia sranda. ()

ER

Přílišné moralizování umoří i vola. Ne,že by na tom bylo něco špatného.Pokud má na to někdo náturu,pak se mu film bude velmi líbit,jelikož se dost ostře "obouvá" do rasistických nálad v USA a Eric Bogosian si s touto rolí moderátora, jenž nesnáší pokrytectví,falešnou morálku a Hitlera,poradil výborně. ()

007.

Skvělej film o moderátorovi, kterýmu volají do rádia lidi, kteří ho nesnáší nebo jsou nějak ujetí a on se s nima vůbec nemazlí. 80% ()

agrimon

Maximálne nabitá atmosféra, aj keď som neočakával veľa, úplne ma to vtiahlo, miestami som mal pri niektorých telefonátoch zimomriavky. Oliver Stone je jedinečný, dokáže aj z obyčajnej veci urobiť neobyčajný zážitok. ()

4k7

Jak název napovídá, celý děj se odehrává převážně v rádiovém studiu... nekonkrétně kdesi v Dallasu. A když píšu děj, nemyslím to doslovně, protože moderátor místní talk show kromě blbého kecání do éteru moc neumí. Má svoje názory, které pomocí rádia ventiluje ven a rád se naváží do svých posluchačů, které mimo jiné hecuje k tomu, aby mu zavolali a také se vyjádřili. No stejně je většinou setře. Zdá se, že do rádia volají jen samé pochybné existence, jeden unikát za druhým. Někdy přehnané a místy zbytečně vyhrocené a nezáživné scény. Alespoň atmosféra je zajímavá - občas i s nádechem tajemna, co za pošuka to zase volá. Rozhodně bych tento snímek ale netipoval na někoho, jako je Oliver Stone. Vypadá to, že si zrovna odskočil... ()

kubilov

K tomuto neobvyklému filmu bych chtěl hlavně podotknout, že má skvěle zahranou a napsanou hlavní postavu a chod rádia, ve kterém má právě moderátor to hlavní slovo, jenže za tím dlouho nic není. Alec Baldwin a další ve vedlejších rolích jsou spíše jako komparz, stejně jako ten chabý pokus o romantickou zápletku v pozadí. Nutno však říci, že Eric Bogosian má tuhle roli perfektně zvládnutou a jeho arogantní komunikace s posluchačem, která vyvrcholí v úžasný závěrečný monolog, je skvělá a asi jako jediná film drží. ()

kolodej1

zajímavý film, který se většinu času odehrává ve studiu, kde posloucháme moderátorovy rozhovory s volajícími. Některé hovory byly opravdu velmi zajímavé, jiné už méně, nicméně jsem z toho cítil dobrou atmosféru a zajímalo mě, kam se to vyvine. Každopádně pozoruhodný výkon Bogosiana a skutečně zajímavý film ()

MaideN-SK

Výborne sfilmovaná divadelná hra, dobré dialógy, dobrí herci a zaujímavý spoločenský komentár, aký tento film vyslovuje. A najhoršie/najlepšie (?) je, že to čo tam rozoberajú, je reálne a každý si v tomto filme nájde svoju trošku. ()

tata22

Asi jsem to úplně nepochopil nebo hledal něco co nešlo nalézt. K čemu to, proč to, co to jako mělo být ? Co nám to jako chtělo říci ? Lituji ale mně nic. ()

Dupac

Amerika 80. let plná perverzních, xenofobních, antisemitských a všelijak narušených psychoušů, využívajících anonymitu nočního rozhlasového éteru pro možnost sebeprezentace. Neznáte to odněkud? Právě proto, že diskusní fóra na iDNESu a jemu podobných už po těch letech nikoho nešokují, těžko může šokovat i tenhle Oliverův biják. Ale závěrečná paranoja nočního studia a pohled do Barryho vyhořelého nitra, natočené jako kolotoč na jeden záběr, pro mě řadí Noční talk show po bok Stoneových (na první pohled) výraznějších režijních počinů. ()

skok01

Dobré herecké výkony a dialogy. Žádná ztráta času. Dobrý a docela zajímavý film. S ne nečekaným, ale přesto překvapujícím koncem... Upřímně... Doufal jsem v happy end... ()

andy60

Upovídaný film s nesympatickým hlavním přdstavitelem, který nám ukazuje, jak vypadá sebestřednost, nadutost a arogance v přímém přenosu, a také to, jak se mluví do mikrofonu a jak se típají vajgly. Od režiséra takového formátu jsem čekal něco víc. ()